Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2018. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa sta sad, da je Roger lozio publiku, ona se ponasala isto ovako, Delshitro onda ne bi rekao ni rec?
    How yes no
    A Roger bi je ložio posle svakog poena?
    Da ne pričam koliko je to totalno drugačija vrsta reakcije publike. Ovde se radi o poštovanju igrača, koje ove teniske analfabete u publici ne prikazuju. Siguran sam, i ne vidim zašto bi se neko tako osećao da se radi o protivniku koji pali atmosferu i pre svega boostuje sebe. Toliko puta viđena situacija i ne znam da bilo ko vidi nešto negativno u njoj. Porediti to sa nedostatkom teniske kulture, manira i poštovanja.. ne znam kako je to moguće.

    Comment


    • To sto se Delpo vuce po terenu je njegova stvar vecini se ne svidja i ni meni,ali ne verujem da je ista namerno da bi se protivnik zavarao,jednostavno covek od 2 metra i izgleda tako nezgrapno i smoreno kad hoda,a ne posle 2 sata tenisa

      Ovo za publiku su zasluzili,iako se spustio na nizi nivo time,i nije trebao,trebao je ostati gospodin kao i Novak svaki put

      A posle 5:4 tacno se videlo da je seo na klupu pokrio se peskirom i rekao sebi neces ovo izgubiti,i odigrao fantasticno do kraja SAMPION cestitke na tome

      Ja ne znam sta je Rodzeru imas milion titula i novaca a ti gubis zivce 10 puta vise nego si gubio sa 22 godine,ne znam dal Mirka je postala tolko zahtevna ali zaista previse nervoze i preterao je ovaj put sa sudijom...i on

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Bar je ovim Delpo ispao iz trke za Edberga
        Ispao ili ušao u uži krug favorita za istu?

        Comment


        • To je smiješno, njegovo "foliranje" se može kritikovati ako odugovlači sa servisom ili nekim drugim segmentom igre. Niti jedne opomene nije dobio a da je zaslužio ne sumnjam da bi je dobio. A preko puta njega bio mlad i neiskusan teniser

          Comment


          • Konacno da zijani mec teniski Juventus takozvani Roger Federer. Fkt ove sezone igra prosecno i opet takav sve osvaja jer su mu protivnici u finalima veliki Cilici i Dimitrovi, sve moj do mojega, mentalne gromade. Prvi mudati igrac i odmah poraza, bilo je neminovno zaista jer Roger nije igrao svojji najbolji tenis. Delpo poceo da udara BH bas dobro, nema tog mrtvog slajsa, nadam se da ce ostati zdrav jer je prejak kad igra ovako.

            I druga stvar, bila bi prava steta da Delpo nema Masters u svoje vitrine. Cestitke do svim njegovim navijacima ako ih ima ovde, zasluzio!
            OVAKO

            Comment


            • Njegovo foliranje vise puta dokazano...
              Pa fiksni me je ubedjivao da je povredjen i da ne moze da trci jos od meca sa Majerom



              z3 compact using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Konacno da zijani mec teniski Juventus takozvani Roger Federer. Fkt ove sezone igra prosecno i opet takav sve osvaja jer su mu protivnici u finalima veliki Cilici i Dimitrovi, sve moj do mojega, mentalne gromade. Prvi mudati igrac i odmah poraza, bilo je neminovno zaista jer Roger nije igrao svojji najbolji tenis. Delpo poceo da udara BH bas dobro, nema tog mrtvog slajsa, nadam se da ce ostati zdrav jer je prejak kad igra ovako.

                I druga stvar, bila bi prava steta da Delpo nema Masters u svoje vitrine. Cestitke do svim njegovim navijacima ako ih ima ovde, zasluzio!
                Hvala, ima me/nas


                Originally posted by bojanaBG View Post
                Njegovo foliranje vise puta dokazano...
                Pa fiksni me je ubedjivao da je povredjen i da ne moze da trci jos od meca sa Majerom



                z3 compact using Tapatalk
                Delpo je tokom celog meča nosio kinezi traku na leđima.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Njegovo foliranje vise puta dokazano...
                  Pa fiksni me je ubedjivao da je povredjen i da ne moze da trci jos od meca sa Majerom



                  z3 compact using Tapatalk
                  Ma fiksni nema pojma on na tenisu samo radi žena.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Njegovo foliranje vise puta dokazano...
                    Pa fiksni me je ubedjivao da je povredjen i da ne moze da trci jos od meca sa Majerom



                    z3 compact using Tapatalk
                    Bojana, nakon ono prosle sezone u Melburnu mislim da nemas pravo da komentarises oko foliranje. Ma nema sta tu da se prica, Delpo je jednostavno takav, ima neki cudan govor tijela kao da mu se ne zivi izmedju poenima, nije to nekakvo WOW foliranje ili sto ti ja znam.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post

                      Ovo za publiku su zasluzili,iako se spustio na nizi nivo time,i nije trebao,trebao je ostati gospodin kao i Novak svaki put


                      naprotiv,neko je konačno trebalo da zine i kaže
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Bojana, nakon ono prosle sezone u Melburnu mislim da nemas pravo da komentarises oko foliranje. Ma nema sta tu da se prica, Delpo je jednostavno takav, ima neki cudan govor tijela kao da mu se ne zivi izmedju poenima, nije to nekakvo WOW foliranje ili sto ti ja znam.
                        E da je Delpo jednom koristio mto, ne bih nista rekla, ali njemu je to normalno...
                        Pa na ovom turniru je gubio set i brejl, zatrazio mto i poleteo
                        Folirant, najgori na tour-u

                        z3 compact using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Vec vidim kako Nadal nemocno posmatra starceve bekhende koji fijucu pored njega na madridskoj i pariskoj sljaci.
                          Ukoliko i odluci da igra RG,nece doci do tog duela,ispasce RF ranije

                          Comment


                          • Ivan najdosadniji lik ikada.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              E da je Delpo jednom koristio mto, ne bih nista rekla, ali njemu je to normalno...
                              Pa na ovom turniru je gubio set i brejl, zatrazio mto i poleteo
                              Folirant, najgori na tour-u

                              z3 compact using Tapatalk
                              Istina je da je RF servirao za meč i nije znao završiti

                              Comment


                              • foliranti su svi-mi se ovde koljemo dok oni zarađuju,drže govore i čestitaju jedan drugome,kako su zaslužili,bili fenomenalni yadda yadda ye
                                Last edited by Beocca; 19-03-18, 00:43.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X