Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tamonajugu View Post
    Srbija se umirit ne moze...ne bi se ona proslavila ovde
    Njoj nisu trebali navijači, ovima ovde trebaju....svaki sendvič je bitan. Ma i majonez i senf
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Tako je Konstantine, ovaj se dodvori navijačima, ova druga pederima i jašu ovi još 10 godina.

      Mada to je jedan od razloga, ja sam i dalje uverenja da ovi jašu jer nema prave opozicije, mršavo je ovo Đilas, Borko i tsl. jednostavno već viđeno......čekaju se novi ljudi kojih nema ni na vidiku.

      Oprostite na off.

      Comment


      • Boško će da zajaše posle ovih. Koliko je to dobro ili loše, proceni sam.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Добра фора. Чачкају мечку па ће опет бити Умка или улетање на ЈНА као против Радника или оно испред Храма. Ја се не бих зезао са људима који не могу да заврше у затвору.

            Comment


            • Čestitke. Mnogo truda je uloženo. Čak su i ćirilicu koristili.

              Comment


              • Zameram samo što umesto Stoleta nisu metnuli Fiću.

                Comment


                • Comment


                  • Šta mislite o ovakvom stavu ?



                    Teško je i nelogično biti protiv dovođenja dece na fudbalske stadione, ali...
                    Kako je sinoć jadni Strajnić bar 3000 puta ponovio, ova deca če dugo pamtiti sinočnji meč.
                    Za njih je to doživljaj, jeste i neka ih.

                    Ova deca nisu dovedena, ona su većinom privedena.
                    Kao što ih privode da kliču predsedniku i svojim prisustvom uveličavaju stranačke skupove, bez da je to ''zloupotreba dece u političke svrhe''.
                    Komesari vode klince i lože ih da pevaju o Kosovu.
                    Sledeća je ona ''...odlazimo da se ne vratimo''.

                    Ne smem da pomislim šta bi se desilo kad bi se na nedeljnom derbiju na tribinama našle samo dve suprostavljene grupe dece.

                    Srbija slavi mladost i radost i odašilja takvu sliku u svet, ne bi li se predstavila kao zemlja boljitka, cvetnih livada i mirisnog Maja.
                    Inspiracija ipak dolazi iz jaja.
                    Čista propaganda zemlje iz koje mladost beži glavom bez obzira, deca se leče SMS-om a ovi švrćani još ne znaju gde su šuplji ali znaju da se uhvate za međunožje.
                    To su naučili na vreme.

                    Bilo je u istoriji evropskog klupskog fudbala dosta timova koji su kažnjeni igranjem pred praznim tribinama.
                    Niko se nikad nije setio ovoga.
                    Ne zato što nije pametan, već jer nije toliko pokvaren i patetičan i željan da ispadne pametniji od svih, da kao zajebe nekoga.

                    Deco draga moramo vas voleti i čuvati, ali bojim se da vas od ovih koji sada vladaju ne može sačuvati niko.
                    Oni misle da ste i vi samo njihova svojina, inventar.

                    Milan Ch
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Mislim da trebas biti bas debil pa u deci da trazis nesto negativno. Razne dece ima, nisu sva isto vaspitana, svi smo bili deca pa znamo sta nas 20 sve moze da uradi na jednom casu, a kamo li 20.000. To da su deca isla silom i da su iskoriscena za nesto to je vec teska nebuloza jer ako deca trebaju oko necega da se spoje to je sport pa bolje da idu zajedno na sportske dogadjaje nego da ih vode po ekskurzijama i hotelima gde ce da rade svasta sto smo svi radili kad smo bili deca.....i evo izrasli smo u bas "fine" muskarce kao sto vidite
                      Iskoriscavanje dece/mladezi u politicke svrhe je vec druga tema skroz i nema veze bre sa onim od cetvrtka (!!!) ali ako neko u onoj sportskoj i fer situaciji od cetvrtka moze da nadje nesto negativno i nesto sto treba zabraniti onda taj nema bas sve koze na broju.....
                      Na tribinama je bilo maltene pola-pola dece koja navijaju za Zvezdu i Partizan, a nista se negativno medju njima nije desilo....a kakva bi situacija bila da to nisu bila deca vec odrasli ljudi procenite sami..... Ono za decu je bio dozivljaj bolji od ekskurzije jer svi vole fudbal, dosli su zajedno na jednu fudbalsku predstavu, druzili se bez nadzora mame i tate (ko je bio dete zna da je to trenutak koji se ceka ) a to sto neko hoce da iskoristi tu decu da bi okrivio nekog za nesto i da bi preko ledja te dece lakse proturio javnosti problem drzave i svoje stavove to je vec njegov problem i njegov nacin.
                      Last edited by tamonajugu; 21-09-19, 14:02.

                      Comment


                      • @tamonajugu

                        Kako je tekla inicijativa, organizacija oko one prve i oko ove druge utakmice, dqa li si upoznat ?



                        P.S. Sećam se, pre nekoliko godina Fenerbahče je bio kažnjen, a na tribini su mogle samo žene i deca. Bilo je preko 40 000 gledateljki. Lepo za oko, a galama na stadionu par exellence
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Nisam upoznat sa tim ali mi je neverovatno sto ljudi i u ovakvom dogadjaju nalaze neku manu. Pa koji klub na svetu ne bi uradio isto na Partizanovom mestu ? Pa Zvezda bi to prva uradila i dovela 50.000 dece samo sto oni ne bi rekli "doveli smo 50.000 dece" vec "50.000 malih delija"....no dobro tu su sad neke ideoloske razlike izmedju nas koje nisu bitne za ovu pricu
                          Last edited by tamonajugu; 21-09-19, 15:05.

                          Comment


                          • Originally posted by tamonajugu View Post
                            Nisam upoznat sa tim ali mi je neverovatno sto ljudi i u ovakvom dogadjaju nalaze neku manu. Pa koji klub na svetu ne bi uradio isto na Partizanovom mestu ? Pa Zvezda bi to prva uradila i dovela 50.000 dece samo sto oni ne bi rekli "doveli smo 50.000 dece" vec "50.000 malih delija"....no dobro tu su sad neke ideoloske razlike izmedju nas koje nisu bitne za ovu pricu
                            Uh..jbmu..pa uvek taj pogled preko brda
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Navijacka tema, a sutra derbi....mora malo da krene peckanje....tradicija Tako da u tome duhu:
                              Last edited by tamonajugu; 21-09-19, 17:20.

                              Comment


                              • Nisu problem zvezdaški portali već strani:
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X