Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Cedevita Olimpija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Retko mašim prognoze, gotovo nikada. Budućnost neće uzeti narednih 20 godina ništa, ove će stići do finala, zgaziće ih Cedevita. Zvezda će ispasti od Budućnosti a Mornar od Cedevite.
    Ovaj put ćeš mašiti samo tako.
    Odma idemo kod notara da ti prepišem kuću ako Cedevita uzme Jadransku ligu.


    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ovaj put ćeš mašiti samo tako.
      Odma idemo kod notara da ti prepišem kuću ako Cedevita uzme Jadransku ligu.


      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      A ako ne uzme Cedevita onda nikom nista? Urose potpisuj, ovo je no risk kombinacija

      Nije nemoguce da sokici osvoje, s obzirom na toliko odigranih finala i polufinala. Pre ili kasnije ce se to desiti, za sada imaju losiji roster od djetica, al su se bogme dobro zauktali.

      Comment


      • Originally posted by tatanka View Post
        Cobbs, Maggete
        Benite, Kruslin, Bosnjak
        Cook, Ramljak
        ?, Zganec
        Lima, Stipanovic

        Zanimljivo izgledaju da se ne lazemo.
        Od Lime jedino znam Adrijanu bivsu srpsku snajku. Jel neko drugi u pitanju, ko je Lima?

        Comment


        • A ne ne ne. Ako Cedevita OPET ispuši moram ja dobiti neku satisfakciju u vidu nagrade.
          Sećam se Lime iz vremena u Malagi. Može biti izuzetno pojačanje u reketu. Pouzdan igrač sa dobrim skakackim karakteristikama.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ovaj put ćeš mašiti samo tako.
            Odma idemo kod notara da ti prepišem kuću ako Cedevita uzme Jadransku ligu.


            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Banovacu zbog opklada.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Nisi merodovan Kronose posto si los sudija bio prosli put Lima je defanzivna zver i bas im je to trebalo, a Stipanovic da bude back up.Da se ne lazemo ovde, dobar tim,sad dal ce biti prvi, nebitno..dobar i jak tim a ovo nije kraj. Doci ce bar jos jedan stranac,ako ne i dva...za jednog znam

              Da nece plakati za Ukicem, Markotom itd... odlican prelazni rok za vitamine..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Banovacu zbog opklada.
                Potpuno se slažem sa tobom komšo, nadam se da je ova "ponuda za klađenje" samo jedan od načina kod nas Srba da potvrdimo koliko smo ubeđeni u nešto a ne stvaran predlog za opkladu.(Po sistemu "litar krvi dajem u zalog da će ovi biti prvi"...)

                Originally posted by LosmiSK View Post
                Nisi merodovan Kronose posto si los sudija bio prosli put Lima je defanzivna zver i bas im je to trebalo, a Stipanovic da bude back up.Da se ne lazemo ovde, dobar tim,sad dal ce biti prvi, nebitno..dobar i jak tim a ovo nije kraj. Doci ce bar jos jedan stranac,ako ne i dva...za jednog znam

                Da nece plakati za Ukicem, Markotom itd... odlican prelazni rok za vitamine..
                Definitivno je Lima za Stipanovića i of i def zver i ovaj put su doveli i ozbilnog trenera i dobra pojačanja, biće borbe, Cedi će faliti (kako mi se čini) najviše publike i atmosfere za taj završni čin.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Potpuno se slažem sa tobom komšo, nadam se da je ova "ponuda za klađenje" samo jedan od načina kod nas Srba da potvrdimo koliko smo ubeđeni u nešto a ne stvaran predlog za opkladu.(Po sistemu "litar krvi dajem u zalog da će ovi biti prvi"...)


                  Definitivno je Lima za Stipanovića i of i def zver i ovaj put su doveli i ozbilnog trenera i dobra pojačanja, biće borbe, Cedi će faliti (kako mi se čini) najviše publike i atmosfere za taj završni čin.
                  Ja i dalje ne mislim da je Alonso trener za velika dela...nekako mi je beskrvan iako mu znanja i kvaliteta verovatno ne fali...nekako mi bas lici na klub u kome je trener

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    Ja i dalje ne mislim da je Alonso trener za velika dela...nekako mi je beskrvan iako mu znanja i kvaliteta verovatno ne fali...nekako mi bas lici na klub u kome je trener
                    Možda nije trener koji će da osvoji EC (EL) ali je iznad nivoa ABA lige, pa šta će to Džikić da uradi ili šta je on postigao a koliko se bavi trenerskim poslom?
                    Da je toliko vredan zar ga ne bi pokupo neko od većih klubova?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Možda nije trener koji će da osvoji EC (EL) ali je iznad nivoa ABA lige, pa šta će to Džikić da uradi ili šta je on postigao a koliko se bavi trenerskim poslom?
                      Da je toliko vredan zar ga ne bi pokupo neko od većih klubova?
                      Ne mislim ni da je Dzikic neki trenerski mag...iako nase komsije pokusavaju da ga tako predstave...sjajan motivator i harizmaticna licnost koja moze da napali svoje igrace da budu bolji nego sto realno jesu,ali to moze da prodje samo u ovom Balkan modu,zato i nije imao neke velike rezultate do sada. Razmontiravanje onog trenera u pokusaju na nasoj klupi od prosle godine, ipak ne treba dozivljavati preozbiljno.Jednostavno niko nije imao zelju da mu prepusti tim za velika dela.Bice zanimljivo sada videti kako ce se snaci kada je dobio tim sa ozbiljnim budzetom,ali ogromnim egom i skupom nespojivih karaktera. Opet nisam primetio ni da su se za Alonsa otimali velikani, jer je posle jedne solidne sezone sa Baskonijom,gde je btw imao sjajan tim, ali bio i razmontiran od jedne Zvezde i Radonjica npr, dobio sansu u Barsi gde je prosao kao bos po trnju.Preuzimanje Cedevite,kluba koji sem novca (koji je opet smesan za kriterijume top El ekipa) nema mnogo da ponudi, je ipak veliki downgrade u njegovoj karijeri, jer je preuzeo klub koji sa svim parama i logistikom nikad nista ozbiljno sem Hrv lige nije osvojio. O rezultatima u evropskim okvirima je smesno i govoriti,tu ni u EC nisu nikada dalje od prolaska grupe dobacili. Mozda ipak gresim,mozda njegov dolazak bude prekretnica za Sokice, ali mi se cini da ce za uspeh ipak trebati vise od nabacane gomile stranaca i placljivog pogleda i estetski oblikovanih obrva
                      Last edited by Gudura; 31-07-18, 07:58.

                      Comment


                      • Cedevita je bar duplo ozbiljniji klub od nas. NJihova greska jeste tj Tedeskog ako se moze reci da je greska, to sto nisu uzeli neki Zadar,Split,Cibonu i da imaju navijace...prosto sam ubedjen da bi do sada imali A licencu. Oni imaju vec sad pare za sledece tri godine i projektovane budzete za prvi tim cak manje od 2m po sezoni...i nece trositi vise...

                        Njima svaka cast sto se bore, nemaju publiku i to im je minus koji ce tesko moci premostiti ali i daljese bore i ulaze svoje pare u kosarku i to treba postovati. Organizacijski su dosta ispred svih, ali kazem imaju neke svoje probleme.

                        Oni ce biti u 4 i borice za titulu, a mozda je ne uzmu, ali imaju kvalitetan rad i sigurno puno podmetanja u HRV ali opet su tu.Kod nas nema tog lika koji bi smeo da uradi sto je Tedeski uradio u Hrvatskoj...pojeli bi ga...kao npr KG, Hemofarm i Vosa pre 10ak godina...mada i to nista nije bilo privatno ali su pokusali...

                        Da zivim u Zagrebu ove godine bi ih gledao svaki mec, dobar tim. Alonso nije imao srece sa klubom i to je to...mislim na Barsu, sigurno dobar i kvalitetan trener i trenutno najbolji u ABA ligi....na papiru bar..sigurno Tomic i Dzikic nisu bolji od njega..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Lima i zvanicno na 2 godine

                          Comment


                          • Dolazi im I Bel iz Darusafake kao I Zupcic.

                            Comment


                            • Pablo Aguilar na dve godine...

                              Comment


                              • Lazo ako treba info pitaj..
                                .
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X