Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E batali Urke da svaku samokritiku proizvodiš u autošovinizam. Kako nismo jurili druge navijačke grupe ? Jel Taton zaboravljen ? Jesmo li kamenovali hrvatske navijače na proputovanju za Grčku i Bugarsku ? Jel se ne zakazuju tuče između navijačkih grupa ? Eno prelistaj onaj nesrećni Butasport oni propagiraju godinama tuče navijača i prenose ishode istih....
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by 7528. View Post
      Pa i da ne bude, zašto Partizan igra pred praznim? Šta Donald cigan a mi sebe tako nazivamo. Neka nam kažu da će nas jebati, da se zainatimo da uzmemo LŠ i LE.

      Tačno sam počeo da navijam za Partizan u Evropi zbog UEFA. Dno dna.
      Tako je. Treba im ponuditi i pravnu pomoć u rješavanju ovog pitanja. Isto kao onomad što je "profesor" nama htio učiniti.

      Comment


      • Nije toliko problem što se krade, problem je što možeš da ubiješ dečka pred 100 svedoka, i da niko zbog toga ne bude ni ispitan, ni priveden, ni ništa. Da više niko ni ne pomene. A sve se zna.

        Zato su grobare sa autoputa za 20 minuta nahvatali, objavljeno u svakom mediju, 77 naslova. (da ne bude zabune, naravno da treba da se kazne svi).
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Kontam da misle na golove iz gol-auta i one kada lopta ne predje gol liniju.
          Pa to ti kažem, ima svakakvih primera, mislim da je to kao izađemo malo licemerno, ali ajde, ja to sve gledam kako deo karnevala.

          Originally posted by 弱肉強食 View Post
          а који су то рекли љуби те брат, наведи групу следећи пут. овако да гатам јесу ли забрањени, одбрањени, сплићани, јужни фронт, сима србија, алкатраз, јаничари, партизановци, кимијевци, чегијевци, сима србијевци, ја не знам. :d

          шта ако послушају ту једну фракцију да изађу а друга их у инат натера да остану само да би овима контрирали.

          жив био мој деда још 100 година. каже брат против инђије за први пенал - чист пенал. :d он би га досудио за звезду са центра ако треба.
          http://www.butasport.rs/grobari-traz...o-bude-kradje/
          Last edited by Brajkula; 17-09-19, 11:25.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Nije toliko problem što se krade, problem je što možeš da ubiješ dečka pred 100 svedoka, i da niko zbog toga ne bude ni ispitan, ni priveden, ni ništa. Da više niko ni ne pomene. A sve se zna.

            Zato su grobare sa autoputa za 20 minuta nahvatali, objavljeno u svakom mediju, 77 naslova. (da ne bude zabune, naravno da treba da se kazne svi).
            Kad neko čita ovo ispade da kada bi to uradili navijači Zvezde da bi ostali na slobodi ?

            Comment


            • Meni se svidja Urosevo razmisljanje... "Oni su jeli govna, mi treba da pojedemo jos vise da bi pokazali da smo bolji od njih"

              Comment


              • Ja ti kažem za situaciju kojoj sam ja sasvim slučajno prisustvovao, živeo sam tu. Ubijen je dečko, izletelo je cigana iz 10 automobila, napali grobare u parkiću izmedju zgrada. Niko nikada nije pomenuo, da ne pričam da li je iko priveden. A treba im 15 minuta da saznaju, bukvalno.

                Sa druge strane, kada se desilo to na autoputu, BUKVALNO svaki jebeni mediji u Srbiji je napisao trkstove gadjenja i slično. Našli ih ujutru sve do jednog, najebaće samo tako.

                Samo poredim dve situacije sa različitim ishodima. Ako neko zna zbog čega je to tako, može slobodno da mi napiše.
                Last edited by mark !t zer0; 17-09-19, 11:29.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • To je tako zato sto za razliku od njih ovi vasi nisu slozno okupljeni oko vozda.

                  Comment


                  • Гробари немају никакву снагу. Трећа подела у 21. веку. И пре 15 је неко ишао на исток. Ко ће онда да вас респектује и који то преговарачки или уцењивачки потенцијал имате када сте завадљиви.

                    Опет су на северу одувек били организовани. Тачно се зна хијерархија и ко не слуша лоше прође. Нормално да ће свака држава давати привилегије групи која је сложна и може да направи већи проблем него политичке странке, него Гробари који су расути и слаби.

                    Нек је људима лака црна земља то је дно иначе.

                    Увек сте били предмет спрдње.

                    Last edited by Cassius Clay; 17-09-19, 11:35.

                    Comment


                    • Jeste, na severu je jednom izbio problem oko teritorije, onda je gospodin lepo skoknuo kuci po pistolj i resio problem na stadionu.

                      Comment


                      • 1:10 Јбг не влада демократија него диктатура.

                        То је оно што ви не разумете и у чему чучи успех. Није битно ако си звездаш, ако имаш ставове који не одговарају њима, прођеш овако. Делије и Гробари су идеални приђери како функционише десничарско ауторитарно друштво vs демократско анархично шаролико.

                        Last edited by Cassius Clay; 17-09-19, 11:40.

                        Comment


                        • Zamisli tu glupost... na grbu nosis petokraku a bijes nekoga koji hoce da okaci transparent sa petokrakom

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Гробари немају никакву снагу. Трећа подела у 21. веку. И пре 15 је неко ишао на исток. Ко ће онда да вас респектује и који то преговарачки или уцењивачки потенцијал имате када сте завадљиви.

                            Опет су на северу одувек били организовани. Тачно се зна хијерархија и ко не слуша лоше прође. Нормално да ће свака држава давати привилегије групи која је сложна и може да направи већи проблем него политичке странке, него Гробари који су расути и слаби.

                            Нек је људима лака црна земља то је дно иначе.

                            Увек сте били предмет спрдње.

                            Menjanju se vremena...svima je jasno sta su grobari predstavljali 70-ih i 80-ih....danas je situacija takva kakva je ali ko zna sta nosi buducnost. Opet, grobari nisu ispolitizovana navijacka grupa kao sto su delije to od samog svog osnivanja....i u tome treba traziti razloge za ovakav odnos snaga i situaciju generalno na navijackoj sceni. Grobari su oduvek bili kao vikinska plemena, tesko ih je bilo sastaviti ali kad se sastave nema im ravnih postanu strah i trepet svima dok su delije oduvek vise licili na nekakvu paravojsku gde se tacno znao red kao u rimskim legijama. To je onako zanimljiva paralela i razlika u nacinu organizovanja velikih navijackih grupa. No opet kazem duh vremena je veoma promenljiv i nikad nista nije isto kao nekad sto je bilo, a buducnost je uvek nepredvidljiva. Grobari imaju veliki potencijal tako da to sto su godinama (da ne kazem decenijama) neslozni i neorganizovani ne znaci da su izgubili taj potencijal....cuci on tu negde, a kad ce na povrsinu opet da izbije to samo Bog zna. Sve u svemu mnogo je veci problem sama nasa liga nego navijaci. Kriviti navijace za nesto je stvarno smesno i tom demagogijom se sluze svi koji hoce sa sebe da skinu krivicu....treneri, igraci, uprave itd....a i ovo je vise za temu o navijacima.
                            Last edited by tamonajugu; 17-09-19, 12:26.

                            Comment




                            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Srbija se umirit ne moze...ne bi se ona proslavila ovde

                                Comment

                                Working...
                                X