Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijaci protiv huligana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    https://www.njuz.net/delije-traze-da...ali-samo-srbi/
    BEOGRAD, 27. januar 2018, (Njuz) – Navijačka grupa Delije Sever tražila je danas da se poništi Zvezdino osvajanje Kupa evropskih šampiona 1991. godine, jer je naknadno utvrđeno da u sastavu Crvene zvezde nisu bili samo fudbaleri srpske nacionalnosti.

    Oni zahtevaju poništavanje titule iz Barija, kao i kasnije iz Tokija i zalažu se da prvak Evrope za 1991. godinu momentalno postane Olimpik iz Marseja, odnosno da Kolo-kolo bude proglašen za nezvaničnog prvaka sveta pre 26 godina.

    – Uprava kluba vešto je svih ovih godina krila podatak da za Zvezdu u toj generaciji nisu igrali samo Srbi. Nedavno je utvrđeno da je Robert Prosinečki Hrvat, Refik Šabanadžović Bošnjak, Ilija Najdoski Makedonac. Čak se ispostavilo da strelac odlučujućeg gola iz penala, Darko Pančev, nije Srbin iz jednog sela pored Kragujevca, već Makedonac. Ove Makedonce možda još nekako i možemo da im oprostimo, ali Prosinečki i Šabanadžović nikada neće biti bratija – smatra jedan od Delija koji je tražio da ostane anoniman.

    On napominje da je, ako se utvrdi da ne može tek tako da se Zvezdi oduzme titula, plan B da se iz svih Zvezdinih utakmica na pohodu na evropsku titulu izbrišu golovi Roberta Prosinečkog.

    – Zvezda dakle u četvrfinalu nije Dinamo Drezden u Beogradu savladala sa 3:0, nego 2:0. U penalnoj seriji u finalu nije postigla pet golova, već četiri, i zahtevamo da se makar omogući ponovno izvođenje penala u prvoj seriji, gde će umesto Prosinečkog šutirati neki Srbin pravoslavac – smatra naš sagovornik.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • #47
      Treba da se stavi tacka na ovu glupost, uzvicnik bolje! Sada da se jace nego ikad okrenemo podrsci ovim mladim ljudima, treneru i stabu, upravi i zaista svima kojima je Zvezda u srcu i koji ne vide interes u ljubavi prema istoj. Napunimo Pionir, podrzimo momke djelima, pokazimo im da nisu sami i da nas ima!

      Comment


      • #48
        Ja ne znam kako bi se proveo u Slobodi Tuzla Marko Marković neki koji je pričao da mu je otac bio u Beretkama kod Arkana. Verovatno bi bio dočekan ovacijama. Poredite vreme Jugoslavije i posle-ratno vreme. Ispran vam je mozak. Niko tu ne mrzi dečka, ali posle tolikih žrtava to je protivprirodni blud.

        Nije bitno šta on sad govori za Zvezdu, taj je i ateista i Bošnjak i Slovenac a hteo bi i naš pasoš. Poznatno ponašanje.

        Niko ne mrzi Alena Omića. Ali ljudi imaju pravo da ga ne žele. Mnogo ste mi svi ovde istripovani i prosperitetni tolerantni, još 20-30 godina do novog rata kao i uvek, pa posle opet amnezija i u krug.

        Jebote voleo bih da sam Jevrej ili Amerikanac, Englez, Nemac. Tamo nije sramota ne želeti nekoga liberalizam, a pomode Srbi ne mogu da shvate da kad nešto ne ide, ne ide.

        Pazi snajperista armije BiH. Sigurno je bio miroljubiv. Ja tog čoveka ne krivim, branio je svoje, Alena još manje, nije se ni rodio. Ali Alen je Alen, daleko mu lepa kuća i ni od mene nije dobrodošao.

        Čisto da se upišem još jednom u listu strelaca ovde, da ne bude da smo svi poludeli.

        Dečku sve najbolje od srca i u životu, i u sportu, majke mi ga ne mrzim, samo bih voleo da igra za drugi klub.

        Comment


        • #49
          Veliki vodja nasih naroda i narodnosti i zasluzni gradjanin koga je sam Bog poslao nama po izjavi Patrijarha ocekujem da i ovo od sinoc da iskoristi u svoju korist a protiv naseg KKCZ. Nije dzabe moler brze bolje iz restorana okacio ovaj video klip da krene sa neispunjenim zeljama njegovog idola koji je eto samo zahvajuci njegovom visocanstvu doneo F4 u Bgd a ruzni i zli Covic je iz inata rasprodao tim kako se njegov gospodar ne bi radovao u njegovom Bgd sa dolaskom milion stranaca u Bgd i rastom BDP od 1000 %.
          Svaka druga vest na svim portalima je o stavu Delija, samo je pitanje vremena kada ce od osude 95 % navijackog tela krenuti u obrnutu situaciju da je to napad na vladu i zaustavljanje naseg puta u Eu, a usput cemo se zakaciti i temu Bg izbora itd. Ne bi me zacudilo da se optuzi i sam KKCZ da je inicijator ove reakcije, jer je eto udario na stub srpstva i da se onda krene u nabrajanje sta su sve Delije uradile za nasu drzavu i da nije se trebalo kaciti sa njima zbog jednog kosarkasa, zar pored toliko tih kosarkasa bas Omic da dodje, pa kada je mogao u KKP da selektira pojacanja Ostoji zasto nije mogao i nama neku preporuku.

          Tako da zivi bili pa videli kada se gospodar vrati iz Davosa prva sledeca konferencija za stampu ili gostovanja kod MARICA ili DJ VUCICEVICA ne budu postavljana ovakva pitanja gde ce se odgovornost prebaciti na klub, sa porukom da je klub morao da edukuje navijace a ne da nas brukaju u evropi dok se on rve u Davosu da dovede strane investitore da nam skoci BDP za jos 1000 %.

          Ziv nisam do ponedeljka, koliko ce ljudi doci, delije najavljuju na svom forumu da se na ovom nece zaustaviti, da ce po svaku cenu zeleti da sve u upravi smene i oteraju iz kluba i da klub vrate pravim navijacima kao i tribine.. Koliko sam razumeo oni sebe nazivaju pravim navijacima a svi ostali po drustvenim mrezama i sinoc u Pioniru su lazni navijaci koje je Covic zaveo samo iz svog licnog interesa a da se svi ostali pale na jednu pobedu manje ili vise.
          Koliko ce ljudi doci u ponedeljak u 21 h a da ne budu u strahu od moguce reakcije delija koji bojkotuju tu istu ligu ali ce zazmuriti i doci zbog omrazenih navijaca KKP doduse i neke svoje dojucerasnje saborce sa iste tribine. Koliko ce ljudi doci da daju iskrenu podrsku koji nisu bili sinoc jer su odustali od KKCZ bas zbog onoga sto su znali da ce desiti, da li zele da gledaju novo prepucavanje izmedju tri grupe sutra.

          Bez obzira koliko smo na svim poljima jaci na parketu od KKP, opet ce mozda igra van parketa biti u fokusu a ne sam parket.
          Last edited by Šarac; 27-01-18, 18:32.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Uroš View Post
            Ja ne znam kako bi se proveo u Slobodi Tuzla Marko Marković neki koji je pričao da mu je otac bio u Beretkama kod Arkana. Verovatno bi bio dočekan ovacijama. Poredite vreme Jugoslavije i posle-ratno vreme. Ispran vam je mozak. Niko tu ne mrzi dečka, ali posle tolikih žrtava to je protivprirodni blud.

            Nije bitno šta on sad govori za Zvezdu, taj je i ateista i Bošnjak i Slovenac a hteo bi i naš pasoš. Poznatno ponašanje.

            Niko ne mrzi Alena Omića. Ali ljudi imaju pravo da ga ne žele. Mnogo ste mi svi ovde istripovani i prosperitetni tolerantni, još 20-30 godina do novog rata kao i uvek, pa posle opet amnezija i u krug.

            Jebote voleo bih da sam Jevrej ili Amerikanac, Englez, Nemac. Tamo nije sramota ne želeti nekoga liberalizam, a pomode Srbi ne mogu da shvate da kad nešto ne ide, ne ide.

            Pazi snajperista armije BiH. Sigurno je bio miroljubiv. Ja tog čoveka ne krivim, branio je svoje, Alena još manje, nije se ni rodio. Ali Alen je Alen, daleko mu lepa kuća i ni od mene nije dobrodošao.

            Čisto da se upišem još jednom u listu strelaca ovde, da ne bude da smo svi poludeli.

            Dečku sve najbolje od srca i u životu, i u sportu, majke mi ga ne mrzim, samo bih voleo da igra za drugi klub.
            A ko kaze da je bio snajperista???? Dileje
            Ljudski je prastati.
            Jesi cuo za Srdjana koji je stiteci muslimana izgubio zivot????
            Posle desetak godina radeci na obnovi jesdog Hrama otac pok Srdjana radio je sa sinovima dvojice batinasa inace Srba usled cijih batina je Srdjan preminuo. Nista nije hteo da im kaze iako je znao. Jel pomislio je ,,zar i deca da ispastaju za grehe roditelja svojih,,. Razmisli malo o ovoj prici.
            Jel znas ti koliko je taj Omic imao godina za vreme rata? Sta on zna o tome?
            Jel treba i nove generacije da ucimo mrznji?
            A garantujem ti da tih desetak narko dilera sa tribina zarad interesa uko saradjuje i sa muslimanima, hrvatima, arapima, albancima.
            Pitaj Vuckovica zasto su njegove masine bile angazovane u Bosni???
            Ista prica kao sa Arkanom. Veliki Srbin koji je zgrnuo milione prodajuci oruzje armiji BIH.
            Vama nacionalistima treba dati oruzje pa se ubijajte i mrzite koliko vam volja.
            Al pustite nas obicne ljude da zzivimo zivot, da se.posvetimo sebi, porodici, prijateljima. Ne sirite mrznju medju nama.
            Jer nas boli qrac koga vi volite a koga mrzite.
            Zivite sa tom mrznjom.

            Comment


            • #51
              Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

              Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

              I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

              Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.

              Došao u Zvezdu i piše ko navija za Zvezdu on je moj bratija.
              Nije ušao u rijaliti nego u Zvezdu.
              A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!
              Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 18:38.

              Comment


              • #52
                Zaustavljajte ovo...toliko je odvratno da nemam reci...povraca mi se...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Šarac View Post
                  Veliki vodja nasih naroda i narodnosti i zasluzni gradjanin koga je sam Bog poslao nama po izjavi Patrijarha ocekujem da i ovo od sinoc da iskoristi u svoju korist a protiv naseg KKCZ. Nije dzabe moler brze bolje iz restorana okacio ovaj video klip da krene sa neispunjenim zeljama njegovog idola koji je eto samo zahvajuci njegovom visocanstvu doneo F4 u Bgd a ruzni i zli Covic je iz inata rasprodao tim kako se njegov gospodar ne bi radovao u njegovom Bgd sa dolaskom milion stranaca u Bgd i rastom BDP od 1000 %.
                  Svaka druga vest na svim portalima je o stavu Delija, samo je pitanje vremena kada ce od osude 95 % navijackog tela krenuti u obrnutu situaciju da je to napad na vladu i zaustavljanje naseg puta u Eu, a usput cemo se zakaciti i temu Bg izbora itd. Ne bi me zacudilo da se optuzi i sam KKCZ da je inicijator ove reakcije, jer je eto udario na stub srpstva i da se onda krene u nabrajanje sta su sve Delije uradile za nasu drzavu i da nije se trebalo kaciti sa njima zbog jednog kosarkasa, zar pored toliko tih kosarkasa bas Omic da dodje, pa kada je mogao u KKP da selektira pojacanja Ostoji zasto nije mogao i nama neku preporuku.

                  Tako da zivi bili pa videli kada se gospodar vrati iz Davosa prva sledeca konferencija za stampu ili gostovanja kod MARICA ili DJ VUCICEVICA ne budu postavljana ovakva pitanja gde ce se odgovornost prebaciti na klub, sa porukom da je klub morao da edukuje navijace a ne da nas brukaju u evropi dok se on rve u Davosu da dovede strane investitore da nam skoci BDP za jos 1000 %.

                  Ziv nisam do ponedeljka, koliko ce ljudi doci, delije najavljuju na svom forumu da se na ovom nece zaustaviti, da ce po svaku cenu zeleti da sve u upravi smene i oteraju iz kluba i da klub vrate pravim navijacima kao i tribine.. Koliko sam razumeo oni sebe nazivaju pravim navijacima a svi ostali po drustvenim mrezama i sinoc u Pioniru su lazni navijaci koje je Covic zaveo samo iz svog licnog interesa a da se svi ostali pale na jednu pobedu manje ili vise.
                  Koliko ce ljudi doci u ponedeljak u 21 h a da ne budu u strahu od moguce reakcije delija koji bojkotuju tu istu ligu ali ce zazmuriti i doci zbog omrazenih navijaca KKP doduse i neke svoje dojucerasnje saborce sa iste tribine. Koliko ce ljudi doci da daju iskrenu podrsku koji nisu bili sinoc jer su odustali od KKCZ bas zbog onoga sto su znali da ce desiti, da li zele da gledaju novo prepucavanje izmedju tri grupe sutra.

                  Bez obzira koliko smo na svim poljima jaci na parketu od KKP, opet ce mozda igra van parketa biti u fokusu a ne sam parket.
                  Molio bih nadležne da se utakmica igra u 15:00 časova !
                  Zašto?
                  Zato !

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Uroš View Post
                    Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

                    Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

                    I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

                    Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.

                    Došao u Zvezdu i piše ko navija za Zvezdu on je moj bratija.
                    Nije ušao u rijaliti nego u Zvezdu.
                    A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!
                    Ti da moderacija radi svoj posao kako treba ne bi odavno pisao više ovde.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #55
                      Evo idem jebe mi se da znaš. Ako ne smem da kažem šta mislim. jebe mi se da budem ovde. Povraćajte licemeri i pomode. Što više. Amneziju grupnu.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Uroš View Post
                        Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

                        Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

                        I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

                        Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.




                        Kakvu ti istoriju postujes sa ovim postupkom. Meni je neverovatno da ovi likovi idu sa ovakvom sigurnoscu da su u pravu. Vidis da jako mali broj razmislja kao Vi, mozete biti u pravu samo ako ste genijalci ali ne bih se u to kladio...

                        E al jos vernici i sve ali kad se roka i valja onda to nema veze sa istorijom, Bogom itd...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • #57
                          Ovo što se sinoć desilo u dvorani A. Nikolić ima veliki značaj za odnose u regionu (sportske).
                          Ono što su "semenkari" uradili i vratili veru narodu je nemerljivo, prepoznat je trenutak i rečeno je NE bezumlju i šovinizmu. Nadam se da će to biti prepoznato u regionu i da će polako Zvezda (za sve je potrebno vreme) biti regionalna Zvezda neopterećena nacijom, verom i svim izmima.
                          Igračima je verujem laknulo zbog bojkota pravovernih, više neće morati da se sile da priđu tribini iako im se želudac grči.
                          Čoviću je poslat svilen gajtan i dato mu je vrlo malo manevarskog prostora, zato je i njegova odluka od mnogo većeg značaja.
                          Semenkari su ti koji su ovaj put sačuvali Čovića (imaju ti semenkari zasluga i za njegov dolazak, da se ne lažemo)a i sinoćnjom podrškom Omiću su mu dali još malo vremena, a titule ABA i KLS će mu sačuvati pozicije za još bar jednu godinu.
                          Čoviću izdrži!
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

                            Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

                            I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

                            Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.

                            Došao u Zvezdu i piše ko navija za Zvezdu on je moj bratija.
                            Nije ušao u rijaliti nego u Zvezdu.
                            A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!
                            Kontam da si neki pubertetlija.
                            Da sam pukne petarda ispod tvog prozora usrao bi se.
                            Ja sam za razliku od vas velikih Srba i branitelja Srbstva bio na Kosovu za vreme rata, izgubio neke drugove i znam koliko je ta mrznja donela zla.
                            Dok sam ja i mnogi drugi bio tamo ovi koji se pozivaju na Srpstvo su se bogatili na patnji naroda.
                            I sad su oni Srbi a mi ostali nismo.
                            Sram vas bilo.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Uroš View Post
                              Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

                              Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

                              I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

                              Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.

                              Došao u Zvezdu i piše ko navija za Zvezdu on je moj bratija.
                              Nije ušao u rijaliti nego u Zvezdu.
                              A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!
                              Najverniji su čuli za intervju, neko im je preneo i oni su zaključili a evo inkriminisanog dela:
                              "Ostrostrelec je bil, a ni nikoli nobenega ustrelil ali ranil. Vedno se je izmikal gneči. Vse je videl, vendar se je stikom izogibal. Ni hotel. Mi spoštujemo vse vere in to je pošteno. "

                              Pa ako ne razumeš, guglaj i nemoj majke ti da pišeš više o nacionalizmu, ratovima i nevoljama u kojima su stradali "mali" ljudi da bi neki drugi kao veći igrači dobili svoje feude, da bi neki koji bi u normalnim uslovima bili u zatvorima, postali bogovi života i smrti...
                              Svako ko je iskusio te blagodeti, beži (kao đavo od krsta) od sukoba, nema tu 3, 4, 5 života, nije to igrica...mnogo je ružno.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • #60
                                Nece prvi od svih srba stati iza navijaca...On prica bajke za narod, tako da ce ispljuvati navijace a sta stvarno misli ide preko Djuke, Neshe Sline, Vulina i ostalih isprdaka..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X