Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2018. - Opšta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jedva cekam...nadam se da ce neko da provali one sajtove nemacke, holandske ili koje vec gde smo sve imali u HD-u, kao u Sočiju
    sigpic

    Comment


    • #17
      Kako Srbija stoji sa brojem ucesnika?

      Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

      Comment


      • #18
        Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Kako Srbija stoji sa brojem ucesnika?

        Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
        Top...uzmeš šaku jedne ruke i saviješ palac
        Last edited by Heartbreak; 06-02-18, 23:27.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Mislim da ih ima cetvoro. Ignjatovic, Stevovic I jos dvoje.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #20
            Originally posted by Heartbreak View Post
            Top...uzmeš šaku jedne ruke i saviješ palac
            Hahahahah

            Dobro je da ih ima i toliko [emoji3]

            Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

            Comment


            • #21
              Originally posted by Heartbreak View Post
              Top...uzmeš šaku jedne ruke i saviješ palac
              Tuga nasa, od toliko planina pogodnih za skijanje I zimske sportove I toliko talentovane dece mi ne mozemo deset ucesnika da imamo. Los, jako los rad komiteta po pitanju razvitka tih sportova.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #22
                Jbg, zato Slovenija dominira...

                Nego i naš bob sastav dobio pozivnicu naknadno, jer su neke države odustale, ali ih je naš prepametni komitet odbio...tuga šta rade, umesto da promovišu zimske sportove, oni ih još više kanale...a tim momcima bi svakako to puno značilo
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Koje su to nase planine pogodne za skijanje, kad mi svake druge zime imamo problema sa snegom pola sezone, a o tezini staza da ne pricam. Mi (nase planine) o brzinskim disciplinama mozemo da sanjamo, a i za tehnicke samo do odredjenog nivoa ili godista osobe, dok ne preraste. A posebno sto se pripreme rade leti.

                  A za savez i komitet se slazem, mislim da mi za ostale sportove na otvorenom nemamo nijednu stazu ili skakaonicu (bob,cross country, biatlon, skokovi)
                  Last edited by colchonero; 06-02-18, 23:39.

                  Comment


                  • #24
                    Ima neki klinac iz Srbije u ski skokovima kazu veliki talenat ali trenira sa Slovencima i verovatno ce kroz koju godinu i nastupati za njih, jer jbg nasi nece ulagati u njega. Isto tako nas komitet nije dozvolio timu Nevene Ignjatovic da krene na ZOI iz nepoznatog razloga, i Nevena nije zelela da ulazi u tu pricu ali je rekla da je jako iznenadjena. Strasno...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Ski skokovi čini mi se da sva takmičenja počinju od 13:30.Favoriti su Stoh,Tande i Frajtag,mada možda neko i i iznenadi kao Semenič u Zakopanama.Timsko zlato Poljaci ili Norvežani,Slovenci jesu uzeli srebro na svetskom pre koju nedelju,ali u ski letovima,teško će do medalje,verovatno će Nemci uzeti bronzu.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by 61563 View Post
                        Ma dzabe sve bar sto se mene tice kad prakticno nema najbitnijeg dogadjaja ,hokeja

                        Ja cu ispratiti Svedsku i Rusiju(ili kako god ce se zvati na ovom cirkusu od ZOI). Prve zbog mladog Dahlin-a, a druge naravno zbog jednog od najboljih svih vremena #13

                        Ovi ostali sportovi me uopste ne interesuju

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Powerslave View Post
                          Ja cu ispratiti Svedsku i Rusiju(ili kako god ce se zvati na ovom cirkusu od ZOI). Prve zbog mladog Dahlin-a, a druge naravno zbog jednog od najboljih svih vremena #13

                          Ovi ostali sportovi me uopste ne interesuju
                          Pa jedino to neke igrace,unistise simbol ZOI.Svaka cast svim drugim sportovima,ali ipak...
                          Najbolje lepo ako su ovako odlucili da lepo stave hokej na LOI,sad bar to nije problem,jes da malo izgleda glupo,al bolje to nego ovako

                          Comment


                          • #28
                            Pa vi pratite NHL koji je uništio hokej na ZOI baš jadna odluka sve u svrhu novca, tako da ću igre uglavnom preskakati jer više nemam interesovanja kao nekad.

                            Comment


                            • #29
                              Bas bezveze odluka, ali sta da se radi...

                              Rusi napokon mogu da se nadaju zlatu a bila bi fora da ga, kao i obicno, ispuse

                              Comment


                              • #30
                                Što li su obrnuli ove boje na opremi....ruska postavka ili slovenačka?

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X