Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    McLaren je baš rešio sve probleme sa testiranja...

    Prva 3 tima standardno dobri, Kimi odličan na softu, kao i Alonso na ss-u, iako je dosta vremena proveo u garaži.
    Last edited by Nikoletina; 23-03-18, 02:49.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #32


      Čisto radi upoređivanja, evo P1 od proše sezone:



      Vrlo mali napredak za Mercedes i Red Bull u vremenima, jedva malo veći za Ferrari. Kimijevo vreme vrlo zanimljivo zbog smeše ne kojoj je vozio, rekao bih da niko od ova tri tima nije ni blizu maksimuma.

      Generalno, očekivao sam bar 1s brža vremena, izgleda da je staza jako jako prljava još uvek, svi timovi su tu negde sa vremenima. McLaren ipak najviše napredovao, preko 1s.

      Comment


      • #33
        P2 završena odavno, ali F1 nije izbacila klasičnu tabelu, pa ćemo ovako po sektorima. A vremena su ovde.







        Za upoređivanje od prošle godine:



        Ponovo vremena oko prošlogodišnjih, izgleda da je uticaj Oreola na težište vozila jako veliki. Bolidi su svega 6kg teži nego prošle sezone, pneumatici su jedan stepen mekši i bolidi su napredovali po pitanju aero razvoja mnogo. Izgleda da je jedini razlog za brža vremena u Barseloni bio novi asfalt. Sačekaćemo sledeće trke da vidimo kuda ovo ide.

        Što se tiče samog treninga, top 3 tima u simulaciji trke su bili jako blizu. Prošle godine Mercedes je izgledao mnogo brži u drugom treningu, razlika je postojala, sad je minimalna. Pa opet na trci je bilo drukčije. Sačekajmo trku, može biti iznenađenja.

        Dani Ric je dobio kaznu od 3 mesta na gridu, tokom crvene zastave kretao se brže od gornjeg limita.

        Last edited by Vanja #66; 23-03-18, 10:03.

        Comment


        • #34
          Krije karte ferari ako je ovaj info sa gumama tacan..

          Comment


          • #35
            Sa prvog treninga jeste, ovo sa drugog su poslednji korišćeni pneumatici.

            Comment


            • #36
              Osim Haloa ja sam veoma zadovoljan,imamo top 3 tima moze biti svasta i meni deluje da se Ferrari najvise sakrio do sada.. Ipak ono sto me najvise raduje jeste ostatak koji je skoro potpuno izjednacen izuzev zaubera na zacelju.. Sto znaci da mozemo imati lepe trke ove godine
              Ako ne izbace halo ja ne znam ona kamera pa to je cirkus.. Ai sta mislite kako ce vozaci recimo monako i singapur sa njim nisam pametan.

              Comment


              • #37
                Bas htedoh da napisem, koliko god da su perfomanse bolida napredovale, niko ne zna koliko steti Halo..
                Ali kontam da je sve stvar navike..

                Comment


                • #38
                  Sta ima Ferrari da krije kad je kisa i sutra i u ned najavljena tako da ultrasoft staza nece vidit

                  Comment


                  • #39
                    Sutra sigurno dobra kiša, ali izgleda da bi trka mogla proći bez kiše

                    Comment


                    • #40
                      Igramo li kladionicu?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Eee za kladionicu sam baš i ja razmišljao Šta li čekaju ili neće biti?

                        Comment


                        • #42
                          Ma da sad gledam u 14:00 je najavljena najmanja moguca kisa koja ce padati prije i poslije,tako da bi sutra moglo cak i proci bez kise...

                          Comment


                          • #43
                            Mogu ja otvorit kladionicu ako nije problem [emoji3]
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Mrkela View Post
                              Ma da sad gledam u 14:00 je najavljena najmanja moguca kisa koja ce padati prije i poslije,tako da bi sutra moglo cak i proci bez kise...
                              Pa tad je treći trening, nije to bitno. Sutra se najavljuje dosta kiśe pa bi je eventualno mogli izbeći u nedelju što je bitnije

                              Comment


                              • #45
                                Oreol ne ide nigde, menjaće formu zaštita vozača vrlo brzo, ali ne ide nigde.

                                Comment

                                Working...
                                X