Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mocni Malek, iskusno poremetio mladog Grka iznedju drugog i treceg i posle toga manje vise rutinski zavrsio.
    Bravo Stefanose, bice nesto od tebe.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ajmo Sugita od tebe se ne ocekuje ,a mozda bas ti iznenadis

      Comment


      • Pui ocajan danas Ajmo Sugita jos jedan

        Comment


        • Puj je ocajan stalno, strasno je koliko on nema pojma, a jos gore je sto ga ja imam u timu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Bravo doktore, idemo po titulu.
            Last edited by mark !t zer0; 01-03-18, 17:09.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ajmo Filipe, samo da odigra hrabro... a otvorilo se baš žrebom, ni finale nije daleko.

              Comment


              • Fića doktorski. Za 31m odučio Ruju od tenisa.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Impresivno je kako Filip kontroliše količinu spina na forhendu. Kao da džojstikom vodi te loptice koje završavaju na ili blizu osnovne linije.
                  sigpic

                  Comment


                  • Poenta trenutno držati lopticu u igri, Donskoj "šamara" velike aute.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Propustio je priliku da skroz prelomi mec u proslom gemu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • U drugom setu je bas nesiguran.

                        Comment


                        • Posle furioznog prvog seta, nije da je ovo nešto neočekivano. Rus takođe ima udela u tome, digao je nivo igre. Zar je i moglo gore od prvog seta.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Dobro kontrolisan meč sa Filipove strane. Sledeći molim.
                            Last edited by pecaros; 01-03-18, 19:22.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koja guzva na tribinama u Akapulku
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Pravi test za Zvereva veceras, da vidimo dokle je i dal je zaboravio prvih 50 dana od sezone. Juce je bio odlican protiv Harisona, svaki udarac na mesto ali pomogao je i Harison svojom ocajnom igrom. Delpo je mozda najbolji moguci protivnik trenutno, da Sasa vidi dokle je i dal ima neki napredak. Ono sto me zabrinjava je igra na mrezi, nikako taj segment da popravi, on i dalje se ponasa ko da lopatom udira voleje, a ne grafitnim reketom.

                                Sa druge strane, u Dubai imamo dva cudna 1/2 finala ako uzmemo za uzrok prethodne sezone gde redovito su igrale Federer, Nole, Delpo, Berdih. Krajinovic je prerastao u monstrum, kako on igra pa to je nestvarno. Sve zasluge idu Popovicu, ucinio je prava teniska zver od Filipa. Meni osobno je drago sto je on poceo ostvarati svoji pun potencijal jer po meni on je najtalentovaniji od ovih prostora nakon Novaka, nit Lajovic nit Damir nit KRstin nit niko. Bukvalno da nema mane u igri, samo treba nastaviti napredovati, a titula ovde bi mu digla samopouzdanje do beskonacnost.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X