Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kriptovalute

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Izgleda da Neo ne može svuda da se kupi. Nešto je komplikovanije oko njega.

    Comment


    • #47
      Neo se može kupiti za druge valute, na berzama npr

      Comment


      • #48
        riple i chain su po meni najbolji...Riple je dosta siguran mislim...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • #49
          1_DZN8c7jyO89VjmJ1KFanmQ.jpg

          Naga - NagaCoin izbacuje i debatnu karticu u saradnji sa MasterCardom, ali šta sve to vredi kad Srbistan nije podržan....

          The NAGA DEBIT CARD allows you to fund with cryptos and spend your money (online/offline) all around the globe.
          Last edited by MarkoNFL; 26-02-18, 12:27.

          Comment


          • #50
            Ripple će biti ugažen od strane velikih banaka već ove godine, po svemu sudeći...

            Comment


            • #51
              Banke ulaze u igru.

              Kad veliki igrači ulaze, to nešto govori.

              Što mi krivo za NAGA DEBIT CARD... 10 000 dele. Stigli su do 8 000, a ja iz Srbistana.

              "Sorry country not supported"...

              Comment


              • #52
                Inače novi forum o kriptovalutama.

                http://kriptovalute.freeforums.net/

                Ovde iskreno vaš kreirao ga

                Ulećite dok ima mesta

                Tražimo moderatore, ako ništa dobićete neki kripto i od mene

                Comment


                • #53
                  Još malo delimo besplatne coine

                  Comment


                  • #54
                    U svetu kriptovaluta sam od pre manje od godinu dana ali tek s vremena na vreme naletim na nešto novo, što nisam mogla da pročitam kad sam se prvi put zaintersovala za ovu priču (a tada sam neka tri meseca detaljno iščitavala sve što se moglo naći na tu temu id efinitivno našča da neću rudariti već eventualno trgovati).
                    Da li ste čuli ko je Sergej Sholom? Da li ste čuli za GameCredits?
                    Sergej Sholom je gejmer sa doktoratom iz matematičkog modelovanja i osnivač Datcroft Games - pucačine u prvom licu poput Counter Strike-a . Datcroft Games proizvodi postoje na 15 jezika i imaju preko 15 miliona korisnika u svetu a 2016 godine se udruzuju sa GameCredits i postaju pioniri u korištenju block chain tehnologija.
                    Ako vas zanimaju kriptovalute-a čim ste na ovaoj temi verovatno je tako ovi podaci su zaista važni. Naime, GameCredits je fondacija posvecena razvoju i promovisanju tehnologija vezanih za gamecredits i blockchain koja uskoro postaje globalno prihvaćen metod razmene i skladištenja vrednosti unutar gejming ekosistema bez potrebe za učešćem treće strane. Njihova misija je razvoj tehnologija vezanih za gamecredits i blockchain, kao i propagiranje upotrebe i razumevanje ovih tehnologija medju gejmerima, developerima, investitorima i svim entuzijastima. GameCredits je i jedan od GNation osnivača i u kome se nalazi više od 2,5 biliona gejmera.
                    Last edited by TacaA; 16-10-18, 13:37.

                    Comment

                    Working...
                    X