Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by BogdanB View Post
    Brat Dovi mu treci put prodaje istu foru

    Zarka su isekli za cas i nestao je, steta.

    Ekstra mesto za Rosija, samo neka bude konstantan cele sezone

    Vinjales se iskupio nekako

    Kraclov nema onu stvar medju nogama, mislim da je imao Rosija nekoliko puta ali nista nije uradio

    Lorenco razocaranje, ove sezone dosta ocekujem od njega

    KTM je los ili im vozaci losi, valjda ce im Tek3 pomoci

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
    Crashlow da je probao neki manevar vjerujem da bi pao, i možda povukao Dottorea za sobom, a Lorenzov pad je prouzrokovan problemom sa kočnicama.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #62

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #63
        Originally posted by Bane je View Post
        Što sliku iz 14-te?
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • #64
          @bane je old school

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #65
            Ma jok, Bane se sjebo!

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #66
              Bolji početak sezone nismo mogli poželeti .. a sad natenane pogledati na SK 10 trku iz helikoptera.

              Comment


              • #67
                Ja ću pogledati snimak, nešto me pucao adrenalin

                Nisam ispratio Lorenca, nemam pojma što je Vinjales odvezao "2 trke".

                Drago mi je da je Morbideli završio. Možda je čak uzeo i neki bod.

                U završnici je moglo svašta da bude.

                Comment


                • #68
                  Pogledao sam sad malo ovo sto ima na novim SK kanalima, zaista odlicno izgleda. Ne bih gledao u toku trke preko toga ali da se pogleda posle je stvarno odlicno, pogotovo recimo start trke pogledati. Na SK7 je Markez, na 8 je Dovi i na 9 je Vinjales. Stvarno je poseban osecaj gledati veci deo trke iz tih uglova i recimo videti ovu borbu na kraju iz ugla jednog od vozaca Sutra cu pogledati koji su vozaci bili u Moto3 i 2 trkama na tim kanalima, ako nekog zanima.

                  Comment


                  • #69
                    Bolje da je Rosi bio umesto Vinjalesa. A sta je bilo na 10?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #70
                      Na 10 slika iz helikoptera..

                      Comment


                      • #71
                        99:

                        "It has been a very complicated weekend, with many problems. The fall was the result of a problem with the front brake. From the second lap I noticed that it did not brake the same and every time it has gotten worse, I tried to manage it as I could because I thought it had overheated, but when I reached that corner, when I was reaching Iannone I could not stop the bike and I had to jump to not hit the wall. It was very strange, it had never happened to me and now we have to analyze it well so that it does not happen again. As I said yesterday, today everything could happen and I think that if it had not been for this problem, I would have reached the front group and had my options because every time I felt better and rolled with good times. The positive part is that I have not done more damage and that has not happened to me in the first corner where you get more than 300 per hour. "

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • #72
                          Dobre trke u svim kategorijama, odlično otvaranje sezone. 3 proizvođača na podijumu kraljevske klase, fenomenalno.

                          Kad vidim ovakvog Lorenza, tuga me obuzme kad se setim sezone 2010. i prelaska Matorog u Dukati. E moj Džarvise, kakvu si grešku napravio i timu i Doktoru, uzeli biste bar još 3-4 titule zajedno u tim i narednim sezonama.

                          Comment


                          • #73
                            To bila njegova greska, sujeta je cudo! Dodao bih jos i prelazak u Yamahu sa superiorne Honde, da je ostao u Hondi bile bi tu jos 2-3 titule. 2006 - Imao je 8 poena prednosti nad Nikijem i pol pozicuju u Valensiji, dok je Hejden vozio povređen.
                            https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                            http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                            Comment


                            • #74
                              To je gotovo sigurno zajedinčka greška. Markez poučen Rosijevim iskustvom ni ne razmišlja o promeni tima
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by AyrSen View Post
                                To bila njegova greska, sujeta je cudo! Dodao bih jos i prelazak u Yamahu sa superiorne Honde, da je ostao u Hondi bile bi tu jos 2-3 titule. 2006 - Imao je 8 poena prednosti nad Nikijem i pol pozicuju u Valensiji, dok je Hejden vozio povređen.
                                Imao je i Rossi odlične gume u trci...
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X