Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 MARCH

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by p4p1 View Post
    Da svaku igra protiv Lakersa bio bi MVP. Čudi me da ga nisam sanjao jutros
    Lejkersi, Juta, Sakramento i GSW. Oni su mu redovne mušterije godinama unazad. Što je fora, namjestilo mu se u ovih nekoliko utakmica da igra protiv njih nekoliko puta i desi se da čoek ima najbolji period u karijeri.

    Mislim da niko nije u stanju ovako bolesno da zatvara utakmice u NBA, a u zadnje vrijeme se dešava često.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Dejvis i Lilard se sprdaju. S obzirom da su sa istog drafta, ne bi me čudilo da se udruže njih dvojica da ganjaju prsten kad dođe vrijeme za to.
      sigpic

      Comment


      • #18
        No no. Davis moze samo u Boston.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Mislim da imamo rookija godine, Bena Simmonsa.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #20
            Po meni je Mitchell ROY...

            Comment


            • #21
              Dace Simmonsu, iako bih voleo da to bude Donovan. Pogotovo ako Utah udje u PO. Meni je tesko da dojmim da ce ROY biti lik koji kos sa 3 metra ili dalje moze da pogodi samo slucajno, a igra pleja. Ozbiljne ekipe to maksimalno mogu da, eksploatisu.
              Last edited by colke995; 07-03-18, 10:50.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Mislim da će da podijele nagradu, već je i Frešmen to rekao čini mi se. Neće NBA da navlači gnijev kod navijača, a i sve više se to čina kao ispravna odluka. Ne možeš da kažeš da je jedan imao bolju sezonu od drugog, ali kad bih morao da izaberem, birao bih Mičela. Lik nije imao nikakav hype oko sebe, borio se za minute na startu sezone. Da je imao obezbijeđene minute, ta statistika bi bila dosta impresivnija. Dosta je loš bio na startu sezone. Pogledala ga je sreća da se Hud mučio sa povredama, posle kad se vidjelo kakav je igrač, onda pozdraviše ovi Huda bez predomišljanja. Mičel kad je ulazio u ligu, bila je priča oko njega da je nevjerovatan defanzivac, a ispostavi je totalno suprotno od onoga što se mislilo da je.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Rose u Minnesoti.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #24
                    Derozana nema cijele sezone sa onakvim kucanjima kao sinoć, konačno da podsjeti malo na sebe. Svi ovi igrači sa bolesnim odrazom po pravilu postanu odlični šuteri za tri poena, pa se zaboravi kakvu detonaciju mogu da naprave. Lu Vilijams, JR Smit, Zek Lavin takođe postaje to, ima još dosta primjera. Derozan malo kasni, ali ne bi me čudilo da postane odličan šuter za tri narednih sezona. Najbolji primjer je Rej Alen, jedan od najboljih šutera ikad. Čoek se takmičio na Slam Dunk contestu, a sumnjam da bi to neko znao osim onih hardcore fanova.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by MareLFC View Post
                      Rose u Minnesoti.
                      Bratini zelim sto manje povreda. Ali otisao je kod Toma...

                      Comment


                      • #26

                        Comment


                        • #27
                          Vidi posavice što je zajeban.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            Odavno nisam uživao u čitanju, ova priča Steva Frensisa je predobra. Sve preporuke.

                            https://www.theplayerstribune.com/st...story-to-tell/
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ne moze da izgovori Nemanja Bjelica
                              Spoiler

                              Comment


                              • #30

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X