Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio sam na navijace Lakersa. Ne zameri.

    Elem, igraci sa kojima Davis igra u prvoj petorci: Rondo, Moore i fakin' Emeka Okafor koji se juce vratio profesionalnoj kosarci nakon primoranog odsustva. Ako ih uvede u PO sam, onda ne znam.
    sigpic

    Comment


    • Pa nameće se baš zeznuto pitanje, ako AD nastavi ovim tempom do kraja i sam uvede Pelicanse u PO na ludom zapadu u kojem zasad jedna-dvije pobjede dijele od prednosti domaćeg terena do ispadanja, kome onda MVP dati, njemu na bazi svega toga plus trenutni utisak njegovih igri, ili Hardenu koji se bukvalno pravi budala cijelu sezonu plus Rocketsi prvi seed?

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Zaboravio sam na navijace Lakersa. Ne zameri.

          Elem, igraci sa kojima Davis igra u prvoj petorci: Rondo, Moore i fakin' Emeka Okafor koji se juce vratio profesionalnoj kosarci nakon primoranog odsustva. Ako ih uvede u PO sam, onda ne znam.
          Jrue Holiday igra FENOMENALNO, pogotovo nakon povrede Cousinsa.

          Ako Rocketsi ne padnu dramatično uopće nema rasprave oko MVP titule, prva momčad lige će biti, i druga bolesna sezona Hardena zaredom

          Comment


          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • King Džejms postavio rekord sa 30,000 koševa i po 8,000 skokova i asistencija u karijeri.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Ne da je emvipi nego se covjek ruga sa igricom

                  Comment




                  • sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Live long King.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Potrefio je sa Kingsima.
                        Minutaža mu zagarantovano velika, kud ćeš bolje za ruki igrača.

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ma nema greske sa Bocom, bukvalno ide decko korak po korak u karijeri, i u potpunosti je zasluzio sve sto mu se desava. Samo neka kida doktor, uopste ne sumnjam u njega.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Dobar mu je ovo potez, u osrednjem timu a ima dobru minutažu.. Samo malo je promenio stil, ne šutira preterano trojke više ide na ulaz i sa distance šutira ili se to samo meni čini..

                            Comment


                            • Kakvu magiju je napravio King Džejms protiv Siksersa.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Lilard nastavlja sam da dobija utakmice. Koliko su Blejzersi loši, toliko je on dobar. Jedini saigrač koji ima smislenu ulogu u Blejzersima je Ed Dejvis, ovo ostalo može da se mijenja kad god oće. Nevjerovatno loš napravljen roster, ovo bi mogla i moja baba da sastavi da ima Lilarda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X