Announcement

Collapse
No announcement yet.

Online klađenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Online klađenje

    Ja prelazim na online klađenje. Imam PayPal I Visa karticu.
    `ebeš ovo, ne mogu da stignem dok se vratim s posla, pa jedem, pa dok popunim tiket idem u 1 sat noću jer mi srećom radi kladionice, ali tamo se svašta izdešavalo... obezbeđenje prebilo nekog pijanog lika pred svima, a vikendom čekam red kao u pošti.

    Evo nekih linkova, strane su kuće naravno, a ne ove naše.

    Daju ti 100$ a I 1000$ kad se registruješ. 1000$ na svakih tipa 5000 koji se registruju.

    Isto imaju besplatne igre, dakle ne daješ kintu, a možeš da zaradiš.

    Ima naravo I pokera I ostalog.

    http://betway.com/?s=bfp44522

    https://www.spinpalace.com/?s=bfp44522

    http://betway.com/poker/download/app...on/?s=bfp44522


    Ovi ti daju I pare ko u Las Vegasu.

    Najviše sam mrzeo, a ne znam da li I dalje ima ono, ako si promašio jednu dobijaš neku siću kod nas.

  • #2
    http://promos.bwin.com/en/p/sports/w...tball_centered

    Bwin ima promociju 25 funti za novog igrača.

    Jbg, a ako je iz Austrije, Luksemburga I tako nečeg 100!

    Videću da probam da kažem da sam iz Luksemburga da li može da prođe.

    Mada I 25 funti.. to je oko 30 eura.

    Comment


    • #3
      Originally posted by MarkoNFL View Post
      http://promos.bwin.com/en/p/sports/w...tball_centered

      Bwin ima promociju 25 funti za novog igrača.

      Jbg, a ako je iz Austrije, Luksemburga I tako nečeg 100!

      Videću da probam da kažem da sam iz Luksemburga da li može da prođe.

      Mada I 25 funti.. to je oko 30 eura.
      I sta, ne treba nista da stavis i opet imas bonus? Ne ide mi to nekako...

      Comment


      • #4
        Imas promocije na svim kladionicama stranim u zavisnosti koja ,toliki je i BONUS,tipa koliko uplatis recimo 100e bonus ide i do 50 %negde,ali taj bonus ne moze da ga podignes odmah dok ga bar tri puta ne obrnes ulozis tih 50e bonusa i dobijes i tako 3 puta.

        I nikako ne stavljaj nijedan lazni podatak imaces velikih problema prilikom podizanja kesa,a vrv ti ga nece ni poslati ako sve nije po pravilu,a veruj mi kad treba da ti isplate proveravaju i traze ti sve podatke da skeniras i posaljes,ko da si u policiji,za razliku od registracije
        Last edited by 61563; 25-01-18, 19:44.

        Comment


        • #5
          Ma znam, igrao sam ja na bet365 i vadio pare preko banke. Nego, ovo sto je Marko pisao, da mozes besplatno igrati, dakle da ne dajes uopste nikakve pare a da mozes da zaradis, ne verujem u to.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ma znam, igrao sam ja na bet365 i vadio pare preko banke. Nego, ovo sto je Marko pisao, da mozes besplatno igrati, dakle da ne dajes uopste nikakve pare a da mozes da zaradis, ne verujem u to.
            Ne znam nisam igrao preko njih al moguce da ti daju 25e,nije to njima nista,al da ne mozes da ih podignes,dok ih ne ulozis bar 3 puta i pogodis,pa tek onda podignes ,a ono navuku te registrujes se i onda igras na njoj,ne ides na drugu,znam po sebi igrao sam na stranoj po meni losoj,ali me mrzelo da idem na drugu da se registrujem i kacim podatke,slicno ko sto me mrzi da otvaram karticu u recimo meridijanu,za koji mislim daj e bolji,nego igram u mozzartu jer sam tu vec otvorio racun...a mozda i on misli bonus na uplatu
            Last edited by 61563; 25-01-18, 19:51.

            Comment


            • #7
              Gagi, imaš neke debilne igre koje igraš tipa 3-4 sata da bi dobio 3-5$.

              Normalno da bi posle tih 5$ uložio.

              Vidi, lukavi su oni. I te igre što igraš, cilj je da te navuku da budeš tamo.

              Kod mene u kladionic je kafa 50 din, sokovi isto, pivo su izbacili - jasno zašto jer gde je jedno, tu je I drugo pa redom...
              I njima je cilj da te zadrže, pa su cene ispod nivoa.


              Dajte neke tipove na delu za tipovanje!

              Comment


              • #8
                Originally posted by 61563 View Post
                Ne znam nisam igrao preko njih al moguce da ti daju 25e,nije to njima nista,al da ne mozes da ih podignes,dok ih ne ulozis bar 3 puta i pogodis,pa tek onda podignes ,a ono navuku te registrujes se i onda igras na njoj,ne ides na drugu,znam po sebi igrao sam na stranoj po meni losoj,ali me mrzelo da idem na drugu da se registrujem i kacim podatke,slicno ko sto me mrzi da otvaram karticu u recimo meridijanu,za koji mislim daj e bolji,nego igram u mozzartu jer sam tu vec otvorio racun...
                Kod nas u Makedoniji, MOzzart je samo na 2-3 dana pustio to online kladjenje sa karticom preko akaunta koji otvoris na stranici, i skinuli odma. Rekli nije dozvoljeno u zakonu to u Makedoniji.

                Nije ni bet365, pa kad su stigle pare u banci moras da potpises neke dokumente od gde su ti pare, kao oni ne znaju Cista formalnost

                Comment


                • #9
                  Od mene Real Madrid - EFES veceras kosarka, 1 & vise poena

                  Comment


                  • #10
                    61563, daće ti oni I 100$ - naravno to je inicijalna uplata koju ne možeš da podigneš.

                    Već da ulažeš u igre, što sve ima logike.

                    Ako dobiješ onda možeš.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Kod nas u Makedoniji, MOzzart je samo na 2-3 dana pustio to online kladjenje sa karticom preko akaunta koji otvoris na stranici, i skinuli odma. Rekli nije dozvoljeno u zakonu to u Makedoniji.

                      Nije ni bet365, pa kad su stigle pare u banci moras da potpises neke dokumente od gde su ti pare, kao oni ne znaju Cista formalnost
                      hahah...pa cekaj tebi jedina mogucnost,da se kladis u nekoj stranoj kladionici,meni su trazili da skeniram,sve kartica preko kojih sam uplacivao kes i licne karte tih ljudi cije su kartice,plus moje sve podatke,ali ja sam trazio da mi posalju kes na skrill racun a uplacivao sakreditnih kartica,i posle to prebacivao na Visa Virton karticu i niko te u banci nista ne pita jer dolazi sa Skrila,jedino sam cekao nekih 7 dana da legnu pare na racun

                      Znam ima i do 100% bonusa da te navuku
                      Last edited by 61563; 25-01-18, 19:58.

                      Comment


                      • #12
                        A ja kao sto ti rekoh upalim online live i iskljucivao pogledam malo utakmicu pa onda uplacujem ,tako da jos nisam ni gledao neke meceve,a i obicno danas kad nema fudbala a ni tenisa,cekam NHL,NBA da pocne LIVE,a i basket kao sto rekoh ,najteze mi je da pogodim

                        Comment


                        • #13
                          Nevezano, neki posao I kažem ja čoveku - Daj da ti uplatim preko PayPal-a, pa ti podigni posle. To mi je za 30 sekundi da ne idem do banke.

                          Kao da sam mu opalio šamar.

                          Hoće preko računa...

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Nevezano, neki posao I kažem ja čoveku - Daj da ti uplatim preko PayPal-a, pa ti podigni posle. To mi je za 30 sekundi da ne idem do banke.

                            Kao da sam mu opalio šamar.

                            Hoće preko računa...
                            Plase se ljudi PayPall jer postoji mogcnost da se zalis,i dobijes povrcaj nazad,ako si primetio mislim da nijedna kladionica ne prima uplate direktno preko Paypalla (mozda ima neka,al ja nisam nasao) Evo mislim da ti ja Panatinaikos zicer,pocinje za 6min ne igra Jankunas ,Zalgirisu
                            Last edited by 61563; 25-01-18, 20:09.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Kod nas u Makedoniji, MOzzart je samo na 2-3 dana pustio to online kladjenje sa karticom preko akaunta koji otvoris na stranici, i skinuli odma. Rekli nije dozvoljeno u zakonu to u Makedoniji.

                              Nije ni bet365, pa kad su stigle pare u banci moras da potpises neke dokumente od gde su ti pare, kao oni ne znaju Cista formalnost
                              Šta će tebi u Makedoniji išta drugo osim BetCitya, blažen bio, najbolja kladionica na balkanu, samo online ne daju ako nisi iz Makedonije, ali lokali su čudo. Imali smo jednog dečka koji nam je uplačivao vaterpolo direktno u Skopju u lokalnim BetCity poslovnicama, ima sad maltene zabranu ulaska, šta im je radio jedan lik što zna vaterpolo u dušu, sa kakvim su kvotama oni izlazili to je perverzija. Sigurno najbolja kladionica na Balkanu i šire, daj si truda oko tih malih sportova i malo malo slobodno uporedi kvote sa tipa Marathonom i vidjet ćeš neke nelogične razlike u kvoti.

                              Kladionicu drže ruski prevaranti i služi im za pranje para, kad su otvorili online klađenje, nakon prvog dobitka na vaterpolu ti stave ograničenje na cent po okladi, i još ne daju ni pare isplatit, glume Engleze.

                              Znam da je baš taj dečko imao ogromnih problema sa bet365 isplatom, velike pare su bile u igri i maltretirali su ga u banci u Makedoniji.

                              Inače Marko, otvori si skrill i miran si za života, platiš si njihovu Master karticu možeš da podižeš novce svugdje u svijetu možeš da radiš šta hoćeš i prebacuješ u vjerovatno sve i jednu kladionicu širom svijeta. Sve u roku pola minute.

                              edit: sad vidim i fiksni pisao o skrillu.
                              Last edited by Mrkela; 25-01-18, 22:10.

                              Comment

                              Working...
                              X