Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijaci protiv huligana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nikako odustati,dolaziti u sve većem broju,podrzati momke i posrati se po dilerima

    Comment


    • #17
      Koliko sam uspeo da doznam,problem je alenov cale...bio je u ratu 90-ih,ali sa one druge strane otud i mrznja...jer muslimani su i isah,ben,boaci,mirnes sisic itd itd...e sad koliko je to tacno ne znam


      Sve što znam iz tog perioda, znam iz priča moje majke i mog oca, koji je tada bio vojnik. Rekli su mi da je jednom prilikom bomba pala u našu kuću, ali srećom nije eksplodirala. U suprotnom, danas ne bih bio ovdje. U trenutku kada je pala, mi smo bili u podrumu, gdje smo imali bolju zaštitu – rekao je Omić za Siol.net, dodavši između ostalog da se rata ne sjeća:
      Slabo pamtim taj period. Bio sam tek rođen. Majka mi je pričala nešto, ali ja nisam mnogo ni pitao. Bilo nas je mnogo u podrumu gdje smo jeli i pili. Izuzev oca. On, kako su mi rekli, nikad nije bio kući jer je služio u armiji. Bio je snajperista
      Last edited by Czbg9; 27-01-18, 13:45.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Victor BG View Post
        Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

        Šta li je tebi otac bio smradu jedan bolesni,ovo je nakaza i šteta što udiše vazduh uopšte. . . Ovakvi maloumnici i zapocinju ratove

        Comment


        • #19
          Originally posted by Victor BG View Post
          Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

          Bojkotuje se VOLJENI KLUB ne zato sto igra musliman nego zato sto je njegov tata bio snajperista, da nije ne bi bilo frke...Par godina unazad bojkotuje se VOLJENI KLUB zato sto igra musliman ciji tata ni brat niti bilo koji clan porodice nije pominjan (Kikanovic), ali se ne bojkotuje musliman koji nosi dres FK (Sisic) za koga ne znamo sta mu je tata radio u ratu...Ne mogu bas pominjanu doslednost pronaci i koji su arsini za bojkot. Pri tom onaj prvi istaknuti transparent bas se slaze sa ovom njegovom pricom...
          Last edited by Vinsanity87; 27-01-18, 14:13.

          Comment


          • #20
            Odakle vama uopste to da su delije bojkotovale zbog kikanovica?
            Bojkot je poceo zbog tadasnje uprave,delije su bile protiv te uprave i htele su da dovedu covica na to mesto...glupost je da su bojkotovali zbog kikanovica...znam dosta kik boksera koji treniraju u Zvezdi koji su takodje i u grupama,normalni momci poput Marka Ivkovica...i sam treniram boks u Zvezdi,vidjam se sa njima i to je totalna glupost da se klub bojkotovao zbog kikanovica,ja ga nisam voleo al iz kosarkaskih razloga,nisam voleo ni radicevica iako je nas nema tu kod mene musliman,katolik itd igras dobro? Samo cepaj majstore

            Comment


            • #21
              Originally posted by Victor BG View Post
              Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

              Ko je ova budala?

              Comment


              • #22
                Mene jedna stvar interesuje. Posto su ozvanicili bojkot El, ABU ligu odavno zvanicno bojkotuju a prvi su u klubu da dodju po karte kada se igra sa grobarima kada je ABA u pitanju, nego tada ne nose delija majice pa je to ok, kako ce sutra da se pojave u klubu po karte jer nece biti u slobodnoj prodaji. I kako ce u ponedeljak da se ponasa na tribinama kada Omic da kos protiv grobara, ajde sinoc kada se lomio rezultat bilu su podvojene licnosti i ne znam kako im je mozak razdvojio u toj brzini sve te razlicite radnje, OMIC da kos ja mu zvizidim ali se radujem zbog kosa mog kluba, ali u sledecem napadu dajem podrsku pirejcima da i oni daju kos.
                Sada imamo situaciju dolazi kao preobuceni zvezdas, neko ce me mozda videti iz grupe hocu da pobedim grobare jer ih ne volim ali sta cu sa Omicem ako da kos, da li da se radujem ili da ga pljujem sto igra protiv omrazenog KKP. Ludilo mozga.

                Mozda da ode kod ovoga iz restorana sto ima live story sto je bio navijac na severu kao i njegov sef a verujem da ne postoje dva svedoka na ovoj zemlji koji bi smeli da odu kod notara da overe taj potpis da su ijednog videli ikada na tom istom severu. .

                I jos covek izjavi da su Delije jedine koje daju podrsku KK klubu kada im je najteze , samo se pitam jel isekao i odgovor sem u ABA ligi jer ZASTO ZATO
                Last edited by Šarac; 27-01-18, 14:39.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Šarac View Post
                  Mene jedna stvar interesuje. Posto su ozvanicili bojkot El, ABU ligu odavno zvanicno bojkotuju a prvi su u klubu da dodju po karte kada se igra sa grobarima kada je ABA u pitanju, nego tada ne nose delija majice pa je to ok, kako ce sutra da se pojave u klubu po karte jer nece biti u slobodnoj prodaji. I kako ce u ponedeljak da se ponasa na tribinama kada Omic da kos protiv grobara, ajde sinoc kada se lomio rezultat bilu su podvojene licnosti i ne znam kako im je mozak razdvojio u toj brzini sve te razlicite radnje, OMIC da kos ja mu zvizidim ali se radujem zbog kosa mog kluba, ali u sledecem napadu dajem podrsku pirejcima da i oni daju kos.
                  Sada imamo situaciju dolazi kao preobuceni zvezdas, neko ce me mozda videti iz grupe hocu da pobedim grobare jer ih ne volim ali sta cu sa Omicem ako da kos, da li da se radujem ili da ga pljujem sto igra protiv omrazenog KKP. Ludilo mozga.

                  Mozda da ode kod ovoga iz restorana sto ima live story sto je bio navijac na severu kao i njegov sef a verujem da ne postoje dva svedoka na ovoj zemlji koji bi smeli da odu kod notara da overe taj potpis da su ijednog videli ikada na tom istom severu. .

                  I jos covek izjavi da su Delije jedine koje daju podrsku KK klubu kada im je najteze , samo se pitam jel isekao i odgovor sem u ABA ligi jer ZASTO ZATO
                  Koliko dilema za njih, biće kratkih spojeva i L.Lazarević će raditi prekovremeno..
                  Last edited by nebitan; 27-01-18, 15:31.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • #24


                    Citam neke vesti i naletim na ovo govno.Ne znam samo sta ti ljudi imaju u svojim glavama, oni su ladno umislili da Zvezda postoji zbog njih, a ne oni zbog Zvezde.
                    Nadam se da ce bojkot trajati sto duze, normalni ljudi ce konacno moci da dodju na utakmicu sa malom decom i da uzivaju.Alenu dozivotni ugovor!!

                    Comment


                    • #25
                      Najbedniji se ne vraćaju sve dok je Alen u klubu? Čoviću, znaš šta ti je činiti, ponudi dečku odmah doživotni ugovor.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by dekkard View Post
                        Najbedniji se ne vraćaju sve dok je Alen u klubu? Čoviću, znaš šta ti je činiti, ponudi dečku odmah doživotni ugovor.
                        Za Alena doživotni ugovor u Zvezdi a za ove druge doživotni u Zabeli...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Manda77 View Post
                          Ko je ova budala?
                          Neki funkcioner iz SNSa a mislim cak i u skupstini. Cisto da svima bude jasno da one price sa "bocnim udarima" dobiju na tezini, odnosno da nisu proizvod maste.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Manda77 View Post
                            Ko je ova budala?
                            Vlada Djukanovic, SNS član, poslanik u skupštini i bivši radikal. Poznat u narodu kao Djuka moler ili Djuka djubre. Kako ti je draze. Ovo sve sto je rekao je ocekivano, SNS hoce na sve nacine da udje u klub.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Victor BG View Post
                              Neki funkcioner iz SNSa a mislim cak i u skupstini. Cisto da svima bude jasno da one price sa "bocnim udarima" dobiju na tezini, odnosno da nisu proizvod maste.
                              Đukanović, vrlo blizak pičkoustom, i što ti reče, tek sada sam siguran u te bočne vetrove. Malo su se zaigrali i čini mi se zajebali u tim svojim igricama.
                              Nadam se da će svi semenkari da glasaju za bilo koju drugu opciju. Ja ću za Đikija...samo da im stavimo do znanja da su se malo više zaigrali.
                              (Znam da je ovaj moj upis težak off ali sam morao, izvinite)
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by dekkard View Post
                                Najbedniji se ne vraćaju sve dok je Alen u klubu? Čoviću, znaš šta ti je činiti, ponudi dečku odmah doživotni ugovor.
                                Nažalost, sve i da nam donese F8, plašim se da će se Dileje dobrano potruditi da Omić na kraju sezone odabere prvu ponudu da živi i igra u nekom drugom gradu u kojem neće morati da strahuje da ne naleti na najvernije navijače tima čiji dres nosi. Bemte logiko.

                                Comment

                                Working...
                                X