Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Zašto? Zato.

Active Member Laki21 avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748493

Zašto? Zato.

Da se ne bi zagubilo u bespućima interneta, kad god se neko zapita zašto Najbedniji™ bojkotuju KK CZ, ovo je najbolji odgovor:

Do sada kada sam pisao ovde, a pisao sam malo, a posle ovoga sto cu da napisem necu pisati vise nikako, za to vreme sam vas postovao, vase stavove, i to da se ovde pise iskljucivo cirlicom, ali sada necu, toliko.

Ono sto zelim je da vas zamolim da nastavite da bojkotujte KK i u EL, a siguran sam da bi se sa mnom slozio i ogroman broj Zvezdasa sirom sveta. Prosto, vi takvi ne zaluzujete ovakav klub i zato odjebite od njega. Nadam se da su vam vecerasnji zvizduci vise od pola hale stavili to do znanja. Bojkotujte vi KK, ja cu FK i svi srecni. Noge mi otpale obe ako ikad vise krocim na onaj Sever, leglo narkomana, kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.

Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje. Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman? Al nemate vi kapaciteta da to skontate sami dok vam se ne kaze.

Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali ####cinu?? Alooo? to vam ne smeta?

EOno iz uvoda bih ponovio, molim vas da bojkotujete KK, jer ocigledno je vama obraz kao djon, ne smeta vam EL iako se u istu dolazi preko ABA lige? Jadnici jedni bolesni.

Vi ste ti koji prave podele medju Zvezdasima, kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

2. Your Google Adsense code here
    Active Member Antona avatar
    Datum registracije
    02.11.2017
    Moć reputacije
    214748466
    Laki, jel ovo tvoj post?

Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748493
    Nije, to sam prekopirao sa drugog foruma, izvorno je napisao neki čovek (ne znam nick) na dileje.net
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Moć reputacije
    214748561
    Citirati Originalno postavljeno od Laki21 Pogledati poruku
    Da se ne bi zagubilo u bespućima interneta, kad god se neko zapita zašto Najbedniji™ bojkotuju KK CZ, ovo je najbolji odgovor:
    Ko god da ga je napisao ima moje poštovanje, sjajan post...ponosan sam čitajući kao da sam i sam autor.
    Izmenio/la Ganac; 27.01.2018 u 08:38.

Hero Member kronostime avatar
    Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748601
    Citirati Originalno postavljeno od Ganac Pogledati poruku
    Ko god da ga je napisao ima moje poštovanje, sjajan post...ponosan sam čitajući kao da sam i sam autor.
    I moje.

Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748493

Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748493

Active Member Manda77 avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748470
    Gospodin koji je ovo napisao imamo moj naklon do poda.
    Izmenio/la Manda77; 28.01.2018 u 01:55.

Datum registracije
    05.08.2017
    Moć reputacije
    214748493

Member uncletima avatar
    Datum registracije
    01.01.2019
    Moć reputacije
    214748397
    Zajebana je to kategorija, znas, ko je Kikanovic, a ko je najobicniji musliman, zar ne?

Slicna prica sa Lesorom. Ima ciglama da ga gadjaju, umesto da ga docekaju kao svog.* Majku mu, ako Filipa mozemo...

*A, ne, taj se mangupirao kod nas...

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •