Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijaci protiv huligana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ja baš Omiću na reč verujem. Nego se vi nešto kao ljutite kao pogadja vas da slušate to zaboga previše fini. Boli me uvo za Delije sever i sam sam ih prozvao za fudbal za 1000 stvari, važnih, ali jednio što ima gore od njh to ste vi foliranti i povremeni navijači. Jedva čekam da KK ispadne iz EL i pogubi sve, pisaće troje ljudi ovde, biće 200 u Pioniru, a vi ćete naći neki novi trend, ne daj Bože na fudbal da dodjete ako zaredjamo dobre sezone.

    Znate kad bi to prošlo na fudbalu? Nikada!

    Djuka moler sere, najavio sam da Andrej i Aca teraju Čovića pre 2 meseca. Ovo se dešava zbog toga a ja ih branim jer ih razumem tj njighov zvaničan razlog. Kao da je rat bio pre 500 god pa se svi prave ludi. Istripovali se jer su na regionalnom forumu pa se prže ko je tolerantniji. Ne mrzi niko nikoga ovde, ali nešto je normalno nešto ne!

    Comment


    • #62
      Originally posted by Uroš View Post
      Ja baš Omiću na reč verujem. Nego se vi nešto kao ljutite kao pogadja vas da slušate to zaboga previše fini. Boli me uvo za Delije sever i sam sam ih prozvao za fudbal za 1000 stvari, važnih, ali jednio što ima gore od njh to ste vi foliranti i povremeni navijači. Jedva čekam da KK ispadne iz EL i pogubi sve, pisaće troje ljudi ovde, biće 200 u Pioniru, a vi ćete naći neki novi trend, ne daj Bože na fudbal da dodjete ako zaredjamo dobre sezone.

      Znate kad bi to prošlo na fudbalu? Nikada!

      Djuka moler sere, najavio sam da Andrej i Aca teraju Čovića pre 2 meseca. Ovo se dešava zbog toga a ja ih branim jer ih razumem tj njighov zvaničan razlog. Kao da je rat bio pre 500 god pa se svi prave ludi. Istripovali se jer su na regionalnom forumu pa se prže ko je tolerantniji. Ne mrzi niko nikoga ovde, ali nešto je normalno nešto ne!
      Prestani sa lupanjem, bićeš sankcionisan. Prosek starosti na tribini nije 30 godina (moja procena) a rat se završio pre 23 godine, zaključi sam i nastavi da pišeš o sportu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Ganac View Post
        https://www.njuz.net/delije-traze-da...ali-samo-srbi/
        BEOGRAD, 27. januar 2018, (Njuz) – Navijačka grupa Delije Sever tražila je danas da se poništi Zvezdino osvajanje Kupa evropskih šampiona 1991. godine, jer je naknadno utvrđeno da u sastavu Crvene zvezde nisu bili samo fudbaleri srpske nacionalnosti.

        Oni zahtevaju poništavanje titule iz Barija, kao i kasnije iz Tokija i zalažu se da prvak Evrope za 1991. godinu momentalno postane Olimpik iz Marseja, odnosno da Kolo-kolo bude proglašen za nezvaničnog prvaka sveta pre 26 godina.

        – Uprava kluba vešto je svih ovih godina krila podatak da za Zvezdu u toj generaciji nisu igrali samo Srbi. Nedavno je utvrđeno da je Robert Prosinečki Hrvat, Refik Šabanadžović Bošnjak, Ilija Najdoski Makedonac. Čak se ispostavilo da strelac odlučujućeg gola iz penala, Darko Pančev, nije Srbin iz jednog sela pored Kragujevca, već Makedonac. Ove Makedonce možda još nekako i možemo da im oprostimo, ali Prosinečki i Šabanadžović nikada neće biti bratija – smatra jedan od Delija koji je tražio da ostane anoniman.

        On napominje da je, ako se utvrdi da ne može tek tako da se Zvezdi oduzme titula, plan B da se iz svih Zvezdinih utakmica na pohodu na evropsku titulu izbrišu golovi Roberta Prosinečkog.

        – Zvezda dakle u četvrfinalu nije Dinamo Drezden u Beogradu savladala sa 3:0, nego 2:0. U penalnoj seriji u finalu nije postigla pet golova, već četiri, i zahtevamo da se makar omogući ponovno izvođenje penala u prvoj seriji, gde će umesto Prosinečkog šutirati neki Srbin pravoslavac – smatra naš sagovornik.

        Comment


        • #64
          Originally posted by MannyCalavera
          Ovom decku Urosu treba neko da prekrati muke. Recimo neki bugarski snajperista. Trosi vazduh i resurse ove planete...
          nemoj to.... bas bezveze.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Uroš View Post
            A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!
            A zasto mora da bude musliman, zato sto je Alen Omic? Boli me uvo za religiju , ona je ionako izmisljena da bi od ljudi pravilo upravo ovo sto se sada desava.

            Comment


            • #66
              Originally posted by MannyCalavera
              Ovom decku Urosu treba neko da prekrati muke. Recimo neki bugarski snajperista. Trosi vazduh i resurse ove planete...
              Jeb** sve ako ovo nije za permanentni ban. Au brate moj, koliko su ovo teske reci...
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #67
                Originally posted by abizolirni View Post
                nemoj to.... bas bezveze.
                Realno me boli kita dal je neumesno. Sta je covek izrekao ovde i ostao ziv je prica za sebe.

                Nek banuju ako hoce. Ne treba se sklanjati olosu u ovoj zemlji, u svakoj formi. Posle se osili i misli da ima pravo na ovakvu ideologiju. Naravno to je samo njihovo misljenje i zelje zar ne Treba neko da postuje njihovo misljenje takodje. Bolece ga kurac.

                Sto dalje od KK. Za FK ce biti vremena takodje. Fasovace nam neku suspenziju uskoro, a bratiji se usladila lova i to ce lepo vremenom da nestane. Kako im se dodatno bogate vodje i lideri i sami nece zeleti da plivaju s govnima i sljamom. Postace to biznismencici koji nece dati sledecoj generaciji strokavaca da ispliva i preuzme im biznis. Sazrece kao i svaka mafija sto sazri vremenom. Onda ce im ostati bakljada i shipka price za lokalne debile, dok ih i tu ne izbrise istorija...

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Indigo View Post
                  Jeb** sve ako ovo nije za permanentni ban. Au brate moj, koliko su ovo teske reci...
                  Jel treba da prilozim i ono screenshot maila kako porucujemo to ili sta, da ojacam slucaj za ban?

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Uroš View Post
                    Ja ne znam kako bi se proveo u Slobodi Tuzla ..........
                    U Slobodi, doduše u FK su igrali Subić (sada u RAdničkom) Ćulum (bio u Radničkom), Lazevski je tamo, Aca Ignjatović iz Niša već drugu sezonu, a pre 5 godina (to ti podvlačim zbog vremenske razlike od rata na ovamo) reprezentacija (mlada) je dočekana ovako:



                    Ima i normalnih ljudi.....

                    Izvinjavam se za off
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • #70
                      Meni je sve bilo jasno kad je grup resila da ne podrzi svoj tim na fudbalskom derbiju zato sto se igrao na veliku subotu a poznato je da vodje idu na jutrenje u nanu pa ne mogu i na tekmu! ej na utakmici koju cekas dva puta u sezoni, utakmici zbog koje si poceo da navjas za svoj tim ti resis da ne dodjes na stadion. Lepo je drzati do tradicije, imale su delije i neke dobre akcije, ali praviti od srbije pravoslavnu dzamahiriju je debilizam nevidjenih razmera.
                      Sad cujem da se na delije.net pise samo na cirilici. Tamo ne ulazim decenijama iako sam bio jedan od prvih clanova. Stvarno ne mogu da verujem sta je tim ljudima u glavi
                      Jos jednom ponavljam ono sto me plasi je to sto mislim da se ovo nece tek tako zavrsiti. Sad ce krenuti spoticanja i poturanje klipova.
                      Last edited by NateHuffman; 27-01-18, 22:37.

                      Comment


                      • #71
                        Husref Musemic, Zufer Avdija, Elvir Bolic, Refik Sabanadzovic, Goran Juric, Prosinecki i mnogi drugi a ima ih stvarno puno nabrajali su vec ljudi. Da li ovaj Uros i slicne izmanipulisane marionete mogu da pomisle u kojim vojskama su bili njihovi ocevi i djedovi i protiv koga su ratovali? Alo klincurijo, manipulisu vasim nacionalistickim osecanjima zarad nekih sopstvenih interesa, kako ne mozete to da ukapirate.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Husref Musemic, Zufer Avdija, Elvir Bolic, Refik Sabanadzovic, Goran Juric, Prosinecki i mnogi drugi a ima ih stvarno puno nabrajali su vec ljudi. Da li ovaj Uros i slicne izmanipulisane marionete mogu da pomisle u kojim vojskama su bili njihovi ocevi i djedovi i protiv koga su ratovali? Alo klincurijo, manipulisu vasim nacionalistickim osecanjima zarad nekih sopstvenih interesa, kako ne mozete to da ukapirate.
                          Ma ko manipuliše ja znam što su ovo uradili. Ne znam u kojim su bili njihovi očevi ali ja sam povukao istorijsko iskustvo, i od 1918. i od 1945. ne treba se zajebati i 1999. i 2018. Ti njih lebom oni tebe kamenom. To je patriotizam, nije mržnja, nego predupredjenje i briga o sopstvenoj naciji.

                          Srbiju nije mogao da porobi niko. Onda je došao komunizam pa globalizacija, pa ste sad labilni i moral vam je pao. Mislite da što je bilo nekad da više neće biti. Tako su mislili i 1918 i 1945. Ne predlažem mržnju naprotiv, nije hrišćanski mrzeti, ali malo je reći da ne zagovaram ljubav i druženje, samo hladan odnos i ekonomska saradnja. Pa nisam vam ja komunjara!!!!!!

                          Šta mene briga za Alena Omića. Prosinečki je već dugo i živeo mi 1000000 godina. A i ti ljudi od ranije, oni nisu imali taj mentalited današnji bili su čestitiji donekle.
                          Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 23:01.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by mmajstor View Post
                            Husref Musemic, Zufer Avdija, Elvir Bolic, Refik Sabanadzovic, Goran Juric, Prosinecki i mnogi drugi a ima ih stvarno puno nabrajali su vec ljudi. Da li ovaj Uros i slicne izmanipulisane marionete mogu da pomisle u kojim vojskama su bili njihovi ocevi i djedovi i protiv koga su ratovali? Alo klincurijo, manipulisu vasim nacionalistickim osecanjima zarad nekih sopstvenih interesa, kako ne mozete to da ukapirate.
                            Ne treba to opravdavati time što su oni klinci. Ja sam klinac za većinu ovde na forumu, studiram i uskoro završavam, pa ne razmišljam tako. Nisam razmišljao s 14, a ni sa 18 godina tako.

                            Nije problem što su oni glupi i izmanipulisani, problem je što kao takvi imaju neku moć. Srećom ti koji ih manipuliše i ti izmanipulisani neće više posećivati košarku, pravi Zvezdaši su im pokazala gde im je mesto i odbranili smo čast Zvezdaštva.

                            Što pre treba prestati da se priča o njima i skoncentrisati se na košarku. Sutra bi mnogo značilo kada bi Budućnost pala protiv Mornara, eventualni domaći teren će mnogo značiti u eventualnom finalu.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Uroš View Post
                              Ma ko manipuliše ja znam što su ovo uradili. Ne znam u kojim su bili njihovi očevi ali ja sam povukao istorijsko iskustvo, i od 1918. i od 1945. ne treba se zajebati i 1999. i 2018. Ti njih lebom oni tebe kamenom. To je patriotizam, nije mržnja, nego predupredjenje i briga o sopstvenoj naciji.

                              Srbiju nije mogao da porobi niko. Onda je došao komunizam pa globalizacija, pa ste sad labilni i moral vam je pao. Mislite da što je bilo nekad da više neće biti. Tako su mislili i 1918 i 1945. Ne predlažem mržnju naprotiv, nije hrišćanski mrzeti, ali malo je reći da ne zagovaram ljubav i druženje, samo hladan odnos i ekonomska saradnja. Pa nisam vam ja komunjara!!!!!!

                              Šta mene briga za Alena Omića. Prosinečki je već dugo i živeo mi 1000000 godina. A i ti ljudi od ranije, oni nisu imali taj mentalited današnji bili su čestitiji donekle.
                              mani se covece politike i istorije, ovo je sport. Ako i sam znas zasto su ovo uradili, cemu onda svi ovi tvoji postovi.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by mmajstor View Post
                                mani se covece politike i istorije, ovo je sport. Ako i sam znas zasto su ovo uradili, cemu onda svi ovi tvoji postovi.
                                Pa ja čak njih i ne podržavam u zvižducima nego se svi prave kao sa kruške pali kao da su oni izmislili neki iracionalan razlog i kao da nije bio rat. Boli mene uvo da li će oni dolaziti ili ćete vi gledati zvezdaši sami, ja sam neka treća kategorija individua.

                                Rekao sam vam još pre mesec dana pa su me napadali da hoće braća da sklone Čovića, a Čović je Omićem sklonio Delije i jasno im stavio do znanja da će se boriti. Šta tu nije jasno, vidi se razlika u budžetu sa i bez Andreja.

                                Nego šta god da pišem jebeno me svrstavate negde, sad ćete reći za Andreja si. Ma za sebe sam i za Zvezdu boli me uvo za ostale.

                                Napali su mu i fabriku i sve, ne znam šta se tačno desilo. Samo znam da su krenuli jako i čekaju pad. To se potvrdilo odlaskom Radonjića kkg su oni sklonili, rasprodajom tima i ovogodišnjim mizernim budžetom. Spajanje kraja sa krajem.

                                Comment

                                Working...
                                X