Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ga niko terao da ide na Dukati, koji nije bio konkurentan. Mislim znam da boli koliko je Doktor dominantan, pa to ni najbolji marketing ne bi mogao da nametne. Ja posle onih poteza Markeza nisam hteo ni da gledam sezonu prošlu, mali je kvaran koliko je težak, Aragon 2013. Pedrosa, Rosi 2015. Argentina, Rosi 2015. Asen, prošle godine protiv Dovija...Manijačko korišćenje prednjeh točka. Bacio je mrlju mogao je biti naslednik legende da je pustio da se trka Rosi za titulu jer njemu ništa nije značilo ali ok, korektno, vidim najezdu Italijana, kroz par godina neće znati gde će od Italijana koji su rasli uz Rosija i koji će svi ginuti da Doktoru pokažu odanost i kad se penzioniše, a jedini saplemenik moj Vinjales, će ga razbijati u direktnim okršajima. Jbg Maverik nije bio favorizovan od mladjih dana, pa ide težim putem ali doćiće sve na svoje.

    Comment


    • Originally posted by AyrSen View Post
      Dve stvari! Valentino je dobar sakupljac bodova i odlican vozac br.2, a ti varas na kartama-sakrio si neke! (sto ti ne prilici)...Jer kad se na kraju godine pogase svi semafori i zamandale garaze sabiraju se samo pobede i titule. Na te karte sam mislio!

      Tako je, u titulama 1:0 u pobedama 21:9 za Lorenca u periodu 2013-2016 kada su po drugi put bili kolege u istoj ekipi.
      Lin Jarvis pogresio?? Tesko.
      Nema te 2 godine na forumu, momenta kad te nešto okine javiš se sa idejom da provociraš ljude na forumu. Svaka čast

      Comment


      • Ajde deco, lepo ste krenuli, ali malo odmice kontroli. Otvarate Pandorinu kutiju iz 2015.godine.

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
        Last edited by BogdanB; 23-03-18, 11:24.

        Comment

        Working...
        X