Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Neko pojedinačno zabeleži 10 triple double-ova, a neki ne mogu ni jedan zbirno

    Koliko nisko moras da ides pa prisvajas Jokica iz Mega Vizure, ajde frajeru uporedi Zvezdine igrace, eno Bjelica dominira, Bogi za pola sezone uradio vise nego ovaj za 3, a ti pljujes Bogdana. Pokusao je I Nedovic, sjajno je igrao.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • covjek zavolio GSW zbog Nedovicevih parija, mojne da kenjas Zero

      Comment


      • Lauvergne je juče dao 12p kada je Jokić bio na terenu. Ako se doda na to da su od tih 12p, 4p postignuta na tip in i ofanzivan skok, a 4p u kontri (gde u jednoj i nije imao šanse da ga zaustavi), ostaje 4p koja je Joffrey direktno dao preko Jokića. Jokić nije, da se kaže, katastrofalan odbrambeni igrač, može se reći prosečan kada je 1 na 1 igra u pitanju sa igračima njegove pozicije, ali problem je čitava garnitura igrača Denvera koja ne igraju odbranu, gde jedini kršten defanzivac povredjen trenutno.

        Za celu tu situaciju je kriv Jokić tj njegovo telo, ali i poremećene postavke odbrane Denvera za koje je zaslužan Malone, koje ga ono čine još gorim defanzivcem kao i njegovi saigrači. Jokić prošle sezone pri pnr igri je ostajao skoro uvek duboko u reketu, takva je bila ideja, jer ako bi i malo rizikovao da preuzima niže igrače, to je blow out u najavi. Njegov rad nogu je smešan i to je bilo jasno. Puštao je igrače manje više da imaju uncontested šut sa distance ili eventualno floater, ali je to opet sigurnije nego li zicer. Zato je i imao pozitivnu statistiku u defensive rpm i dr. A ove sezone Malone se napravio pametan pa je sada to manje više 50-50 situacija. A Jokara sa svojom slabijom analizom kretanja pika pri preuzimanju u kombinaciji sa očajnim radom nogu, ne može mnogo da pomogne, i zato je ove sezone sigurno gori nego prošle.

        On nikad neće biti above average rim protector, još manje elitan sa onakvim vertikalnim skokom, ima taj, po eye testu, permanentan nedostatak pažnje u odbrani kada ispada iz pozicija ili pokušava nemoguće ili jednostavno prerano odustaje. A opet ima sjajne, ali baš sjajne duge ruke, izuzetan osećaj za igru i sa tim nekakvim fizičkim i mentalnim profilom, za njega je najbitnije da bude bar disciplinovan kako ga ne bi gledali kao rupu. Naravno, treba i Malonea šutnuti.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Dzabe sva prica, covjek sa onakvik tijelom nema sta da trazi u obrani o cemu pricamo, daj Boze da udu u PO samo da vidis koliko ce protivnici napadati njega dali pickom dali licem prema kosu, usrat ce mu se u zivot, i u burek...

          Comment


          • Ne mogu svi imati telo kao Embiid, Howard i slični. A ni on nije primoran da bude striktan rim protector sa talentom koji poseduje, a to je ofanzivni hodajući miss match za svakog protivnika. Denver ako hoće defanzivno da napreduje, moraće na tome da rade timski pre svega, ali i individualno da dodaju igrače koji su defanzivni specijalisti. A on da poradi na disciplini, to je sve.

            PO im je po meni siguran, treba neki epski brainfart Malonea da se desi pa da ne udju ili ogroman pad forme, ili ne daj bože povreda Nikole.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              covjek zavolio GSW zbog Nedovicevih parija, mojne da kenjas Zero
              Kad se vraća Peković?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                covjek zavolio GSW zbog Nedovicevih parija, mojne da kenjas Zero
                Ma covek se lozio na Ellisa dok je ovaj bio u prajmu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Ma covek se lozio na Ellisa dok je ovaj bio u prajmu. [emoji3]
                  Nisam nikad doživljavao igrače na taj klinački način, čak i kad sam bio klinac. A pamtim samo pojedine starije igrače koji su igrali u GSW a koji su mi bili zanimljivi: Timija Hardaveja, Latrel Sprivela, Kris Malina, a njih nisam gledao na jutjubu nego u prenosima na trećem kanalu.
                  Priznajem da sam sa pojavom splash brothersa počeo intenzivnije da ih pratim, jer pre svega volim košarku, i ne ložim se da sam veći navijač od nekog iz Kalifornije, Oregona ili bilo odakle, to mi je tek suludo, kao kad bi neki Amer sad došao da me ubeđuje da je on istinski navijač Zvezde i Partizana a ne neko sa ovih prostora. Niđe veze što bi rekli neki naši forumaši.
                  Dakle, pustiti svakog da izabere motiv zbog kojeg se odluči da podrži neki tim i učestvovati u diskusiji sa što je moguće jačim argumentima i to je to.
                  Last edited by dekkard; 14-02-18, 22:24.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zajebavam se covece. Inace sam zaista imao druga koji je zbog Ellisa zgotivio GSW jos onomad.
                    sigpic

                    Comment


                    • KD 50 [emoji41] kad je u zoni ubedljivo najbolja četvorka NBA i Lillard bio odličan. Šteta za termin inače bi bilo gledano.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment




                      • Kakav clutch performans na debiju Belinelija, 13p u poslednjoj četvrtini, itekako bitna pobeda protiv konkurenata bez Joela.

                        Ali kakav okršaj u Portlandu, žao mi što ne ispratih to.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ispratio sam okršaj iz Oregona i još sam pod utiskom. Ne samo da je bilo napeto već je meč trebalo ispratiti samo zbog rola Lilarda sa jedne i Durenta sa druge strane terena.
                          Njih dvojica skupa 84 poena.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Ispratio sam okršaj iz Oregona i još sam pod utiskom. Ne samo da je bilo napeto već je meč trebalo ispratiti samo zbog rola Lilarda sa jedne i Durenta sa druge strane terena.
                            Njih dvojica skupa 84 poena.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            94, 50+44
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              94, 50+44
                              Zato imao slabu iz mate [emoji3]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Zajebavam se covece. Inace sam zaista imao druga koji je zbog Ellisa zgotivio GSW jos onomad.
                                +1 Colke, koliko je samo voleo da uzme na nba 2k11 GSW i da siluje sa Montom...

                                Btw cim je dosao IT u LA, oni primili vec na dve tekme 130+ poena dobro, jednu celu maltene nije ni igrao, ali opet se previse opustilu tu

                                Comment

                                Working...
                                X