Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode legendarna 34-ka u besmrtnost pod svodove TD Gardena.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Neverovatni Jazzeri. Ali stvarno je nevidjeno šta Snyder radi sa ovom ekipom, uvek sam ga smatrao za jednog od najboljih u ligi. Iskreno, mislio sam da tu od PO nema ništa, ali oni trenutno imaju najduži pobednički niz u ligi, a sa skorašnjim dešavanjima oko Clippersa, pa i povreda Cousinsa, dovela je Jazz u poziciju da se ugura u PO, i to možda sa više pozicije od osme. A timu otišao komplet napadački arsenal od prošle sezone. Još da bude stvar jača, oni su većinu ovih mečeva u nizu dobili u gostima.

      Konačno dolazi do izražaja frontcourt Jazza, Favors počinje da doprinosi u napadu, a u odbrani on i Gobert čine moćan tandem, Rubio je doneo neku drugu dimenziju, a sa pojačanom rolom Inglesa, kreacije ne manjka. Dobro, ne može se zaboraviti doprinos Hooda pre prelaska u Cavse, ali čini mi se da će to lako nadomestiti, eno Ingles sinoć career high. Mada svakako, priča ove godine je Mitchell, to je jedna od onih eksplozija na draftu koja se desi s vremena na vreme. Videćemo na koji način će Jazz da odradi ovaj mini rebuild u ovoj post Hayward eri.


      Elem, što se Kelta tiče, oni baš kubure sa napadom u ovoj godini, mislim da su u januaru mesecu bili top5 najgori napad u ligi. Da se mole da Hayward nekim čudom oporavi do PO, gledajući formu Raptorsa, gledaćemo finale pre finala Istoka i bojim se da Cavsi to uzimaju. Hill, apsolutno neverovatno da je blejao tamo u Kingsima bez ikakvog cilja, drugačiji igrač u potpunosti kada mu se kaže šta treba da radi i za što to treba da radi.

      Zanimljivo je da zbog istorijata, niko Torontu ne daje nikakvu šansu, možda se opamete DeRozan i Lowry pa se ne samoubiju u PO kao svake godine.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Crawder odigrao dobro prvu utakmicu i generalno nakon dosta vremena, uklopice se on dobro. A sta reci za Micela, covek se zapita da li je ruki, definitno ROTY.

        Comment


        • Ingls dvije noći zaredom career high.

          Prosto da se zapitaš kako Juta dobija sve ove utakmice, što je još veće iznenađenje, dobijaju sa dobrom igrom u napadu. Vazda je Snajder forsirao napade sa puno pasova, mislim da su oni prvi u toj kategoriji tri sezone zaredom, ali im je vazda falilo šutera. Sa Mičelom i Inglsom to imaju, sa Rubiom u posljednje vrijeme su to dobili i vidi se rezultat odmah. Čak je i Fejvors počeo da šutira trojke. Ima Juta još jednog dobrog rukija, Rojs O'Nil je odličan back-up Inglsu. Jedan od onih traženih 3&D igrača u ovoj NBA eri. Meni su mnogo veći favoriti da uđu u PO od Klipersa, a pogotovo od Nju Orleansa, koji se još nije navikao da igra bez Kazinsa. Teško može da nadoknadi ono što je radio Boogie za njih.
          sigpic

          Comment


          • Jes' vala, dvaput ga obarao.

            Čini mi se da im je raspored jako povoljan do kraja regularnog, imaju dosta više mečeva kući tako da je PO itekako realan. Ako dodju do toga, onda bi Mitchell morao biti RoY, mada teško je zanemariti i ovu all round igru Simmonsa.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mitchell je najbolji strijelac u svih 10 utakmica u ovoj seriji, koliko sam upratio, to nitko od Wilta još nije uradio, mora uzeti titulu

              Comment


              • ROY. Period.

                A ne, izbor na kraju spada na to koga više gotivite, a ja Bena još sa LSU ne volim nešto. Konkretno za ovu sezonu Mitchell je veće iznenađenje i dosta je više konstantan, Ben dio svoje igre izvlači na fizikalije (mislim na duge noge i ruke i to). Ovaj zadnji stint je vjerovatno presudan, ko održi dobre brojke do kraja sezone i ne udari u rookie wall.

                Comment


                • ma nece valjda kamenjar do titule ali stvarno kakva generacija jbt, ovo je baš bio bum, Mitchell, Kuzma, Simons, Finac, Smith, Fox, Tatum, Adebayo, Allen, stvarno more potencijala

                  Comment


                  • Pa to što je kamenjar mu dodatno daje na značaju. Čovek bez ikakvog šuta ima preko 16p u proseku, a da ne pričamo o ostalim parametrima gde je svuda u samom vrhu lige. Nije scoring sve što se gleda.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne znam, mora imati pristojan šut, ne mora da ga koristi često, ali ne možeš si dopustiti da ti se netko odmiče na trici pa nisi Tricky Rubio

                      Comment


                      • Neko je Lovernj, a neko Jokić [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ajmo skupit pare i poslati TNT-u da otkupe sve Denverove utakmice do kraja.

                          Comment


                          • Neko pojedinačno zabeleži 10 triple double-ova, a neki ne mogu ni jedan zbirno

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Ne znam, mora imati pristojan šut, ne mora da ga koristi često, ali ne možeš si dopustiti da ti se netko odmiče na trici pa nisi Tricky Rubio
                              Ima vremena za šut, to je verovatno jedina stvar na kojoj mora raditi, polemika je RoY titula a on je može uzeti i bez tog aspekta igre, a uzeo bi je 100% da nema Mitchela.

                              Denver kod kuće posle Raptorsa, najbolji rekord u ligi uz Timberwolvese. Jokic opet kad je van igre, ovi se ne sastavljaju. Verovatno ne bi imali ovaj rekord da je Plumlee zdrav.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ali postoji li centar da nije natrpao Jokica, muceni Lovernj se sprda jucer, skace, istrcava kontre pored njega, a tek kad preuzme nizeg

                                Comment

                                Working...
                                X