Announcement

Collapse
No announcement yet.

Online klađenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sve u redu, ali u mom gradu nema BetCity

    Cini mi se da samo u Skoplje postoji taj

    Secam se pre 3-4 godina je bio i u Prilepu (moj grad), nudili su za fudbal igre, tipa kad ce se desiti prva zamjena, u prvom poluvremenu ili u drugom. Kvote bile oko 2,90 za u prvo, 1,80 u drugom. Jeste na srecu, ali u 95% slucajeva prva izmjena ide u drugom, ako ne bude nekih povreda. Ne znam dal jos to imaju.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • #17
      Originally posted by Mrkela View Post
      Šta će tebi u Makedoniji išta drugo osim BetCitya, blažen bio, najbolja kladionica na balkanu, samo online ne daju ako nisi iz Makedonije, ali lokali su čudo. Imali smo jednog dečka koji nam je uplačivao vaterpolo direktno u Skopju u lokalnim BetCity poslovnicama, ima sad maltene zabranu ulaska, šta im je radio jedan lik što zna vaterpolo u dušu, sa kakvim su kvotama oni izlazili to je perverzija. Sigurno najbolja kladionica na Balkanu i šire, daj si truda oko tih malih sportova i malo malo slobodno uporedi kvote sa tipa Marathonom i vidjet ćeš neke nelogične razlike u kvoti.

      Kladionicu drže ruski prevaranti i služi im za pranje para, kad su otvorili online klađenje, nakon prvog dobitka na vaterpolu ti stave ograničenje na cent po okladi, i još ne daju ni pare isplatit, glume Engleze.

      Znam da je baš taj dečko imao ogromnih problema sa bet365 isplatom, velike pare su bile u igri i maltretirali su ga u banci u Makedoniji.

      Inače Marko, otvori si skrill i miran si za života, platiš si njihovu Master karticu možeš da podižeš novce svugdje u svijetu možeš da radiš šta hoćeš i prebacuješ u vjerovatno sve i jednu kladionicu širom svijeta. Sve u roku pola minute.

      edit: sad vidim i fiksni pisao o skrillu.
      Skrill je najbolji za te online kladionice,a taj BetCity je bio ekstra,i dok je bio u Srbiji,bar u BG ne znam dal su imali u drugim gradovima sve su davali no limit,bilo je ekstra,i onda je Rus jedan od vlasnika,hteo da kupi ,udje u Rukomet (Partizan)ali tajkuni ili koji vec politicari mu nisu dali,pokupio se covek otisao u Makedoniju uzeo Vardar i postao prvak evrope,e to ti je Srbija,kad je otisao,ugasili su poslovnice u Beogradu i otisli u Skoplje
      Last edited by 61563; 25-01-18, 22:20.

      Comment


      • #18
        Jel mogu sa PayPala da prebacim neku kintu onda na Sklill?

        Comment


        • #19
          Mislim da moras na banku pa na Skrill

          Comment


          • #20
            Originally posted by MarkoNFL View Post
            Jel mogu sa PayPala da prebacim neku kintu onda na Sklill?
            I ja mislim da moras sa bankovne kartice da prebacis al ne moras u banku ako imas para na kartici,od kuce prebacis,samo moras imati kes na njoj da bih prebacio na skrill,pa u bilo koju kladionicu,mislim da paypall ne primaju kao i kladionice,znaci prebaci sa PP na karticu pa na Skrill,uzece malo provizije al jbg ne cimas se da izlazis,do banke

            P.S. Gagi imate najbolje bombonice,mislim na vitaminku i Prilep
            Last edited by 61563; 25-01-18, 22:38.

            Comment


            • #21
              Ukapirao.

              Nego što se štekujete sa tipovima

              Comment


              • #22
                Mrki je maher on ce da okaci neki,ja cu sutra nesto da smislim pa ti kacim 2,3 singla danas nisam nista analizirao...

                Comment


                • #23
                  I ja ću sutra da sednem.

                  Ja igram 4 od 6 sa 2 ili 3 fixa.

                  Comment


                  • #24
                    @Fiksni

                    Na koje bombonice mislis ? Kako se zovu

                    Jel si probao smoki, Stobi Flips, uz pivo to je ludnica



                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by MarkoNFL View Post
                      I ja ću sutra da sednem.

                      Ja igram 4 od 6 sa 2 ili 3 fixa.
                      Mnogo je to al ako prolazis cesto svaka cast

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        @Fiksni

                        Na koje bombonice mislis ? Kako se zovu

                        Jel si probao smoki, Stobi Flips, uz pivo to je ludnica



                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                        One male, pakovanje ko zvake ,obicno su kod kase,na trafici Vitaminka prilep,ima od Jagode Narandze,Cedevite,Limuna,njiih redovno spucam pakovanje poluvreme nije ih bilo jedno vreme,ovi nasi iz Paracina iskopirali,al krs ukus,a stobi flips nisam probao,jedem ovaj smoki stark,i ove marbo cipsove

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by 61563 View Post
                          Mnogo je to al ako prolazis cesto svaka cast
                          Gledam da budem na nuli... iskreno.

                          Zna se... nekad prođe neko ludilo u kombinaciji, a padne fix...

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by 61563 View Post
                            One male, pakovanje ko zvake ,obicno su kod kase,na trafici Vitaminka prilep,ima od Jagode Narandze,Cedevite,Limuna,njiih redovno spucam pakovanje poluvreme nije ih bilo jedno vreme,ovi nasi iz Paracina iskopirali,al krs ukus,a stobi flips nisam probao,jedem ovaj smoki stark,i ove marbo cipsove
                            Bas su ekstra ti, meni najbolji su od Jagode

                            Probaj nekad stobi flips ako nadjes, ako ih uvezuju uopste

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • #29
                              www.swisslion-takovo.com/slatke-kuce/

                              Ovde ima grickalica za siću koje u Maxiju prodaju x10.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Bas su ekstra ti, meni najbolji su od Jagode

                                Probaj nekad stobi flips ako nadjes, ako ih uvezuju uopste

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                                Meni su ekstra sve, bolje od Pezz onih bombonica,licno Pomorandzu najvise volim,a ima ovde brdo smokija ,cipsova,vrv ima i tog al nisam obracao paznju,zato sto se uvek uvatim ovog,klasicnog,al pogledacu

                                MarkoNFL,zato ja i prestao sa tim sistemima,ocu da crknem ako uvatim neko ludilo u sistemu a,padnem fiks,
                                Last edited by 61563; 25-01-18, 23:07.

                                Comment

                                Working...
                                X