Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hiting the Apex film dokumentarni iz 2015. daleko je bolji od Fastest daje dosta odgovora na ceo taj period.
    http://www.imdb.com/title/tt4973112/

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Kakvu sunarodnicku asistenciju? Jel trebalo zabraniti Markezu da se trka protiv Rosija? Jel su ih svi trebali pustiti samo da se trkaju Lorenco i Rosi. To ti je kao da ove godine Rosi osvoji titulu a ja kazem "uz sunarodnicku asistenciju" jer mu je Doviciozo pomogao eto oduzeo je bodove Markezu ovu trku. Smesno mani se tih posla. Lorenco je 2015 zasluzeno bio sampion a Rosi je sam sebe ukopo onim potezom zbog cega je bio kaznjen.
      Aj ne pravi se glup. I vrapci na grani znaju da je Markez namerno ometao Rosija, pa ga je ovaj otresao kao slinu. Marku jednostavno nije išlo u korist da ovaj uzme titulu, jer tako će imati jednu manje da juri. Jeste to bilo u okviru pravila, ali nikako moralno, nikako.

      Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Naravno neću se složiti sa tobom pogotovo jer si pisao vrlo subjektivno. Naravno to je zbog ove "asistencije". Nikad Rosija nisam voleo, a tad mi je dao dodatni razlog da ga ne volim. I baš od tada mi se još manje dopadao zbog tog poteza. Vrlo je prosto ni Rosiju ni Lorenzu odlazak u Dukati nije ništa doneo i nije im to trebalo.
      Sa čime se ne slažeš? Sa jasnim brojkama? A gde su ti tvoji objektivni komentari, pošto ti je ovo subjektivan?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        Aj ne pravi se glup. I vrapci na grani znaju da je Markez namerno ometao Rosija, pa ga je ovaj otresao kao slinu. Marku jednostavno nije išlo u korist da ovaj uzme titulu, jer tako će imati jednu manje da juri. Jeste to bilo u okviru pravila, ali nikako moralno, nikako.



        Sa čime se ne slažeš? Sa jasnim brojkama? A gde su ti tvoji objektivni komentari, pošto ti je ovo subjektivan?
        Jasno sam rekao za šta se ne slažem. Zašto brojeve da osporavam? Za moju tezu oni i nisu bitni.
        Nigde brojeve nisam osporavao. Moj komentar je objektivan. Normalno da ću za onoga ko mi nije favorit reći da ga ne volim. Samo što svakoga poštujem i nikad ničije rezultate nisam osporavao. Očito nisi dobro ispratio.
        Edit: naravno da sam odgovorio samo na deo gde si meni pisao nego mi je na telefonu teško to da izdvajam.
        Last edited by NEMANJA97; 22-03-18, 19:53.

        Comment


        • moja greška, izvini.

          Al ni tu nisi u pravu, itekako je Markez uticao na Rosija. Da te pitam kako bi se ti osećao da voziš za titulu i da neko, kome si to onemogućio time što si bio jednostavno bolji, te ometa?
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            moja greška, izvini.

            Al ni tu nisi u pravu, itekako je Markez uticao na Rosija. Da te pitam kako bi se ti osećao da voziš za titulu i da neko, kome si to onemogućio time što si bio jednostavno bolji, te ometa?
            Eto kako možeš reći da nisam u pravu pa onda to izjaviš. Već sam rekao da nikad se Rosi neće "oprati" od onog poteza.
            E sad što se tiče tvog komentara:
            Markez jeste uticao na Rosija, ali to je normalno jer nisu samo u trci bili Lorenzo i Rosi.
            Kažeš onemogućio je Markezu jer je bolji. Ajmo tehnički da je bio bolji onda bi sa tempom mogao ostaviti Markeza daleko iza sebe. Ja na njegovom mestu bi na kraju bio ljut jer nisam mogao ostaviti vrlo bitnog rivala iza sebe.
            Normalno da Markezu nije išlo u korist da Rosi osvoji titulu, ali po tebi je Markez bio lošiji pa kako je onda mogao da isprati Rosija?
            Last edited by NEMANJA97; 22-03-18, 20:05.

            Comment


            • Pričam o celoj sezoni i da je Mark izgubio već šansu za titulu. Onda je vidno bolji u navedenoj trci usporavao Rosija, kom je preselo i uradio je šta je uradio. Rosi je to uradio direktno, a Markezov potez je bio podao. Pa se zapitaj ko treba da se okupa od njih.

              Ovo je moj poslednji post upućen tebi, uživaj
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by Nerealan View Post
                moja greška, izvini.

                Al ni tu nisi u pravu, itekako je Markez uticao na Rosija. Da te pitam kako bi se ti osećao da voziš za titulu i da neko, kome si to onemogućio time što si bio jednostavno bolji, te ometa?
                Rosijeva najveća greška te sezone je konferencija za štampu pred Maleziju,došao čovek sa papirima i priča da ga je Markez ometao,a ovaj prestigao Lorenca u poslednjem krugu.Da je ćutao verovatno bi uzeo titulu,ne bi Markez bio agresivan kao što jeste,ovako ga je samo izazvao.
                Tad mi je mnogo pao u očima,devetostruki šampion i GOAT dolazi sa papirima i žali se na neku nepravdu,izmišlja špansku zaveru protiv sebe samog(što je na kraju i postala).Da je Lorenco došao sa papirima i žalio se na Janonea Rosijevci bi ga razapeli na krst,bio bi plačljivko.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  Pričam o celoj sezoni i da je Mark izgubio već šansu za titulu. Onda je vidno bolji u navedenoj trci usporavao Rosija, kom je preselo i uradio je šta je uradio. Rosi je to uradio direktno, a Markezov potez je bio podao. Pa se zapitaj ko treba da se okupa od njih.

                  Ovo je moj poslednji post upućen tebi, uživaj
                  Ok izgubio je šanse za titulu i sve to stoji. Što onda Rosi nije odustao od borbe ako je video da ne može da ga obiđe?
                  Ja sam svugde pisao da bih osudio bilo koga da je bio na mestu Rosija. Meni to nije problem. Da je tako nešto uradio Lorenzo isto bih rekao. Nije da sad ispadne da branim Markeza iz ne znam kog razloga.
                  Markez je kod sebe imao razne legitimne izgovore koje je mogao reći posle trke da je trebalo.
                  Last edited by NEMANJA97; 22-03-18, 20:21.

                  Comment


                  • Originally posted by Nerealan View Post
                    Aj ne pravi se glup. I vrapci na grani znaju da je Markez namerno ometao Rosija, pa ga je ovaj otresao kao slinu.
                    A kako ga je otresao tako sto ga je sutnuo i srusio sa bajka. Za primer nema sta. A zasto je onda kaznjen? Pazi Rosi najveca legenda ovog sporta kaznjen. Pa to se ne radi ako se nema jako dobar razlog. Jeste Markez je ometao Rosija trkao se sa Rosijem jel to mozda zabranjeno? E svasta cu ovde procitati.

                    Marku jednostavno nije išlo u korist da ovaj uzme titulu, jer tako će imati jednu manje da juri. Jeste to bilo u okviru pravila, ali nikako moralno, nikako.
                    Markez se posvadjo sa Rosijem i ovako mu je vratio. Rosi nije trebao onako reagovati nego ga posteno pobediti ako je bolji. Ali nije izdrzo i puko je.

                    Originally posted by Nerealan View Post
                    Rosi je to uradio direktno, a Markezov potez je bio podao. Pa se zapitaj ko treba da se okupa od njih.


                    Ko je bio kaznjen. Koji je Markezov potez bio podao daj mi pokazi.
                    Last edited by Sam Hornish Jr.; 22-03-18, 22:59.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      A kako ga je otresao tako sto ga je sutnuo i srusio sa bajka. Za primer nema sta. A zasto je onda kaznjen? Pazi Rosi najveca legenda ovog sporta kaznjen. Pa to se ne radi ako se nema jako dobar razlog. Jeste Markez je ometao Rosija trkao se sa Rosijem jel to mozda zabranjeno? E svasta cu ovde procitati.


                      Markez se posvadjo sa Rosijem i ovako mu je vratio. Rosi nije trebao onako reagovati nego ga posteno pobediti ako je bolji. Ali nije izdrzo i puko je.
                      Apsolutno se slažemo i ne znam što ovo toliko smeta ovima što su za Rosija. Greška je bila i to je to. Da je postupio drugačije možda bi i trka za titulu išlo skroz drugim tokom.

                      Comment


                      • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                        Apsolutno se slažemo i ne znam što ovo toliko smeta ovima što su za Rosija.
                        Jedno jedino objasnjenje: Zato sto je sramota kako je izgubio. Tu sramotu ne mogu da priznaju za velicinu kakav je Rosi. Izgleda da ce mu izjednacavanje sa Agostinijevih 8 u premijer klasi ostati samo san a pojavio se novi klinac u bloku koji potencira da prestigne i jednog i drugog ;)
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • A opet 98% ljudi gleda ovaj sport zbog Doktora. Zna se ko je i ko će zauvek biti sve i svja.

                          Videću kad će Markez sići sa repsolke, a da, nikad, on je projektovan još u manjim kategorijama.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            A opet 98% ljudi gleda ovaj sport zbog Doktora. Zna se ko je i ko će zauvek biti sve i svja.

                            Videću kad će Markez sići sa repsolke, a da, nikad, on je projektovan još u manjim kategorijama.
                            Pa kakve veze ima? I ovi su pogrešili kad su otišli iz Yamahe.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              A opet 98% ljudi gleda ovaj sport zbog Doktora. Zna se ko je i ko će zauvek biti sve i svja.
                              Izvini ali Agostini je bio uspesniji. Samo sto sada marketing radi svoje.

                              Videću kad će Markez sići sa repsolke, a da, nikad, on je projektovan još u manjim kategorijama.
                              Jel neko Rosija tero da silazi sa Honde? A i odma je osvajao titule sa Jamahom znaci da mu je motor odgovarao. Sto sa Dukatijem nije nesto osvojio pa ni jednu pobedu eeeeeeeeee
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                situacija je sledeća:

                                2014:
                                Rossi 295
                                Lorenzo 263

                                2015:
                                Lorenzo 330 (uz sunarodničku asistenciju)
                                Rossi 325

                                2016:
                                Rossi 249
                                Lorenzo 233

                                2:1 za Matorog, uz asistenciju za Lorenza 2015. Šta li možemo iz ovoga zaključiti?
                                Dve stvari! Valentino je dobar sakupljac bodova i odlican vozac br.2, a ti varas na kartama-sakrio si neke! (sto ti ne prilici)...Jer kad se na kraju godine pogase svi semafori i zamandale garaze sabiraju se samo pobede i titule. Na te karte sam mislio!

                                Originally posted by Gargamel View Post
                                Vanja je pogresio,mislio je samo na asistenciju,pa on svog sunarodnika Danija zamalo da ubije u Valensiji,dva puta.
                                Vanja,te brojke su nebitne,ne racunaju se i ne pamte,realno,to je 1:0 za Lorenca.
                                Tako je, u titulama 1:0 u pobedama 21:9 za Lorenca u periodu 2013-2016 kada su po drugi put bili kolege u istoj ekipi.
                                Lin Jarvis pogresio?? Tesko.
                                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                                Comment

                                Working...
                                X