Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pa jeste ali niko nam nije reako da reorganizacija može da prodje i bez FMP-a a došao je samo iz ličnih interesa. Vidim sad kad nema podršku više raspada se ne može da skupi sredstva. Daće nešto svoje, hoće jebe mu se.

    Koledž i sve mu u minusu, ali hteo je da oživi političku karijeru preko Zvezde nego malo se preračunao.

    Comment


    • #32
      Ti kako si krenuo zavrsices priču sa tibetanskim mahunarkama.
      Delije sever su navijacka grupa. Sever, vidis, lepo pise. To znači da ti sa istoka nisi sigurno jedan od njih iz grupe. Delije Sever su ljudi koji zive od droge, pevaju Kosovo je Srbija, imaju istetovirane grbove Zvezde, a po istu drogu idu na Kosovo, a sa istim tetovazama prelaze na Jug, Karadjordje i slicno. Živiš u 21. veku, halo?! Kenjas ljudima o KK pre 2011, a jos si giljao osnovnu skolu tada? Boris se ovde sa 30 ljudi koji ti crtaju koliko glup i klinacki zakljucak iznosis i ne vidis dalje od svog nosa.

      Jos mi samo fale mamlazi koji ce da dele navijace na one za KK i one za Marakanu. Odjebite klinci od Zvezde, bolje je. Stadion ti je blizu, idi pevaj ispred Rafe, pricaj sa legendom, poseti popularni kavez i slicno. Privlaci te, vidim.

      Comment


      • #33
        I pored svih tih njegovih "licnih interesa" uradio je vise u rezultatskom smislu od svih predsednika jos od 70-ih...a sto te delije na celu sa komandantom nisu iz svog dzepa isukale milione koje su zaradili na konto Zvezde, pa izvukli klub iz bule?
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • #34
          Važi, dogovoreno. Glup sam tako je najlakše. Ne privlači me da urlam i da imam vodju. Samo poštujem svoje.

          Ne znam ja šta je Zvezda. Bio sam srednja škola. Samo cepajte majstori.


          Uradio je više zbog Dragana Djilasa i Andreja Vučića!!!!!! On znao posao ali sredstva nema a svoja ne daje! Srao je dok je otpuštao Mekela i Sofa kako smo uštedeli. Sad kad nema više te opcije ne zna šta će. Ne sporim da zna posao pogotovo košarku, ali molim te nemoj mi da je spasioc i svetac.

          Prvo, drugo, te iste Delije su ga podržavale do skoro što ih tada niste terali. Što ih niste terali kad su krali pehar, nego sad je odjednom krenula lavina, odjednom dojučerašnji heroji i delije postaju kancer. Ja sam bar dosledan ja kritkujem sve i svakoga ali ne teram svoje nikada mišljenja su različita.

          Ali to je vama stran pojam. Vi bi se izgubili u nekoj drugoj državi. Stali bi da terate skinjaru ili komunjaru iz zemlje jer drugačije misli. Za to su nadležne institucije ne zvezdaši da sude svojim prijateljima.

          Što država ne izadje i klub sa saopštenjem i osudom? Gde je Čović da osudi ovo? Napadamo i njega onda ako ne osudi, dogovor?
          Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:04.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Uroš View Post
            Važi, dogovoreno. Glup sam tako je najlakše. Ne privlači me da urlam i da imam vodju. Samo poštujem svoje.

            Ne znam ja šta je Zvezda. Bio sam srednja škola. Samo cepajte majstori.
            Ako ti 20 ili 30 ljudi kaze da ne znas sta je Zvezda, pogotovo ne sta je KK pre Covica, a i sada, a ti brabonjas suprotno i drvis navijacku mantru o sebi i svojima sta je veca verovatnoca:

            Da je grupa ljudi lose procenila na osnovu tvojih očiglednih stavova ili da si ti nezreli klinac?

            Comment


            • #36
              Covic ti je trn u oku a jedan Terzic vodi FK...covek koji je osvedoceni lopov, koji je bio u begstvu....isto ima rezultat, trenutno...no, izgleda je "politicki podoban" po tvojim kriterijumima, dobar sa "najvernijima", ne talasa...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • #37
                Sve one koji sebe smatraju pripadnicima bilo koje navijacke grupe koja utice na navijanje na severu ne smatram ljudima koji vole Zvezdu. Onaj ko voli Zvezdu nikad ne je ne bi doveo u situaciju da mora da pise molbe i zalbe da bi igrala protiv CSKA sa punim tribinama. Isti ti nikad ne bi zapalili ni jednu jedinu baklju (kojih se iskreno gadim) i tako Zvezdu konstantno dovodili u situaciju da bude kaznjena. Isti ti se nikada ne bi tukli sat vremena sa zandarima na derbiju (bio sam tada na severu i jedva cekao da se smire jer mi se gledao fudbal i licno prisustvovao situaciji kada pola tribine govori daj prebite ih vise pa da gledamo fudbal a druga polovina tribine se deri ubi zandara). Prezirem sever i ceo koncept takvog navijanja.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Ako ti 20 ili 30 ljudi kaze da ne znas sta je Zvezda, pogotovo ne sta je KK pre Covica, a i sada, a ti brabonjas suprotno i drvis navijacku mantru o sebi i svojima sta je veca verovatnoca:

                  Da je grupa ljudi lose procenila na osnovu tvojih očiglednih stavova ili da si ti nezreli klinac?
                  Pa verujem ja ljudima, ali ne mogu promeniti klub za koji navijam. Drugačije percepcije imamo ja sam radikalan i dosledan svojim stavovima. Nisam kako vetar dune i kako se kome ona stvar digne.

                  Comment


                  • #39
                    Ništa, ajmo da pišemo dopis Brani Mićunoviću i Aleksandru Vučiću da sklone Terzića? Ja se ne sećam da je pomenut u kontekstu spasioca, napada se taj Terzić, a da ako je pokrao 1/3 i da je 1/5 krimosa kakav je Čović. On je za njega sitna riba i marioneta. Čović je zverka.

                    Comment


                    • #40
                      Sve ovo znamo i ćutimo. Ako ga podržavamo sad dok je na čelu i kad nas je uveo u LE, glupo je za godiju dana kad izgubi titulu reći Terza krimosu marš napolje. E to je moja poenta i za Delije i za Čovića i za zvezdaše i sve. Znači zauzeti stav od početka i kraj. Protiv delija očekujem onda i na fudbalu da budete svi i da idete na isti fudbal. Iskorenite pošast, ja ću iz ćoška gledati.

                      Ne ide mi u glavu da se tako lako osude navijači svoji kao najevići mrzitelji Zvezde da su

                      Comment


                      • #41
                        Pa ja se slazem da oba kluba treba da dobiju vlasnika kome ti isti navijaci nece odredjivati ko moze da igra a ko ne, ko je podoban da bude trener a ko ne, kome na stadion/halu mogu da udju samo oni sa placenim ulaznicama...Covic jeste zverka ali u politici, u sportu je napravio mnogo vise nego Terzic...ovaj je samo krao...bez rezultata, do ove sezone...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • #42
                          Uostalom Covic je sa ovim dovodjenjem Omica uradio nesto sto Terzic nikad nece za tri zivota....pokazao damu...eh, da smo doveli Kramarica kad smo mogli...za tepsiju ribe...video je i Robi ko tu i kako odlucuje i pobegao...a voli ovaj klub vise nego sve te glavonje na severu zajedno...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Sve ovo znamo i ćutimo. Ako ga podržavamo sad dok je na čelu i kad nas je uveo u LE, glupo je za godiju dana kad izgubi titulu reći Terza krimosu marš napolje. E to je moja poenta i za Delije i za Čovića i za zvezdaše i sve. Znači zauzeti stav od početka i kraj. Protiv delija očekujem onda i na fudbalu da budete svi i da idete na isti fudbal. Iskorenite pošast, ja ću iz ćoška gledati.

                            Ne ide mi u glavu da se tako lako osude navijači svoji kao najevići mrzitelji Zvezde da su
                            Sve one koji sebe smatraju pripadnicima bilo koje navijacke grupe koja utice na navijanje na severu ne smatram ljudima koji vole Zvezdu. Onaj ko voli Zvezdu nikad ne je ne bi doveo u situaciju da mora da pise molbe i zalbe da bi igrala protiv CSKA sa punim tribinama. Isti ti nikad ne bi zapalili ni jednu jedinu baklju (kojih se iskreno gadim) i tako Zvezdu konstantno dovodili u situaciju da bude kaznjena. Isti ti se nikada ne bi tukli sat vremena sa zandarima na derbiju (bio sam tada na severu i jedva cekao da se smire jer mi se gledao fudbal i licno prisustvovao situaciji kada pola tribine govori daj prebite ih vise pa da gledamo fudbal a druga polovina tribine se deri ubi zandara). Prezirem sever i ceo koncept takvog navijanja. To je moje licno misljenje sto se tice navijanja.

                            Sto se tice Terzica, taj covek je drugi razlog sto nikad necu otici na stadion dok je on u upravi. Ubedljivo najlosiji moguci potezi su dosli upravo od njega. Sve igrace koje je doveo na svoju ruku Zvezdu su kostali mnogo. Ne smatram ga zasluznim ni za jedan Zvezdin uspeh od kako je na celu uprave. To kako se smanjuje dug Zvezde je veoma nasminkana prica i politicki vrlo upletena tako da stvarno ne bih o tome. Drugi razlog zasto ne podnosim ovog coveka je sto se pojavljuje samo kada Zvezdi krene i kada pljuje komsije od preko puta. To pljuvanje mi strasno ide na onu stvar jer je jednostavno postalo smesno sa njihovim dopisima, odgovorima, prepucavanjima, izjavama za medije i td.

                            Comment


                            • #44
                              Nisi kako vetar dune i kako se ona stvar digne. Ok. Ti ljudi i ta grupa koju branis su bas to, vidis. Znaci ipak ne drzis do svojih postulata, ni najmanje.

                              Niko normalan ne brani Terzica. Da je srece taj bi odavno bio u zatvoru. Previse karikiras, a to radis na forumu gde su ljudi mahom semenkari, jakablazicevci i slicno. Los ti je skup za tvoje teorije. Mozda bi one i prošle na mestu gde je prosek godina oko 20.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Nisi kako vetar dune i kako se ona stvar digne. Ok. Ti ljudi i ta grupa koju branis su bas to, vidis. Znaci ipak ne drzis do svojih postulata, ni najmanje.

                                Niko normalan ne brani Terzica. Da je srece taj bi odavno bio u zatvoru. Previse karikiras, a to radis na forumu gde su ljudi mahom semenkari, jakablazicevci i slicno. Los ti je skup za tvoje teorije. Mozda bi one i prošle na mestu gde je prosek godina oko 20.
                                Ne ja pričam o tome da nismo dosledni. Ko god bili mi. Jeste vi spavali ili gluvi bili kad je Džajić izjavio davno davno “ja sam siguran kad je Marko na severu”? Što nikad niste ustali i napravili nešto i pljuvali i Džaju, i Čovića što se lizao sa njima i ulazio na Sever, sa tim istim “narkomanima” tukao Andjusa, nego sad, kad ste našli neku pomodarsku stvar kao da ne znate za ratove i kakve su Delije, odjednom postaše narkomani, mrzitelji Zvezde i sve ostalo.

                                Ne može na pola ljudi. Ili kritikujete sve ili ništa. Ili kritikujete uvek, a ne samo kad je loše. Očekujem i da se okupite na nekoj tribini i napišete Sever nije Zvezda.

                                Pazi šovinizam je čudo kao da pre 20 godina nije bio rat. Još su mi crnji ovi što kažu podržavaš. Pa šta da im radim, da ih teram zbog toga a nisam ni zbog čega navedenog pre. Ma nikad. Takvi su kakvi su, država je kurac, da valja država valjao bi sport a i navijači.
                                Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:29.

                                Comment

                                Working...
                                X