Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2018. - Opšta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da ne vidim našu zastavu pomislila bih da su Česi
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • #32
      Haha zbog ovog špica, ali plava ide u špic, ne bela i onda bi leva strana tela bela a desna crvena
      Ali asocira
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #33
        Da, nego onako na prvi pogled...a na drugi dodvoravanje majčici Rusiji
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #34
          Pa Slovencima se sigurno ne dodvoravaju.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #35
            Kakav skok Hule u prvoj seriji
            6 poena prednosti u odnosu na Stocha i Forfanga, sasvim dobra zaliha
            Malo je vetar zezao, ali sve u svemu zanimljiva serija

            A jutros gledao i short track speed skating. Zanimljiviji mi od standardnog.
            Jedino finale danas je bilo 1500m za muškarce, pobedio Korejac Lim ispred svetskog rekordera Knegta, a do medalje je stigao olimpijski atleta iz Rusije Elistratov Aj bar im daju da stave da su iz Rusije..

            Sve pohvale i za zvanični sajt na kom se uredno ažurira sve
            RTS isto pozitivno iznenadio s prenosima i (stručnim) komentatorima.. za sad

            Comment


            • #36
              Pa otvorite teme po sportovima, bar za ove koji se prate: skokovi, nordijsko, alpsko, biatlon...ili sta vec zelite.... Sta bi sa strimovima?

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #37
                Kako loši uslovi,bolje da odlože za sutra ostatak serije
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Zlato za Velingera,Forfang i Johanson doneli srebro i bronza za Norvežane
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    E jbg.. baš mi krivo za Poljake

                    A i ubi baš ovaj vetar u drugoj seriji. Čestitke Velingeru

                    Comment


                    • #40
                      Pih, steta za Stocha, ja sam ocekivao da ce lakse uzeti manju skakaonicu nego vecu. Ovaj Hula nema srece lik, jednostavno ga nece i to je to.
                      Velinger odlican od kako je dosao na ZOI tako da ne iznenadjuje njegovo zlato.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Neocekivano za mene prva 3 mesta u sprintu. Peifer, Krcmar i Vindis. Totalno podbacio J.T. Boe sa 4 promasaja i ocajnim trcanjem. Furkad u lezecem stavu promasio 3 puta u stojecem sve pogodio i odlicnim trcanjem stigao do 8. mesta uz 20-ak sekundi zaostatka pred poteru. I na proslim ZOI nije blistao u sprintu kada je bio 6. pa posle uzeo 2 zlata u poteri i individualnom. Uzima on zlato sigurno. Vetar mnogo smetao prilikom gadjanja.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by bice View Post
                            Pih, steta za Stocha, ja sam ocekivao da ce lakse uzeti manju skakaonicu nego vecu. Ovaj Hula nema srece lik, jednostavno ga nece i to je to.
                            Velinger odlican od kako je dosao na ZOI tako da ne iznenadjuje njegovo zlato.
                            Hula nikako da probije tu mentalnu barijeru, vise se uplasi trijumfa nego pada.
                            Stoch takodje mnogo podbacio. Johanson uzeo medalju ni kriv ni duzan.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • #44
                              Rutinski Furkad uzima zlato u poteri. Steta za juce sto je vetar dosta jak bio, posprdao se danas. Svaka cast za malog Samuelsona, 20 godina samo a vec srebro na ZOI.
                              Laura Dalmajer jos jedno zlato uzela, konacno joj se vraca za sve sto je nije htelo.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X