Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto? Zato.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto? Zato.

    Da se ne bi zagubilo u bespućima interneta, kad god se neko zapita zašto Najbedniji™ bojkotuju KK CZ, ovo je najbolji odgovor:

    Do sada kada sam pisao ovde, a pisao sam malo, a posle ovoga sto cu da napisem necu pisati vise nikako, za to vreme sam vas postovao, vase stavove, i to da se ovde pise iskljucivo cirlicom, ali sada necu, toliko.

    Ono sto zelim je da vas zamolim da nastavite da bojkotujte KK i u EL, a siguran sam da bi se sa mnom slozio i ogroman broj Zvezdasa sirom sveta. Prosto, vi takvi ne zaluzujete ovakav klub i zato odjebite od njega. Nadam se da su vam vecerasnji zvizduci vise od pola hale stavili to do znanja. Bojkotujte vi KK, ja cu FK i svi srecni. Noge mi otpale obe ako ikad vise krocim na onaj Sever, leglo narkomana, kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.

    Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje. Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman? Al nemate vi kapaciteta da to skontate sami dok vam se ne kaze.

    Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali ####cinu?? Alooo? to vam ne smeta?

    EOno iz uvoda bih ponovio, molim vas da bojkotujete KK, jer ocigledno je vama obraz kao djon, ne smeta vam EL iako se u istu dolazi preko ABA lige? Jadnici jedni bolesni.

    Vi ste ti koji prave podele medju Zvezdasima, kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

  • #2
    Laki, jel ovo tvoj post?

    Comment


    • #3
      Nije, to sam prekopirao sa drugog foruma, izvorno je napisao neki čovek (ne znam nick) na dileje.net
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • #4
        Originally posted by Laki21 View Post
        Da se ne bi zagubilo u bespućima interneta, kad god se neko zapita zašto Najbedniji™ bojkotuju KK CZ, ovo je najbolji odgovor:
        Ko god da ga je napisao ima moje poštovanje, sjajan post...ponosan sam čitajući kao da sam i sam autor.
        Last edited by nebitan; 27-01-18, 08:38.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Ganac View Post
          Ko god da ga je napisao ima moje poštovanje, sjajan post...ponosan sam čitajući kao da sam i sam autor.
          I moje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • #6
            https://www.b92.net/sport/teme/milic...nav_id=1352010
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • #7
              https://www.sportske.net/vest/kosark...ri-327951.html

              Počelo je! )))))
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • #8
                Gospodin koji je ovo napisao imamo moj naklon do poda.
                Last edited by Manda77; 28-01-18, 01:55.

                Comment


                • #9
                  http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...omentar-Bojkot
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • #10
                    Zajebana je to kategorija, znas, ko je Kikanovic, a ko je najobicniji musliman, zar ne?

                    Slicna prica sa Lesorom. Ima ciglama da ga gadjaju, umesto da ga docekaju kao svog.* Majku mu, ako Filipa mozemo...


                    *A, ne, taj se mangupirao kod nas...

                    Comment

                    Working...
                    X