Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladjenje na kosarku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Aj da se i ja upišem

    Juta 100.5 <
    sigpic

    Comment


    • #32
      Upravo izaslo ne igraju Carmelo i Westbrook. Tako da pohitajte na Georgea i Adamsa plus dok nisu skinuli.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • #33
        Ako ne igraju, probao bih Memfis h2 (+4.5) i 199.5 < zajedno.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by MannyCalavera View Post
          Evo jos nesto.

          Paul George vise - Westbroook i Karmelo su game-time decision. Nisu trenirali jutros.

          Mitchell vise- McCollum mene ne moze da cuva.

          Nurkic manje - Ide na Goberta

          Hou vs Dal 1 i plus
          Min vs Sac 1 i plus

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Sve doslo osim Houston plus poeni. Eh, da je vise ovakvih veceri [emoji16]

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • #35
            Originally posted by MannyCalavera View Post
            Jaylen Brown vise
            Blake Griffin vise
            Lebron Manje
            Schroeder vise

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
            A ovo?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #36
              Originally posted by dekkard View Post
              A ovo?
              24 kosa dao. Granica bila 28.5. Lagano je dosao.

              Comment


              • #37
                Originally posted by MannyCalavera View Post
                24 kosa dao. Granica bila 28.5. Lagano je dosao.
                28,5? Kakvo precenjivanje [emoji39]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #38
                  Originally posted by dekkard View Post
                  28,5? Kakvo precenjivanje [emoji39]
                  Zato sam i predlozio minus Jebi ga tako jedino mozes da dobijes nesto, trazis gde ujebu stvar ili ne obrate paznje na matchups. Kao recimo sinoc Nurkic vs Gobert 12.5. Lagani minus. Nurkic ionako kuburi da prodje tu granicu.

                  Recimo onaj jadnik McCollum, primio je 21 poen u drugom poluvremenu od Mitchella, ukupno 27 Granica 20.5

                  Jos da sam znao da Rubio nece igrati, Lillard lagani plus (dao je 39 naravno).

                  Comment


                  • #39
                    Gledam jutarnju ponudu, cesto porastu ili padnu granice tokom dana zavisno od uplata. Evo sta mi upalo u oci:

                    - Embiid Vise - granica je 24.5 a igra protiv Knicksa, njima centri redovno trpaju neverovatne brojke jer Kanter je kanta. Nema tamo ko njega da cuva i sada kad je Porzingis out. Fila je takodje fringe PO tim, pa ono guraju jako sada svaku tekmu. Kuci, one day rest.
                    - Dinwiddie Vise - granica je 13.5. Igra protiv Clippersa kuci, povredjeni su Hollis-Jefferson i LeVert koji su primarni potrosaci lopti u ekipi, tako da njemu usage bas skace i u dobroj je formi. Postoji mogucnost da zaigra i Teodosic sto mu daje jos bolje sanse za plus. Moze on i Riversa da ispegla. Bradley ce morati na Crabbe-a koj je zapalio zadnje dve tekme kos.
                    - Lavine Vise - granica je 19.5. Igra protiv Orlanda kojima samo Bjelica nije dao 30 Salu na stranu, imace puno prostora tu bez obzira ko ga cuva. Jos ga odmaraju u back to back tekmama kao nekada Embiida, tako da sada ce biti sveziji od ostalih.
                    - Patty Mills Vise - granica je 10.5. Veceras je opet Rubio pod znakom pitanja (kuk). Ako i bude igrao nece biti 100%. S druge strane Spursima ne igraju Parker i Dejonte Murray koji su povredjeni tako da je Mills potpuno sam kao play maltene. Plus ne igra Aldridge kao glavni potrosac lopti a Gobert ide na Gasola. Morali bi da iskoce Mills i Danny Green tu. Mozete obojicu, ali ja vise verujem Millsu.

                    Comment


                    • #40
                      Filadelfija 110.5 > - Njujork i Fila igraju u brzom ritmu. Porzingisa kao jedan od boljih rim protectora je vani, a mijenja ga Bizli. Trebali bi Embid i Simons da izdominiraju u reketu večeras. Doveo je Njujork i Mudieja, tako da bi trebalo još u bržem ritmu da igraju.

                      Bruklin-LAC 118.5 > - Dva najbolja defanzivca Bruklina ne igraju, Levert i RHJ. Bruklin igra small-ball i ultra brzu košarku bez njih. Ova granica mi baš nisko izgleda, s obzirom na Bruklinove rezultate u zadnje vrijeme.

                      Čikago-Orlando 114.5 > - Kris Dan bi trebalo da se vrati večeras, biće brze košarke sigurno.

                      Alen Krab 12.5 > - Čuva ga Bredli, ali Bredli ima manu da malo teže čuva igrače koji vole da izlaze iz blokova, a Alenu Krabu je to specijalnost. Krab je u zadnje dvije utakmice imao 22 i 24 šuta. Tako da izračunajte sami oće li dati 13 poena na 20+ šuteva.

                      Bonus: Juta prvo poluvrijeme H1 (-1.5) - Ne bih se usudio za cijelu utakmicu, jer igraju b2b. Igraju vjerovatno i najbolju košarku od svih ekipa u zadnje vrijeme. LMA ne igra. Samo zbog umora ne bih stavio cijelu utakmicu H1.

                      @MannyCalavera Dežounte Marej i Parker su questionable i postoje velike šanse da zaigraju večeras, pazi se Petija Milsa.

                      EDIT: Ne igra Dan, ali bih opet odigrao više na Čikago i Orlando.
                      Last edited by Reise; 12-02-18, 21:37.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Zadnja tekma je pred All Star, sve to mirise da nece niko da forsira. Koji bi bio razlog tome. Slicno ce biti i sa Jutom i Rubiom.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • #42
                          Igra veceras Teodosic. Odlicna prilika za Dinwiddiea za plus.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • #43
                            Dinwiddie prvi stint 0 [emoji10]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by dekkard View Post
                              Dinwiddie prvi stint 0 [emoji10]
                              Videcemo na kraju [emoji23]

                              BTW, jel si ti ovde cisto ono da pljujes po pickovima. Prvo si hejtovao Bjelicu minus[emoji23] Pa LeBrona. Sad jadni Spencer.

                              Cemu to...

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • #45
                                "Za koga ti navijaš, za mene ili za međeda?"[emoji23]
                                Ja sam ođe for the love of game [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X