Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekstra igra ovaj momak protiv Bautiste.

    Comment


    • Hahaha izbaci ga sta mu pogodi na gejm loptu Bautiste na 5:4

      Comment


      • Ohhh Mmmmoh ..


        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kakve veze ima da li je tenis na SK 1 ili 2...svi operateri imaju oba kanala? A F1 ide uvek na kecu, pogotovu sto se u Majamiju nista spec ne desava, turnir tek poceo, dok trkaci izasli iz zimskog sna i sve oci uprte u njih.

          Samo umetnik moze da pobedi Novaka, makar i trenutno nadahnuti.

          tt
          Ajoj Olja ovo je oko 16h bila repriza f1 od jutros to je moglo ići bilo gde

          Comment


          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
            Ajoj Olja ovo je oko 16h bila repriza f1 od jutros to je moglo ići bilo gde[emoji3]
            Pa ocigledeno nije...jutros mnogi radili
            A sto jel nemas SK2? Dona i Vesnina igrale

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Je l' to Gofan i dalje ima problem sa okom?
              prosto mi je neverovanto da je Sousi uzeo samo 1 gem, u koliko god losoj formi da se nalazi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Jednom sam ga videla na klupi dok je bila pauza i pomislila sam da ima i dalje problem, nije dobro izgledao, pravio neke grimase..
                Nemoguce cak ni da je u losoj formi...

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pero... i bez ovih egzibicija danas

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Višković prenosi Novaka ponovo
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pa kakve veze ima sto on prenosi?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Cudo da uopste prenose tenis, sokantno.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ovaj Gaske da batali tenis, bogaljcina raspala, 4-0 imao i izgubio prvi set, tacno kad ga ja odigram na tiketu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa ocigledeno nije...jutros mnogi radili
                            A sto jel nemas SK2? Dona i Vesnina igrale

                            tt
                            Hahaha joj Olja Imam svih 6 SK kanala nisam govorio zbog sebe. Ipak totalno je nebitno koliko ko ima kanala...Jer uopšte nije bilo Svitoline i Krajinovića. Dona i Vesnina me ne zanimaju
                            Last edited by NEMANJA97; 23-03-18, 20:23.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa kakve veze ima sto on prenosi?
                              Pa ima...Jesi ti gledala njegove prenose u poslednje vreme i slušala šta priča?!

                              Originally posted by MareLFC View Post
                              Cudo da uopste prenose tenis, sokantno.
                              Čudo jašta. U poslednje vreme je skroz izašao iz štosa, neinformisan je o aktuelnim dešavanjima na ATP-u,ne priprema se za mečeve i td.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Višković je i dalje za dva koplja ispred sviju na ovim prostorima

                                Comment

                                Working...
                                X