Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 MARCH

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2017/18 MARCH

    Na Istoku izgleda da se osam PO timova vec zna, dok na Zapadu Minesota na 3. mestu ima 27 poraza, a Juta na 10. mestu ima 30. Na suprotnom kraju lestvice, devet (!) timova tankuje kao da je kraj sveta, sto na neki nacin i jeste posto sledece godine na snagu stupa reformirana lutrija (blago reformirana). Harden ce biti MVP, ali ce se tviter i zasicenost fanova Bradom maksimalno potruditi da od Dejvisa naprave MVP-ja. Trka za rukija godine ce biti dosta neizvesnija; Simons je trenutno u blagoj prednosti nad Micelom, ali ne u dovoljno velikoj prednosti da narednih sest nedelja to ne moze promeniti. Uglavnom, bice OK.
    sigpic

  • #2
    Originally posted by colke995 View Post
    Da se nadovezem na komentar od pre par dana za Houston. Ovo je negledljivo sta oni igraju. Pucaju trojke. A kad ne pucaju trojke onda dobijaju sumnjiva bacanja. Awful.
    Šteta što ne uđe trojka Smartu.

    Ima ovaj matchup feel tipičnog NBA finala. Ali sve dok su Warriorsi tu, nemamo tipičan NBA. Diže se u nebesa ovaj Houston, ali daleko su oni od Dubsa. Dve tekme ako im otkinu da se šutiraju u dupe. Mada ne verujem ni toliko da mogu.

    A i Lakersi posle dugo godina opet liče na tim.. zaboravio sam kakav je osećaj.
    4 gostovanja za redom, 4 pobede. Zadnji put smo to uradili 2009.
    Lonzo Ball 6/10 trojke, od čega je tri naređao u zadnjih par minuta. U zadnja 3 meseca ima 44% trojke. A ne mogu da opišem koliko mi je drago što je Randle opet na pravom putu. On je bacanja popravio, ozbiljno popravio. Taman se lepo uklapa i IT kratkoročno ovde.

    Comment


    • #3
      Jako sam ispizdeo sto smo prosuli tekmu, posto smo ovim mislim pukli za domaci teren, ali dobro. Horf i Kyrie mislim najgore utakmice u sezoni.

      Ma Houston je sranje, ako tako mogu da se izrazim. Suvise je igra onesided. Znaci ili pucanje trica ili Hardenovi besumucni pokusaji da trazi bacanja. Jako jako jako je smesno i tuzno bilo kakva su 2 faula svirali Brownu, a decko je bas dobro usao u tekmu. Okacicu sutra ako budem te situacije mogao da iskopam. Ono sto je jedino kod njih impozantno je sto bas u ogromnom procentu pogadjaju otvorene suteve i kad se to umiksuje sa solidnim protokom lopte onda to daje rezultate. Ekipa koja uspe da im svede broj otvorenih suteva na sto manji broj ima ogromne sanse da ih dobije. To smo mi radili veceras jako dobro, ali ih je drzao Gordon sa nekim nerealnim trojkama. GSW njih krca lagano. Ako sam imao ikakvu sumnju, sada je vise nemam. Steta sto necemo proci u finale, a najgori smo matchup i GSWu i njima sa istoka.
      Last edited by colke995; 04-03-18, 06:02.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by Rondo9 View Post
        Na suprotnom kraju lestvice, devet (!) timova tankuje kao da je kraj sveta, sto na neki nacin i jeste posto sledece godine na snagu stupa reformirana lutrija (blago reformirana).

        Nisam pratio, sta je promijenjeno?


        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • #5
          Zeče Kolinše, đe si do sad sa takvom igrom. Kakav će ovo razbijač da bude u odbrani, nevjerovatan defanzivan potencijal. Čini mi se da ga malo pogrešno koriste u napadu, jer visi previše na liniji za tri poena, mada bi trebalo da se i to promijeniti kad ojača, pa da kida na postu kao na koledžu.

          Nisam mogao da vjerujem da postoji tim koji ima gore role playere od Portlanda, ali ova Oklahoma ih je zajebala. I ove godine pitam samog sebe, kako Oklahoma može ovoliko pobjeda da ima?

          @Papi Otkad je Rendl prekomandovan u startnu petorku, postao je glavna opcija u napadu i to zaluženo. Baš dobro izgleda. Na low postu je jedan od jačih igrača u ligi, ja sam mislio da će on biti energy guy koji završava napade samo u P'n'R-u kad se zarola put koša i u nekim situacijama licem ka košu da igra, ogroman napredak što se njega tiče. Malo štrči u odbrani, ali ima mnogo više pozitivnih stvari od negativnih u njegovoj igri. Mislim da će ga se teško odreći u FA, mada imaju Bird rights za njega, tako da mogu da ga zadrže i ako dovedu par igrača.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Lakersi

            Comment


            • #7
              Originally posted by Baka View Post
              Nisam pratio, sta je promijenjeno?


              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
              Izbalansiranije su sanse za timove u lutriji. Na dnu ovog clanka je tabela sa procentima:

              http://www.espn.com/nba/story/_/id/2...ealthy-players
              sigpic

              Comment


              • #8
                Džejson Teri još uvijek trpa trojke, šta sve nećeš vidjeti u NBA ove sezone...
                sigpic

                Comment


                • #9


                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #10
                    Broj osvojenih Oscara u karijeri:

                    Michael Jordan - 0
                    LeBron James - 0
                    Kareem Abdul-Jabbar - 0
                    Bill Russell - 0
                    Wilt Chamberlain - 0
                    Magic Johnson - 0

                    Kobe Bryant - 1 !
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #11
                      1 je Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12
                        Nisam uspeo treci faul da nadjem, posto nema gotovo ni u jednom highlightsu, ali evo 4. I jos mu dali i tehnicku.



                        Bukvalno da se ispovracas.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          What kind of sorcery is this?

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Reise View Post
                            Džejson Teri još uvijek trpa trojke, šta sve nećeš vidjeti u NBA ove sezone...
                            Ne samo da trpa trojke, nego igra i crunch time za Bakse
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Reise View Post
                              What kind of sorcery is this?

                              Spoiler
                              Da svaku igra protiv Lakersa bio bi MVP. Čudi me da ga nisam sanjao jutros

                              Comment

                              Working...
                              X