Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijaci protiv huligana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Победа View Post
    Vlada Djukanovic, SNS član, poslanik u skupštini i bivši radikal. Poznat u narodu kao Djuka moler ili Djuka djubre. Kako ti je draze. Ovo sve sto je rekao je ocekivano, SNS hoce na sve nacine da udje u klub.
    Iskreno da ti kazem i lici na neko djubre.
    Last edited by Manda77; 27-01-18, 15:55.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Победа View Post
      Čitam komentare ljudi kao što su ajkisloba gde su juče bili razočarani na atmosferu. Ja sam šta više, izuzetno zadovoljan. Pevao sam Zvezdine pesme, probudio se taj inat u meni i podržavao sam Omića kao rođenog brata, ometao protivničke napade zvižducima, oterali uz pomoć Nebojše one s tribine i pobedili smrdljivi Olimpijakos. Ne znam je li moglo lepše od ovoga.

      Apropo ove priče, evo ljudi kao Uroš na forumu takođe pričaju da sada će biti malo ljudi, ne može bez Delija itd. Što me podsetilo na sezonu koju ću uvek pamtiti, a to je 2010/11. Ta energija s tribina onih pravih, iskrenih Zvezdaša koji su došli jer su osetili da je tada najpotrebnije. Ekipa nikad lošija, klub bez ikakve perspektive, a nas dolazi po 6-7 hiljada protiv Zagreba, padaju Budućnost i Cedevita u pioniru, navijanje odlično svaku utakmicu. Naravno ko je išao i tada pamti kako su takozvani najverniji navijači reagovali na to što se navija bez njih.

      Lako ćemo mi bez njih, nama za 15 pobeda u EL i eventualni prolaz dalje treba 7/10 pobeda. Nerealno je, verovatno nećemo ostvariti taj rezultat, ali ljudski je nadati. No, ajmo mi utakmicu po utakmicu. Prvo Mornar da pobedi, pa mi komšije u ponedeljak.
      Osvrnuo bih se na boldovan deo teksta, vrlo živo mi je ostao u sećanju taj period, pogotovo utakmice protiv Zagreba u kome je igrao tada mladi Krunoslav Simon, i cela hala skandira "Simone, majmune", "Simone Srbine" provocirali ga, i njega i Simona Vukčevića koji je u to vreme igrao u Partizanu. Dobijali smo ih, a on je nemilosrdno trpao, završavao utakmice sa 25,30 poena čime je stekao poštovanje nas navijača a mislim i da je njemu prijalo da igra u Pioniru i da nas je na neki način zagotivio. Hvala na toj memorabiliji, u svakom slučaju.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #33
        Originally posted by dekkard View Post
        Osvrnuo bih se na boldovan deo teksta, vrlo živo mi je ostao u sećanju taj period, pogotovo utakmice protiv Zagreba u kome je igrao tada mladi Krunoslav Simon, i cela hala skandira "Simone, majmune", "Simone Srbine" provocirali ga, i njega i Simona Vukčevića koji je u to vreme igrao u Partizanu. Dobijali smo ih, a on je nemilosrdno trpao, završavao utakmice sa 25,30 poena čime je stekao poštovanje nas navijača a mislim i da je njemu prijalo da igra u Pioniru i da nas je na neki način zagotivio. Hvala na toj memorabiliji, u svakom slučaju.
        Mislim da simon treba da dodje sledece godine kod nas 😂 sala na stranu zaista bih voleo da ga vidim u timu, neverovatan kosarkas...A koliko realno to je vec diskutabilno 😁

        Comment


        • #34
          Ne znam da li je dozvoljeno ali sjajan post sa drugog foruma , sjajnog forumaša iako je grobar

          Arsenije Pesic, on 27 Jan 2018 - 11:01, said:

          Dobra.



          Nego, iskoristiću tvoj post da napišem i ovde. Možemo da se međusobno peckamo i zajebavamo, možemo i da se napičkaramo, ali ovo sinoć je bilo veće od Zvezde i Partizana. Savršeno mi pište jaja za delije i njihove šefove i čitavu priču koja se valja iza njihovog tobož velikosrpskog performansa sinoć, ono što je bitno jeste reakcija normalnog i pristojnog dela publike koji je jasno i bez straha rekao šta misli o šovinizmu i primitivizmu koji je servirala tribina.



          Ja reč osude nisam rekao igračima Partizana kada su nosili one majice, ne moraju i nije njihova dužnost da budu hrabri. Ali igrači Zvezde i većinski deo publike u Pioniru jeste bio hrabar, jeste izabrao da odjebe tu bagru i još jednom im čestitam na tome.



          Ja sam sinoć bio srećan čovek, ono u Pioniru je tračak nade i ponavljam, to je veće od Zvezde i Partizana.

          Comment


          • #35
            Kao i uvek...gospodin Arsenije...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • #36
              Ima tamo forumaša sa sjajnim postovima, i ovaj zna da napiše pravi post, međutim zbog licemerja moderatora kao i određenog broja forumaša sa pdf sport tog foruma a zbog nesposobnosti jednih a neželjenja drugih da stanu u zaštitu forumaša od siledžija sa pdf politika ja sam i napustio taj forum i ne posećujem ga od odjavljivanja.
              Kukavičluk, pomešan sa neznanjem ili bolje rečeno glupošću je doveo do trajnog bana Kronosu, a da je samo neko uspeo da razmisli ili pita Kronosa, shvatio bi šta je Kronos postavio.
              Last edited by nebitan; 27-01-18, 16:48.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Victor BG View Post
                Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

                Originally posted by Victor BG View Post
                Neki funkcioner iz SNSa a mislim cak i u skupstini. Cisto da svima bude jasno da one price sa "bocnim udarima" dobiju na tezini, odnosno da nisu proizvod maste.
                Ne laje kera sela radi...
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Victor BG View Post
                  Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

                  Ovog morona nisam mogao da ispratim posle DESET SEKUNDI !
                  Gledaosam Zvezdu kad sedembel nije ni rodio, kada nije bilo delija, nego zvezdaši/cigani!
                  Gledao sam Zvezdu protiv Jugoplastike 71/2 godine, protiv Plećaša, Mirze i naravno protiv Kiće i Praje.Išao sam da gledam majstore sa obe strane i navijao za svaki dobar potez!
                  A kada su došla govna sa Miloševićem, Arkanom, Radikalima i sada sa ovim "soibiber" obrvama sam polako prestao da dolazim. Kasnije su došla deca, i sada kao matori simpatizer ovom konju mogu reći , jedi bre govna !
                  Molim moderatore, ako zaslužujem ban, da barem ovaj moj upis odstoji do ujutru!
                  Hvala.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Czbg9 View Post
                    Odakle vama uopste to da su delije bojkotovale zbog kikanovica?
                    Bojkot je poceo zbog tadasnje uprave,delije su bile protiv te uprave i htele su da dovedu covica na to mesto...glupost je da su bojkotovali zbog kikanovica...znam dosta kik boksera koji treniraju u Zvezdi koji su takodje i u grupama,normalni momci poput Marka Ivkovica...i sam treniram boks u Zvezdi,vidjam se sa njima i to je totalna glupost da se klub bojkotovao zbog kikanovica,ja ga nisam voleo al iz kosarkaskih razloga,nisam voleo ni radicevica iako je nas nema tu kod mene musliman,katolik itd igras dobro? Samo cepaj majstore
                    PA i sad bokotuju zbog uprave, da nije možda zbog OmićA???

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Laki21 View Post
                      Ne laje kera sela radi...
                      Kakva odvratna njuska , najgori olos .

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Filbi View Post
                        Kakva odvratna njuska , najgori olos .
                        Slazem se, jedna od odvratnijih u skupini najodvratnijih... sta smo doziveli da nam takve kreature kroje drzavu. Ja sam ukupno izdrzao trijes sekundi sa preskokom... hteo sam samo da potvrdim cinjenicu iz koje ovo kuhinje dolazi. Cim sam od molera cuo rec snajperista, eto jos jednog dokaza da je to tako. Suvise su providni, pa treba ocekivari i da neko iz ekipe sendvicara kao spusta loptu...

                        Comment


                        • #42
                          Sta je izjavio taj smrad polupismeni?

                          Comment


                          • #43
                            ne vrijedi trovati ova sveta mjesta ( na spram njih, svako mjesto je sveto ) na ove budalase i davati im toliku paznju. KO IH JEBE.

                            Comment


                            • #44
                              Hrvat, ..., Balija, nisu moja bratija. Bar ne dok ne naredi Vučićeva partija. Onda može proći i Artuković Andrija. Zbog pedera palili smo grad, SNS nije još vladao tad. Otkada vlada, može i Parada. Odemo iz grada. Vučić pravi ambijent, mi pišemo transparent.

                              Sa tviteta
                              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                              Comment


                              • #45
                                Vid Laza K. postao reper, bravo Lazo
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X