Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by dekkard View Post
    Oterajte gamad šipkašku i prodišite kao ljudi, neka stadion bude mesto gde se dolazi bez straha i gde se uživa i zdravo navija bez ikakvih interesa.
    Kosarka ih ne zanima, suvise komplikovana pravila za njih, zato im je lako da ne dolazi A sa druge strane, fudbal im je jednostavan, gol je ogroman, nema ih puno na utakmici, samo treba da obrate paznju kad se zatrese mreza i da se ne ispale da radovanje bude kad Zvezda primi gol.

    Zato normalni navijaci bojkotuju Marakanu, osim nas par ludaka koji i dalje idemo, jer suvise volimo Zvezdu i fudbal generalno. A da je potreban otklon, to stoji... samo je to jako tesko izvesti...

    Ma Istoku i Zapadu je potpuno bezbedno za ljude sa decom i treba da dolaze... pogotovo kad je lepo vreme i dnevni termin...

    Ja sam caleta kasnih 80ih maltretirao celo popodne da odemo u 4 na utakmicu, cak je keva sasila navlaku za jastuk u crveno-belom tonu da ne sedimo na novinama...
    Last edited by mad for red; 26-01-18, 23:34.

    Comment


    • #17
      Jeste. A znaš zašto, zato što kad taj klub propadne opet nekad, ma boleće vas uvo za njega. Nije EL? Ma daj, ko će gledati Zvezdu. Ima dosta izuzetaka naravno, i meni ne smeta neslaganje sa Delijama, meni smeta sranje po sopstvenim navijačima i kao neko teranje jer zaboga Delije su krive za sve.

      Sramotno ponašanje. A delija nije sever, delija sam i ja koji blejim na istoku po kiši kad se izgubi titula, gledam kup jer volim taj klub i umro bih za njega, a ne da kad ne ide kažem “ma debili, ko ih jebe, ne mogu Voždovac da pobede”. Mnogo je zvezdaša a malo delija, a delija znači biti veran kao pas uvek. To je širok pojam i ne predstavlja 30 ljudi u datom istorijskom trenutku.

      Comment


      • #18
        Delije su sramota za FKCZ i to je to... Zvezdasi fale nasem klubu, a ne Delije

        Comment


        • #19
          Pravi zvezdaši su trebali da kažu to je odluka naših navijača Delija, mada kažem pojam je širok, mi se ne slažemo, nastavljamo da bodrimo klub mišlienja se razilaze. Vidimo se na fudbalu zajedno. A ne odmah drvlje i kamenje, ma neću. Neću i tačka.

          Comment


          • #20
            Nemoj da poistovecujes navijace Crvene Zvezde sa tim grupacijama...ne znas nista o svom klubu...pre te 89-te i formiranja te grupacije, Zvezda je vec bila gigant sa milionskom armijom navijaca... a ti kao da navijas da KK propadne, pominjes to 5 put...

            I niko normalan ne moze da podrzi tu njihovu "odluku"....nisu oni tu da odlucuju ko ce da igra a ko ne...
            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-01-18, 23:40.
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • #21
              "Delija znaci biti veran kao pas."
              Ha, ha, ha. Cekaj. Hahahahaha. Pa ti se sprdas sa svima u stvari, trolujes. Posle ovog danas napisati o Delihama i vernosti? Nema drugog objasnjenja.

              Comment


              • #22
                Ja ne navijam da KK propadne, ja navijam za bratvstvo i iskren odnos, a ne Srbin Srbina uvek da ruži. Malo više razumevanja, a ne te babske priče Delije kancer Delije ovo. Znam vrlo dobro i ko je bio pre Delija, znam sve, ali svadju medju braćom ne. Treba da napadam navijače sopstvenig kluba zbog?
                Ako se ne slažem iskuliram, ne moraju svi isto misliti.

                Ma Gobline imam ja na njih 1000 zamerki, samo sad je situacija da ih branim. Ne slažem se uvek sa njima i znam i ko se prodao i kako, ali sada da se toliko iseravam po njima pa neću. Hoće bojkotuju hoće, no bih deal.

                Ima milione i milione zvezdaša, imaće ko da dodje.

                To je politička igra 5 ljudi koji su u biznisu.

                Ali sad sve ostale nazivati narkomanima klošarima, smradovima, e to neću brate nema šanse to nije zvezdaški to je bezveze.
                Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 23:43.

                Comment


                • #23
                  Pa napadas navijace! Pravi navijaci je 90% Pionira od sinoc...onih 10% su kancer SD CZ celog!

                  Comment


                  • #24
                    Znaci ne treba napasti nekog ko siri sovinizam zato sto je Srbin?...o jebem te logiko...ali je zato ok u toku diskusije o Omicu spominjati secenje usiju i mudzahedine....ajde bre...fuj
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-01-18, 23:45.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Uroš View Post
                      Ja ne navijam da KK propadne, ja navijam za bratvstvo i iskren odnos, a ne Srbin Srbina uvek da ruži. Malo više razumevanja, a ne te babske priče Delije kancer Delije ovo. Znam vrlo dobro i ko je bio pre Delija, znam sve, ali svadju medju braćom ne. Treba da napadam navijače sopstvenig kluba zbog?
                      Ako se ne slažem iskuliram, ne moraju svi isto misliti.
                      Pa ti i napadas navijace, a braniš interesnu grupu u manjini, koja se pritom nije cula na mestu na kom treba da je glavna faca.

                      Comment


                      • #26
                        Je l mozemo malo da raspravimo o pojmu navijanje i navijac? Ko je navijac i sta je navijanje? Da li je navijac onaj koji ce da dodje na Marakanu da se naduva i napije ili je navijac onaj koji zna ko, kad i kako igra u toj nasoj Zvezdi? Da li je navijanje kada se dodje na stadion/u halu i kada se pevaju Zvezdine pesme ili kada se izrazavaju politicki stavovi o Kosovu, Mladicu, pederima, Novom Pazaru i td?

                        Comment


                        • #27
                          A moj odnos prema KK, nije isti kao pre 2011 niti će ikada biti. Pratim uvek i navijam iako znam da sam navijao za pravno gledajući drugi klub jer je Mr Čović umešao prste a nije moralo tako. Pa sam se svadjao sa istim tim Delijama koju su praznoglavci kao glupi davali podršku istom. Svadjao ali nisam govorio narkomani, propast ste Zvezde, klošari, jer su neki gledali više utakmica uživo nego što sam ja sveukupno na TV.

                          Ne može mene Čović da zavede pričom o reorganiziaciji pa nisam blentav ni mutav. Ubacio je svoj klub a moglo je bez toga. Nebitna priča sada će me napasti neke Delije, čovek ne može da bude realan ovde.

                          Pa ako ste vi svi pravi zvezdaši i smeta vam 10% čemu pridavanje pažnje nije mi jasno. Pustite ih neka rade šta hoće, nadlgasajte 10%, iskulirajte i ćao.

                          Ne ide mi u glavu napadanje.

                          Manje totalitarizma. Jeste to šovinizam ali postoji zakon i postoji policija, šta ima tu neko da drvi. Ne verujem da iko od “delija” mrzi Omića stvar je primcipa njihovog. Ja ga ne mrzim daleko bilo.
                          Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 23:51.

                          Comment


                          • #28
                            A ti se secas sta je bilo pre 2011 godine? Bio si II osnovne... bas dobro pamcenje imas...svaka cast

                            Comment


                            • #29
                              Hvala bogu da je u tom momentu dosao Covic, koga ni ja nesto ne mirisem kad su vansportske aktivnosti u pitanju...a ne neki Lukici, Stojanovici, Stojadinovici...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Uroš View Post
                                Ja ne navijam da KK propadne, ja navijam za bratvstvo i iskren odnos, a ne Srbin Srbina uvek da ruži. Malo više razumevanja, a ne te babske priče Delije kancer Delije ovo. Znam vrlo dobro i ko je bio pre Delija, znam sve, ali svadju medju braćom ne. Treba da napadam navijače sopstvenig kluba zbog...
                                ... toga što su u pitanju maloumnici i raspale narkomančine koji su odabrali da dođu do pozicije u društvu na silu, jer nemaju nikakav ljudski kvalitet kojim bi prokrčili put u društvu. Zabole me baš kurac da li je to Srbin, Hrvat ili Marsovac, pričam o (ne)posedovanju onoga što čoveka čini čovekom. Oni su toga svesni, da kada bi krenuli normalnim putem bi završili na dnu društvene kace, usmrđeni.
                                Svako od nas pravi izbor s kim će biti u društvu, sa kim će ga identifikovati, bitno je na vreme napraviti pravi izbor, jer te to obeleži za ceo život. Krenuti težim putem, ali ispravnim, što reče Al Paćino u Mirisu žene. U suprotnom, može se lako desiti da i ne dođeš do kraja puta.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X