Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijaci protiv huligana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijaci protiv huligana

    Covicu ako si čovek ako imas svoje ja,izadji i odrekni se maloumnika šipkaša i dilera nacionalista,kaži da nisu potrebni klubu takvi. Omića pohvali i pozovi prave navijače da dodju na Armani da Pionir bude pun kao oko!

  • #2
    Originally posted by kronostime View Post
    Mogao bi drPerce da osmisli logo za majcu "semenkari" - prodaja zagarantovana kod svih normalno mislecih.
    Expanduj, Perce, expanduj.
    Salu na stranu, najveci dobitak sinoc za kosarku ovde nije vas centar koji zna, vec pobuna protiv zilota koji bi da odredjuju ko ce koga da dovodi, ko ce sta da peva, ko ce sta da misli... Nadam se i kod ovih mojih lopatara istom: da proteraju sa tribine sve kojima lepota igre nije na prvom mestu.
    Pa da sednemo k`o ljudi, uz semenke, jedni pored drugih sa decom, unucima... i gledamo mec i navijamo normalno, bez mrznje.
    Samo Semenkar Srbiju Spasava.
    Kronosa za preds...moderatora! [emoji6]

    Comment


    • #3

      Javi se, Clashe.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • #4
        Starno je lepo procitati 90% komentara ne samo ovde vec I na drugim medijima I videti da je ovom narodu dosta I ratova I mrznje Ali I stoke u nasim redovima. Cak Sam I kronosu dao reputaciju!
        Svi smo pomalo u euforiji sto zbog reakcija publike, sto zbog pobede, al na zalost navijacke structure su mnogo jake u ovom nasem drustvu I plasim se da se ovo ipak nece tek tako zavrsiti. Ovo ce nam mnogo opteretiti sezonu a iz komsijskog iskustva znamo koliko je zajebano kad see podeli tribina.
        Da Sam se ja pitao ja big doveo bilna na pocetku sezone.
        Last edited by NateHuffman; 27-01-18, 10:25.

        Comment


        • #5
          Eto i ja da se slozim sa Nate Huffman..dobili smo jedinstvo ipak...Nije se tribina podelila ali ne treba ocekivati cuda nikakva sa tim..bar ne veca koja smo dobili sinoc...Oni su jednostavno ujedinili ostatak navijaca i igra tek sad moze da pocne, let;s roll
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • #6
            Originally posted by LosmiSK View Post
            Eto i ja da se slozim sa Nate Huffman..dobili smo jedinstvo ipak...Nije se tribina podelila ali ne treba ocekivati cuda nikakva sa tim..bar ne veca koja smo dobili sinoc...Oni su jednostavno ujedinili ostatak navijaca i igra tek sad moze da pocne, let;s roll
            Negde u moru upisa sinoc ovde video sam jedan tvoj upis, bio sam malo pod dejstvom alkohola ali sam zapamtio sustinu i na tome od mene licno je jedan veliki

            Comment


            • #7
              Samo da kazem da sam zgrozen najnovijim ispadom "dilera".Napadaju decka samo zato sto se zove Alen.A ne smeta im albanska i avganistanska droga koju valjaju na tribini.
              Sinoc su dali odgovor zasto kod nas nema privatizacije sportskih klubova.Oni su direktno pod patronatom punousnog i brata mu,logicno je da bi privatizacijom punousni izgubio navijacku tribinu.Dilerima ne smeta sto im se gazda ljubi sa Tacijem i Ramom ali im smeta jedan cestit momak i sportista.

              Mogu da kazem da se druzim sa dosta muslimana u dijaspori i da su bolji ljudi od svih tih velikih "srbendi i patriota".Mom bratu u Holandiji su najbolji prijatelji Hrvati i ima samo reci hvale za njih.Tim Bosancima i Hrvatima ne smeta moje prezime koje je jedno od najcuvenijih junackih srpskih prezimena.Ali zato smeta velikim patriotama Omic,njima koje nisu isli dalje od Mostanice i Batajnice i nisu upoznali nijednog muslimana ili katolika.

              Comment


              • #8
                Originally posted by darko pancev View Post
                Covicu ako si čovek ako imas svoje ja,izadji i odrekni se maloumnika šipkaša i dilera nacionalista,kaži da nisu potrebni klubu takvi. Omića pohvali i pozovi prave navijače da dodju na Armani da Pionir bude pun kao oko!
                Nema ovo više veze sa Čovićem , što naravno ne znači da ne teba da se oglasi . Najbolja pozivnica za sve koji sinoć nisu bili u hali, je apsolutno ne pristajanje ostatka hale na ono što je grupa htela da uradi. Bio sam oduševljen reakcijam i skoro da mi više ni rezultat nije bio u prvom planu. Naravno da sam oduševljen pobedom nad velikim protivnikom ,pobedom normalnosti nad ludilom ...ipak ne bih da se zavaravamo da je dobijen rat , bitka jeste . Od navijača Zvezde umnogome zavisi .Ako Pionir bude bar pristojno popunjen onda ima šanse .
                Možda grešim ali mislim da ni većina u kopu nije baš prihvatila svako skandiranje ...pažljivo sam posmatrao B tribinu , dosta njih nije skandiralo ono što su ovi sa šipke počinjali . Prolazim pored njih na izlasku iz hale i video sam da ih je jako malo ostalo ..onih nekoliko redova iza "vođa" , ostali su napustili halu.
                Sve pohvale za igrače koji su ipak došli da pozdrave kop ali na skandiranje Omiću , jednostavno su se okrenuli i otišli a onda ovacije sa C tribine
                Jedino sam Kronosu dao +, zbog sjajnih postova . Ovde se ipak brani pravo svih onih koji vole košarku od tzv organizovanih , sa bilo koje strane brda ...normalnost vs ludilo

                Comment


                • #9
                  Trebalo nam je nesto ovako. Jednostavno puno smo dobili, jedinstvo je velika stvar posebno kad su pozitvne vibracije. Pokazalis smo kao klub i navijaci veliku dozu ljudskosti i sad ne smeo stati i protraciti ovo sto smo dobili. Sto se mene tice jedan veliki plus za sve nas..klub,trenera i igrace naravno..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • #10
                    Sta reci a ne zaplakati sinoc sam pslednji put ove sezon gledao klub za koji navijam eto 52 godine hteo sam da izadjem iz hale posle onoga ali mi bilo zao ljudi sa kojima idem na utakmice pa sam osto do kraja.
                    Ja vise ne zelim da boravim u istoj prostoriji sa tim ljudima ako ih se moze tako nazvati pogotovu posle onoga sta se sve meni licno izdesavalo zadnjih 27 godina ne zelim da disem isti zrak sa njima ovo je kraj ja vise zaista nemam snage da prolazim opet kroz ta sranja.
                    Izvinite sto ne pisem o utakmici i igri ali to nisam u stanju u jednom trenutku sam pomislio da bog da izgubili sve utakmice do kraja sezone strasno sam ogorcen.
                    Posle ovoga ja da sam na Covinom mestu sve utakmice do kraja bi igro pred praznim tribinama pa se gospodo izivljavajte ispred nemanjine ulice nemojte rusiti ugled jedne takve institucije kao sto je KK CRVENA ZVEZDA.
                    JOS JEDNOM SVIMA SE IZVINJAVAM.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ajkisloba View Post
                      Sta reci a ne zaplakati sinoc sam pslednji put ove sezon gledao klub za koji navijam eto 52 godine hteo sam da izadjem iz hale posle onoga ali mi bilo zao ljudi sa kojima idem na utakmice pa sam osto do kraja.
                      Ja vise ne zelim da boravim u istoj prostoriji sa tim ljudima ako ih se moze tako nazvati pogotovu posle onoga sta se sve meni licno izdesavalo zadnjih 27 godina ne zelim da disem isti zrak sa njima ovo je kraj ja vise zaista nemam snage da prolazim opet kroz ta sranja.
                      Izvinite sto ne pisem o utakmici i igri ali to nisam u stanju u jednom trenutku sam pomislio da bog da izgubili sve utakmice do kraja sezone strasno sam ogorcen.
                      Posle ovoga ja da sam na Covinom mestu sve utakmice do kraja bi igro pred praznim tribinama pa se gospodo izivljavajte ispred nemanjine ulice nemojte rusiti ugled jedne takve institucije kao sto je KK CRVENA ZVEZDA.
                      JOS JEDNOM SVIMA SE IZVINJAVAM.
                      Sve te razumem ali prazna hala nikako...naprotiv , puna do maximuma inače su Oni pobedili

                      Comment


                      • #12
                        Konačno cu moci normalno da odem na utakmice Evrolige.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ajkisloba View Post
                          Sta reci a ne zaplakati sinoc sam pslednji put ove sezon gledao klub za koji navijam eto 52 godine hteo sam da izadjem iz hale posle onoga ali mi bilo zao ljudi sa kojima idem na utakmice pa sam osto do kraja.
                          Ja vise ne zelim da boravim u istoj prostoriji sa tim ljudima ako ih se moze tako nazvati pogotovu posle onoga sta se sve meni licno izdesavalo zadnjih 27 godina ne zelim da disem isti zrak sa njima ovo je kraj ja vise zaista nemam snage da prolazim opet kroz ta sranja.
                          Izvinite sto ne pisem o utakmici i igri ali to nisam u stanju u jednom trenutku sam pomislio da bog da izgubili sve utakmice do kraja sezone strasno sam ogorcen.
                          Posle ovoga ja da sam na Covinom mestu sve utakmice do kraja bi igro pred praznim tribinama pa se gospodo izivljavajte ispred nemanjine ulice nemojte rusiti ugled jedne takve institucije kao sto je KK CRVENA ZVEZDA.
                          JOS JEDNOM SVIMA SE IZVINJAVAM.
                          Sorry matori, ali ne kapiram.
                          80% hale se ogradilo od 'velikih Srba', zvizdeci im i aplaudirajuci Omicu. Na raznim portalima i novinama citam (uglavnom) samo osude njihovog ponasanja.
                          Ne razumem zasto onda ne ici u halu.
                          Valjda suprotno. Ko je god u prilici, neka ode i neka Pionir bude sto puniji u inat njima, a u slavu CZ i momaka koji igrju (pa i uprave).

                          Comment


                          • #14
                            Čitam komentare ljudi kao što su ajkisloba gde su juče bili razočarani na atmosferu. Ja sam šta više, izuzetno zadovoljan. Pevao sam Zvezdine pesme, probudio se taj inat u meni i podržavao sam Omića kao rođenog brata, ometao protivničke napade zvižducima, oterali uz pomoć Nebojše one s tribine i pobedili smrdljivi Olimpijakos. Ne znam je li moglo lepše od ovoga.

                            Apropo ove priče, evo ljudi kao Uroš na forumu takođe pričaju da sada će biti malo ljudi, ne može bez Delija itd. Što me podsetilo na sezonu koju ću uvek pamtiti, a to je 2010/11. Ta energija s tribina onih pravih, iskrenih Zvezdaša koji su došli jer su osetili da je tada najpotrebnije. Ekipa nikad lošija, klub bez ikakve perspektive, a nas dolazi po 6-7 hiljada protiv Zagreba, padaju Budućnost i Cedevita u pioniru, navijanje odlično svaku utakmicu. Naravno ko je išao i tada pamti kako su takozvani najverniji navijači reagovali na to što se navija bez njih.

                            Lako ćemo mi bez njih, nama za 15 pobeda u EL i eventualni prolaz dalje treba 7/10 pobeda. Nerealno je, verovatno nećemo ostvariti taj rezultat, ali ljudski je nadati. No, ajmo mi utakmicu po utakmicu. Prvo Mornar da pobedi, pa mi komšije u ponedeljak.

                            Comment


                            • #15
                              Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

                              Comment

                              Working...
                              X