Announcement

Collapse
No announcement yet.

March madness 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • March madness 2018

    sigpic

  • #2
    https://www.reddit.com/r/ncaaBBallStreams/
    sigpic

    Comment


    • #3
      Vec ispade Jang tako da ga necemo gledati protiv Djuka

      Bracket mi je nikad gori ja mislim, imao sam i Oklahomu i ove sto su igrali protiv Tenesija. Ali na kladionici me dobro ide (da kucnem u drvo)
      sigpic

      Comment


      • #4
        Krivo mi što nisam bio kući da gledam Loyolu i Miami, meč dana verovatno. Ujedno i jedini upset do sada, mada svakako ne preveliki


        Sad se navija za Sextona i Alabamu, zaslužiil su bar jedno kolo da prođu zbog one tekme kad su zamalo pobedili s 3 igrača u polju

        Što se bracketa tiče, napravio sam 3. Jedan normalan, jedan gde uvek pobeđuje bolji i jedan potpuno random. Ovaj random već izgubio finalistu
        Normalan ide okej, nahvatao Loyolu, ali me South Dakota malo pokopala. Stavio sam da Arizona osvaja.
        Gledam sad Chuckov bracket, prodao Auburn ccc

        EDIT: Ispade Arizona hahahahaha R.I.P. bracket

        Comment


        • #5
          Kako ispade Arizona, lele kako im je usrana ova godina pa to ne možeš da izmisliš.

          A šteta što su Soonersi ispali ali ljudi ih stvarno pometlaše, Freshamn bio u pravu oko njihove odbrane. I za Miami mi je baš krivo imao sam ih do 1/4 finala ja mislim.

          Comment


          • #6
            Je l rade oni strimovi na NCAA sajtu ?
            sigpic

            Comment


            • #7
              Meni radio za Arizonu sinoć s browsec ekstenzijom za Chrome. Ali je na CBSu bila tekma, a koliko se sećam samo za njihove tekme prošle godine nisu tražili da se uloguješ

              Sad ću probati neku drugu da otvorim.

              EDIT: Evo radi i Butler - Arkansas, a oni su na Tru TVu, ali mi i pokazuje da imam još 3h da gledam. Koliko se sećam, to se dalo rešiti prošle godine tako što si uključivao stream kad si u incognito modu.
              Oni su svakako i na Areni. Arena isti paket ima i ove sezone. Prenosili 4 utakmice za redom juče, danas će 3 i narednih nekoliko dana isto 3 dnevno valjda. Od Elite 8 su sve pokrivene

              Comment


              • #8
                E jeste, browsec se zvala ekstenzija, nikako nisam mogao da se setim.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  ima li kakav zicer za kladionicu danas od ovog studentskog hajpovanog ludila

                  Comment


                  • #10
                    Isto pitanje.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • #11
                      Cela poenta ovog turnira je da bude nepredvidiv i da se na njemu gube pare, vise ni prvi ne mora da dobije 16-og Bolje bezite od ovoga.

                      Al kolko je jaka Vilanova sunce mu poljubim, sad kad je Virdzinija ispala oni i Djuk moraju biti prvi favoriti za osvajanje.

                      Inace, Ejton, Loni Voker, Bamba, Porter, Sekston i Tre Jang su vec ispali. Ne bas sjajan turnir za buduce lottery pikove.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Imate na UMBC preko 5 kvotu sjutra, ja bi ih isforsirao.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Navijaš za Texas A&M i onda vidiš šta radi ovaj PACIJENT Starks i onda ne možeš više da navijaš da takav indijanac prođe dalje. Kako mi je krivo što nisu primili ta 2 poena na kraju i da su na kraju oni odlučivali, uh

                          Comment


                          • #14
                            Syracuse izbacuje Duke, mark my words

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Powerslave View Post
                              Syracuse izbacuje Duke, mark my words
                              o da ,mogao bi se sloziti

                              Comment

                              Working...
                              X