Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2018. - Opšta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ne gledate klizanje? Kao što vidite, činite velku grešku

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Indigo View Post
      Jedva cekam ski skokove, podrzacu Norvezane i Slovence da uzmu ekipno. Indvidualno samo da ne uzme Freitag ili bilo koji drugi Nemac, nisu mi simpaticni nikako.
      Ne znam ni koje sve discipline imaju. zanimljivo mi je i brzo klizanje, tu je Holandija valjda dobra.
      Meni ski skokovi uopšte nisu atraktivni kao ekipno takmičenje, šta znam to mi je baš jedan od izrazito individualnih sportova.
      Vidim sad postoji i ženski hokej, pa jbte
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #48
        Osećam neki muški šovinizam ovde možda?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #49
          Hirser nije sa ove planete. Najbolji sportista danasnjice, bice najbolji skijas ikad.

          Jos malo pa Furkad prevazilazi Bjorndalena, kako je mocan Francuz
          sigpic

          Comment


          • #50
            Je l' mogu da pogledam negde snimke nekih takmičenja?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #51
              Nemam ništa protiv ravnopravnosti polova, štaviše, zalažem se da žene uzimaju sve više učešća u nečemu što je do skoro važilo kao neprikosnovena muška teritorija, samo smatram da glede sportova lepo je da postoje razlike u tradicionalno ženskim kao što su recimo ritmička gimnastika i sinhrono plivanje i muškim sportovima, kao što je između ostalog hokej.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #52
                Ne znam što je baš hokej isključivo muški, ima "muškijih" sportova, kao što je recimo boks i sve te ubilačke igre.
                Ako je fudbal i vaterpolo, što ne bi i hokej
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Ne znam što je baš hokej isključivo muški, ima "muškijih" sportova, kao što je recimo boks i sve te ubilačke igre.
                  Ako je fudbal i vaterpolo, što ne bi i hokej
                  Nije ni boks ženski sport, slažem se i iz istog razloga ne treba ni hokej da bude, jer su tuče na ledu neizostavni deo tog sporta. Da li se takmiče muškarci u ritmičkoj gimnastici i sinhronom plivanju? Ne, i to tako treba da ostane.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #54
                    Sta znam zenski rukomet mi je ljepsi od muskog,dok zenska kosarka je kriminalna,negledljiva totalno.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Je l' mogu da pogledam negde snimke nekih takmičenja?
                      Ne garantujem da ima, ali bi moglo da se nađe nešto. Potraži malo, ali ne nadaj se previše.


                      Jesi li pretražila reddit?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #56
                        Nisma ništa pretražila, išla sam linijom manjeg otpora ili mučenja pa odmah ovde pitala Hvala Zola

                        Šta li tek rade ispod vode pošto znamo kako se muškarci tuku u vaterpolu...slažem se za taj deo tuča u hokeju, ali to je više folklor nego što ima potrebe za takvim makljanjem, pogotovu što su u drugim sportovima startovi mnogo grublji i opasniji, recimo fudbalu. Ali dobro je poređenje Ivan napravio, ta dva sporta ne mogu u istu ravan, negledljiva je ženska košarka, za razliku od rukometa, ali nema mogo takvih sportova koje im daju prednost, egal je možda odbojka, po lepoti i tečnosti, u timskim, kod vrhunskih ekipa naravno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Hirser nije sa ove planete. Najbolji sportista danasnjice, bice najbolji skijas ikad.

                          Jos malo pa Furkad prevazilazi Bjorndalena, kako je mocan Francuz
                          Sigurno, očekujem tri zlata i besmrtnost.

                          Comment


                          • #58
                            Gledala sam devojke malo pretproslu noc, bile su sjajne, a onda nocas momci razbili ...bokte, preko 5 m lete i prevrcu se u vazduhu i docekaju na noge

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #59
                              Dočeka i Svindal zlato u spustu

                              Vukićević 31. za sad, najslabije vreme

                              Comment


                              • #60
                                Pokenjam se ja na ovog komentatora naseg sa ES, kako covek izbaksuzira Furkada, pa ovo nema nigde.
                                Neverovatno bez promasaja do kraja i poslednja 2 hica on promasi, e jbm ti...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X