Announcement

Collapse
No announcement yet.

March madness 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Problem sa svim ovim upsetima je sto u Sweet 16u dobijemo utakmicu poput Nevada - Lojola.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pa da... i onda naprave marketing atrakciju od one babe sister Jean

      Comment


      • #18
        To je ona fora, njen prvi march madness je i bio prvi march madness
        sigpic

        Comment


        • #19
          Michigan gazi Texas kao plitak potok jbt.

          Comment


          • #20
            Steta, mogla je biti dobra tekma.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Sa Loyolom bar uvek znaš šta dobijaš.

              Comment


              • #22
                Aj ćao Kalipari smaraču
                Crta se F4 za Lojolu

                Comment


                • #23
                  Michigan nastelovao napad. Idu oni do kraja. Nadam se da cu i Syracuse gledati makar u F4.

                  Comment


                  • #24
                    Kakva blokada Konatea jebem ti život, šta je ovo
                    Gledaš kako se poster pretvara u blokadu u deliću sekunde

                    Mnogo zanimljivija utakmica, Kansas je posao još odavno završio, ako nešto spektakularno ne zaseru

                    EDIT: Samo s ove tekme mogu top 10 poteza klip da prave

                    Comment


                    • #25
                      Ne znam zasto sam to bas ove godine primetio, ali moj glavni takeaway sa ovog Madnessa je da vecina timova i dalje gura jedan staromodni stil kosarke. Koliko se samo napada igra za duge dvojke ili za centre da se guze dole - najgore moguce vrste suteva. Izo je celu sezonu igrao sa Bridzesom na trojc. Son Miler je takodje igrao sa Risticem i Ejtonom. Slabost Virdzinijine odbrane, najbolje odbrane u celoj ligi, su sutevi za tri poena. Ta poslednja recenica bi zvucala nemoguce za neku osobu kojoj bi ovo bio prvi dodir sa koledz kosarkom, a koja je poslednjih pet godina gledala NBA. Ja razumem da su to i dalje klinci kojima je ovo verovatno prvi put u zivotu da igraju organizovane napade, ali primeri Vilanove, Micigena, Lojole i Kanzasa (a i Self zna da bude dosta staromodan, ali eto i ove i prosle godine igra samo sa jednim visokim) pokazuju da je malo naprednija kosarka ipak moguca. U Vilanovi na primer, Branson (najnizi igrac) se guzi na postu dok mu Spelman (najvisi) daje spacing stajanjem na trojci. Meni je stvarno uzivanje njih da gledam i voleo bih eto da oni osvoje.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Vilanova jednostavno igra drugi sport u poredjenju sa ostalima. Kontam da bi utakmica bila bolja da je Djuk prosao umesto Kanzasa, sto je nekako lajtmotiv ovog turnira koji nas je uskratio za Arizona - Kentaki, Karolina - Micigen, Gonzaga - Micigen, Micigen Stejt - Djuk...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ugasi ih DiVincenzo, kakva partija. Baš niko ni blizu Vilanovi ove godine, ubedljivo najbolji tim osvaja titulu. Drugu u 3 godine

                          Comment


                          • #28
                            Zna li neko odakle mogu da se skidaju NCAA utakmice? Trazio po youtube-u al' nema svih.

                            Comment


                            • #29

                              Comment

                              Working...
                              X