Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladjenje na kosarku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ostade Dinwiddie na 13 Jedan poen

    Potop i katastrofa sinoc Danas samo mazane kifle i jogurt ceo dan

    Comment


    • #47
      Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ostade Dinwiddie na 13 Jedan poen

      Potop i katastrofa sinoc Danas samo mazane kifle i jogurt ceo dan
      Kako ti ide kladjenje - razmenjivaces s Limunom recepte dole.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • #48
        Originally posted by kronostime View Post
        Kako ti ide kladjenje - razmenjivaces s Limunom recepte dole. [emoji3]
        Trosimo profite od NFLa [emoji23][emoji23][emoji23]

        Kad nestane, onda singliramo LeBrona plus u plejoffu i opet tako u krug.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • #49
          Today was a good day, sto bi rekao Cube.



          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • #50
            Budući šampion u šutanju trojki Ellington na laganoj kvoti 8,5 u mozzartu.

            Comment


            • #51
              Manny, neki tip za danas?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • #52
                Danston +
                Simon +
                Ribas +

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • #53
                  Originally posted by kronostime View Post
                  Manny, neki tip za danas?
                  Ja sam igrao ovako:

                  Gist + (Nema Khimki nacina da ga sacuva, bez centara. Dal je Thomas, dal je Todorovic, isti djavo).
                  Pangos + (McCollum i Balbay su prilicni defanzivni krateri).
                  Feldeine - (Losa forma, videcemo da li ce Hackett ili Hickmann da ga uzmu, tvrdo prilicno).
                  McCollum + (Isto sto i za Pangosa. Pangos/Micic duo ne mogu da ga cuvaju)
                  Ribas + (Igra u fenomenalnoj formi, i kad maknu Huertela taj drugi unit bas dobro pegla. Ovamo drugi unit je Rudy, Carrol i drugari. Bas Puno prostora za njega).
                  Tavares - (Vratio se Ayon i vracaju ga u rotaciju. Kao i Randolph koji igra kao 5 u niskim postavama. Laso pokusava i Taylor/Thompkins/Randolph. Sve to skida mu minute i efikasnost).
                  Honeycutt + (U turbo je formi u zadnje vreme i povecali su mu minutazu nakon povrede Robinsona. Ako je negde ranjiv PAO, to je na trojci. Pogotovu ako probaju sada nize postave sa Jamesom i sl.)
                  Rubit + (Napunio nas je u Beogradu. Ide na "Les Koji Hoda", i njegovu defanzivu. Uz to u zadnje vreme ima povecanu ulogu, jer igra ponekad i kao lazna petica. Mellijeva uloga iz prosle sezone. Kad igraju nisko bez Muslija, on je tu cesto i u paru sa Radosevicem.)

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Ja sam igrao ovako:

                    Gist + (Nema Khimki nacina da ga sacuva, bez centara. Dal je Thomas, dal je Todorovic, isti djavo).
                    Pangos + (McCollum i Balbay su prilicni defanzivni krateri).
                    Feldeine - (Losa forma, videcemo da li ce Hackett ili Hickmann da ga uzmu, tvrdo prilicno).
                    McCollum + (Isto sto i za Pangosa. Pangos/Micic duo ne mogu da ga cuvaju)
                    Ribas + (Igra u fenomenalnoj formi, i kad maknu Huertela taj drugi unit bas dobro pegla. Ovamo drugi unit je Rudy, Carrol i drugari. Bas Puno prostora za njega).
                    Tavares - (Vratio se Ayon i vracaju ga u rotaciju. Kao i Randolph koji igra kao 5 u niskim postavama. Laso pokusava i Taylor/Thompkins/Randolph. Sve to skida mu minute i efikasnost).
                    Honeycutt + (U turbo je formi u zadnje vreme i povecali su mu minutazu nakon povrede Robinsona. Ako je negde ranjiv PAO, to je na trojci. Pogotovu ako probaju sada nize postave sa Jamesom i sl.)
                    Rubit + (Napunio nas je u Beogradu. Ide na "Les Koji Hoda", i njegovu defanzivu. Uz to u zadnje vreme ima povecanu ulogu, jer igra ponekad i kao lazna petica. Mellijeva uloga iz prosle sezone. Kad igraju nisko bez Muslija, on je tu cesto i u paru sa Radosevicem.)
                    Vracaj Bjelicu na tiket da me ne bi posle psovali na "kritikama".
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • #55
                      E ali ovo "leš koji hoda"... plačem od smeha kad god pročitam
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #56
                        trebao bi Tavares minus, Tomic ih iz pika ko paprike, iako i Ayon nema pojma branit pik, Tavares je jos gori..

                        Comment


                        • #57
                          Ne volim ja igrati Tavaresa ispod, jer on u tri ofanzivna skoka može lako prijeći granicu...

                          Comment


                          • #58
                            Makabi- CSKA 1h ( +6,5)
                            Pao- Oly 1
                            Baskonija- Himki 1

                            4/10

                            Comment


                            • #59
                              Dajte neke predloge za EL.. Ja volim malo ranije da uplatim, jer posle pada kvota na opterecene meceve.

                              Kako vam deluje ovo - Makabi, Pao i Baskonija?
                              Last edited by Antona; 28-02-18, 18:22.

                              Comment


                              • #60
                                Pa ok je, ne volim da igram EL... najteza je po meni za kladjenje od evropskih utakmica.. Mislim da cemo dobiti Unicaju
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X