Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2018. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kakav je Novakov projektovani zreb? Ko je sve u istom?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #32
      Pa imas na prethodnoj strani
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #33
        Ma za ove masterse me bas briga samo neka igra i ulazi u ritam,i dalje mi je sve sumnjivo ali videcemo,sto se tice rezultata bilo bi lepo da pobedi ali nisu vise bitne 1000arke,eventualno Cincinnati i to je to,vec sledeci turnir u Miami imace laksi zreb,ako ne tamo u Monte carlu ce,mislim ima ih pregrst svako ce nekad imati tezi zreb

        Osim Rogera naravno,nije mu dovooljno lako pa mu ovi jos olaksavaju,ne znam sta treba da se desi da on ovo ne osvoji

        Comment


        • #34
          Aha vidim sada. Samo neki bye i kvalifikanti u prvim kolima. Posle Nisikori i Delpo.
          Nije to lose
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #35
            Originally posted by bojanaBG View Post
            Lep zreb za Rogera
            a ne znam kako to da Djokovicev nije los, pa izvukao je skoro najteze u svakom kolu ako je zdrav, normalno da moze svakog da dobije, ali za prvi turnir posle operacije, mogao je bolje da prodje
            Jel ti stvarno mislis da Novak moze da ovde dodje do titule, pod uslovom da ne otkaze u poslednjem trenutku? Dobar zreb u smislu dizanje forme, dobar zreb u smislu da sa Federerom ne moze pre finala... Uostalom veoma retko projektovan zreb bude ispracen do kraja. Daj prvo da prodje prve 2-3 runde, da uopste vidimo kako ce se lakat ponasati. Sve ostalo je manje bitno, bar meni. Ovo mu dodje test-turnir.

            Comment


            • #36
              Moze umesto Keija da mu dodje Zvezda Burgos. To bi bio mec!!!
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #37
                Originally posted by skeptik View Post
                Jel ti stvarno mislis da Novak moze da ovde dodje do titule, pod uslovom da ne otkaze u poslednjem trenutku? Dobar zreb u smislu dizanje forme, dobar zreb u smislu da sa Federerom ne moze pre finala... Uostalom veoma retko projektovan zreb bude ispracen do kraja. Daj prvo da prodje prve 2-3 runde, da uopste vidimo kako ce se lakat ponasati. Sve ostalo je manje bitno, bar meni. Ovo mu dodje test-turnir.
                Pa zreb je dobar jedino u smislu maksimalnog testiranja ruke, inace mislim da je mogao mnogo bolje da prodje.
                A ako igra i ako se ne povuce u poslednjem trenutku, ja smatram da je zdrav i onda samim tim smatram da moze daleko, jer je on u pitanju.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Srkisa View Post
                  Ma za ove masterse me bas briga samo neka igra i ulazi u ritam,i dalje mi je sve sumnjivo ali videcemo,sto se tice rezultata bilo bi lepo da pobedi ali nisu vise bitne 1000arke,eventualno Cincinnati i to je to,vec sledeci turnir u Miami imace laksi zreb,ako ne tamo u Monte carlu ce,mislim ima ih pregrst svako ce nekad imati tezi zreb

                  Osim Rogera naravno,nije mu dovooljno lako pa mu ovi jos olaksavaju,ne znam sta treba da se desi da on ovo ne osvoji
                  Al totalno bi mu olaksali da su mu dali Djokovica umesto Fogninija

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by skeptik View Post
                    Ovo mu dodje test-turnir.
                    Naravno da je test turnir. Doduse u IW koji mu odgovara.

                    Mnogo je nepoznatih.

                    Kako je lakat?
                    U kakvoj je formi? (Na AO je bio u iznenadjujuce dobroj.)
                    Kakva je kondicija? (Nije testirana na AO.)
                    Kakav je pod pritiskom? (Tu na AO nije bio sjajan. Prirodno poslije duge pauze.)
                    Koliko je novi servis hendikep? (Na AO je bio prilicni hendikep.)

                    Zrijeb je vise tezak nego lak. S druge strane, ako prodje prva tri kola to bi vec bilo nesto.
                    Titula? To nije realno, ako Federer dodje do finala onda je skoro nemoguce.

                    Comment


                    • #40
                      Za vas Novakovce realno zreb nije bitan, ono sto je najbitnije je da se vidi kako je lakat i da li i ako ne sija, da li ide na bolje. A mislim da ce servis dosta reci (pod uslovom da ne otkaze), s obzirom da ga je menjao zbog lakta.

                      Comment


                      • #41
                        Ni Federeru AO prosle godine nije bio setnja, pa ga je osvojio. Ako je Djokovic zdrav, ne vidim zasto ne bi imao sanse.

                        Comment


                        • #42
                          Najbitnije je videti kako ce Djokovic da servira, sa onim servisom sa AO, definitivno ne moze bas daleko.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #43
                            Mnogi kazu ...ako Novak ne otkaze. Mislite da ce da se povuce sada pre pocetka, a posle zreba? Meni je to bas cudno, da ne kazem bzvz...

                            Servis je veliki problem i pored straha da ga povreda vise ne muci, mislim jedini. Fizicka kondicija nije upitna, videli smo na AO, cak ni forma, zelja, naravno nije u top, ali polako. No, ukolko ovaj novi servis nije usavrsio, ili ubrzao, postao precizniji bice u velikom problemu na svakom mecu.
                            Uf!

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #44
                              Ja bas sumnjam da ce se povuci, a i bilo bi bas glupo, mogao je to da uradi pre zreba.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #45
                                Bilo bi totalno neozbiljno. Nije valjda ocekivao povoljan zreb [emoji23] ...da ne kazem da bi bilo neprofesionalno, a to ne lici na njega.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X