Announcement

Collapse
No announcement yet.

Face The Pro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Face The Pro

    Da da ... ovo je zadnja tura kvalifikacija do 03.10. poslje nema vise %QWT&W

    Comment


    • #17
      Odg: Face The Pro

      Aha, pa fino..
      Ae obavesti me kad budu sledece jer ja bas nesto ne obracam paznju na taj raspored a probao bi igrati to
      \m/ (^.~) \m/

      Comment


      • #18
        Odg: Face The Pro

        Imas svaki dan kvalifikacije od 19:15 jos mjesec dana.

        Comment


        • #19
          Odg: Face The Pro

          kad se registrujemo, hoce on sam da nas povuce 19:15, ili?

          Comment


          • #20
            Odg: Face The Pro

            Prosao sam kvalifikacije i usao medju 81 igraca, drugi krug mi je tek 28 novembra, jeli neko zna kako ide dalje? Posto sam nov na fulltiltu, a i slabo koristim engleski?

            Comment


            • #21
              Odg: Face The Pro

              Isti sam ti takav, i ja sam prosao ovaj prvi krug i usao u tih 81, i imam tu ulaznicu za 28 novembar. E sad ne kontam sta treba u tim kvalifikacijama?? sve mi je to nes zapetljano...

              Comment


              • #22
                Ima li neko informaciju hoce li se nastaviti Face The Pro 2011 s obzirom na to da je trenutno nemoguce igrati kvalifikacije?

                Hvala unapred na odgovoru.

                Comment


                • #23
                  Verovatno da hoce kad se zavrsi ovaj serijal, kad neko konacno odigra protiv Gusa Hansena, mada nisam siguran, ne pratim to. Realno Face The Pro je gubljenje vremena, ako znas dobro da igras bolje se fokusiraj na real money na netu...
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Mozda ja ne razumem najbolje ali kako moze da se odigra sledeci krug ako je nemoguce igrati kvalifikacije trenutno na FTP-u..mislim na live event 25-28 avgusta u Madjarskoj. Kako da se kvalifikujes za ovaj live event ako FTP ne radi (btw znas li mozda nesto i o ovome kada ce proraditi FTP?)

                    Comment


                    • #25
                      Iskreno nisam se mnogo zanimao Full Tiltom, ja igram na PokerStarsu.
                      Face the pro znam otprilike sta se desava ali nemam odgovor na tvoja pitanja, jbg.
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X