Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2018. - Opšta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ovdje se nista ne pise, ne znam ni ko gleda OI, mada gledamo noto, papi i ja i komentarisemo do ranog jutra, uz komentatora smo jedini koji prate alpsko skijanje izgleda

    Hirser je nestvaran, on je najbolji sportista danasnjice, on je najveci skijas svih vremena, on tek sad ulazi u zenit sto se tice skijanja, a sedmu godinu uzastopno ce osvojiti svjetski kup. AKo on ima pored svega motiv i dalje da nastavi onda ne znam koja mu je granica i kako ce sve ovo izgledati na kraju karijere? Bice najbolji sportista svih vremena, nezapamceno nesto.

    I drugi su vladali u tehnickim disciplinama ali niko ovako, nikad niko ovako. Ovo su zastrasujuce prednosti, niko nema ni sansu jednostavno. Bas mi fali Ligeti, cinio je i Hirsera nervoznim, ludio ga koliko je dobar ali posle takve povrede on se mozda vise nikad nece ni vratiti na nekadasnji nivo. Za mene je i dalje najbolji veleslalalomas, bolji i od najveceg ikad, njegova tehnika je neprevazidjena, masina.

    Sto se zena tice ono sto je uradila Ledecka nije senzacija, ono se ne desava, ono je granica nemoguceg. Prvo Ana Feninger(sad Fajt), pokazala klasu i da je i dalje bez premca najljepsa, i kad je uveliko primila sve moguce cestitke dodje djevojka kojoj skijanje nije ni prioritet cak i osvoji zlato, nestvarno, nejasno

    Milo mi je zbog Tine Vajrater sto je uzela medalju i sto Von nije uzela nista.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Jbg kad je hokej unisten ,a za mene je on simbol ZOI pa sa njim povuce i ostalo za pracenje

      Doduse pogledao sam i ovaj osakaceni hokej par meceva ocekujem finale Rusa i Svedjana,ali je stvarno tuga bez NHL,ko PL liga bez stranaca i jos gore

      Comment


      • #63
        Originally posted by Vladan View Post
        Hirser je nestvaran, on je najbolji sportista danasnjice, on je najveci skijas svih vremena, on tek sad ulazi u zenit sto se tice skijanja, a sedmu godinu uzastopno ce osvojiti svjetski kup. AKo on ima pored svega motiv i dalje da nastavi onda ne znam koja mu je granica i kako ce sve ovo izgledati na kraju karijere? Bice najbolji sportista svih vremena, nezapamceno nesto.
        Hiršera ne treba ni komentarisati realno.

        Mislim da je na kraju završeno sa 1.27 prednosti. Što je strašan pokazatelj kolika je ustvari to dominacija. Jednostavno znaš ko će biti prvi, pa možeš da se skocentrišeš na srebro i bronzu, a kad naiđe Hiršer samo da gledaš i diviš se.

        Meni je bila zanimljiva borba za srebro i oduševio me Norvežanin Kristofersen. Momak je savršeno odvozio drugu vožnju. Baš me oduševio. Mislim da je na kraju bio čak i bolji od Hiršera u drugoj vožnji. Neverovatno da je uspeo da sačuva to drugo mesto, kad se pogleda da su ovi iznad imali po 60-70-80-90 stotinki prednosti.

        Navijao sam nešto da Francuzi ne uzmu medalju, jer ih je posle prve vožnje bilo mislim čak četvorica u prvih osam, ali ih izvuče Pantiro na kraju.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #64
          Ja sam alpsko skijanje pratio poslednji put dok su dominirali brat i sestra Kostelic, Bode Miler bio u vrhunskoj formi i sto kaze Vladan Ligety. To bi bio period od 2009-2014 sam pratio, i posle toga prestao. Inace niko da prokomentarise onaj foto finis Furkada i Schempa gde je na kraju odluceno da zlato ode Francuzu. Listam bas prethodne ZOI kad su bile, bas nas je mnogo pratilo i bilo je vise tema, ove godine nesto nema ljudi.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #65
            Sprdat ce ga Norvezanin u slalomu, samo treba glavu sredit, ma da to vec govorim drugu godinu zaredom

            Comment


            • #66
              Haha... sta sve jednom mozgu nece da padne na pamet...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #67
                Bane je postavio među one lepe žene i Ruskinju, karlingašicu Anastaziju Brizgalovu, na čiji sam se post nadovezala, ali def spada ovde, jer ne samo da je u paru sa svojim mužem osvojila bronzanu medalju, već ako se njegovi rezultati, Aleksandera Krušelnitskog, pokažu kao pozitivni na doping, biće im oduzeta medalja...
                Naravno u pitanju je meldonijum

                Originally posted by miloolja View Post
                Lepa, prelepa i napokon neka normalna
                Inače Anastazija je osvojila bronzanu medalju u karlingu mešovitih parova, prvi put je ova disciplina na ZOI, sa mužem Aleksanderom Krušelnitskim.



                Upss sada vidim da je možda bio dopingovan i oduzeće im verovatno medalju
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #68
                  Nije mi jasno zasto bi se neko dopingovao za karling? Sta ce mu pomoci? Da brze cisti led, ili baci duze kuglu? To su ciste gluposti, a taj meldonijum se moze koristiti i za probleme kod umora i srca i dosta njih ga koriste, glupost teska.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #69
                    Odredjeni medikamenti za koncentraciju, za pritisak, za smanjenje nervoze itd. To u karlingu 100% nije dozvoljeno. Sad ne znam sta je tacno ovaj uzimao i da li su uopste objavili, ovo pisem generalno sta bi neko od njih uzimao kao doping. Nije to samo da ti da fizicku snagu.

                    Comment


                    • #70
                      Mislim Rusi i meldonijum. Kad vidim ono OAR (Olympic Athlete from Russia)
                      Šta je u karingu potrebano.. samo preciznost i ok, poželjno da si u nekoj formi, ajd ipak je sport, ali koliko znam meldonijum čini da lakše sportista podnosi napore... ali kakvih ovde ima napora A ko zna možda je i neka ujdurma.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #71
                        Fantastična Goggia, ali i još jedno veliko iznenađenje, u režiji Mowinckel ovog puta. Ko je nju u spustu očekivao u bilo kakvoj borbi za medalju ne znam, a malo joj je falilo i za zlato
                        Definitivno će obeležiti Norvežani ove OI

                        Šteta za Tinu i Vaduz. Spremalo se još jedno veliko slavlje na trgu

                        Comment


                        • #72
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #73
                            Spasili se Rusi u regularnom s igračem manje i na kraju PP golom u produžecima došli do zlata nakon 26 godina. Ni tad, ni sad nisu igrali pod imenom Rusija. Žalostan turnir gdje su Nijemci došli do finala s igračima iz DEL lige.

                            Comment


                            • #74
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #75
                                Ne znam kako rade drugi, ali ovako u zemlji olimpijskih sampiona...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X