Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da samo registrujemo čelendžer titulu tinejdžera Alekseja Popirina u kineskom gradu Jinanu. Od prošlogodišnjih pobjednika Grand Slamova u juniorskoj konkurenciji ne očekujem apsolutno ništa, tako da je pobjeda ovog Australijanca za mene ugodno iznenađenje.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • #47
      Strasan je Nikola Kuhn ljudi moji, a tek kakav ce biti u buducnosti kad se kompletno oformi.
      Istina, Dimitar Kuzmanov i nije neki reper, mada po kladionicama prilicno ujednacene kvote su imale pred meca, ali ovaj decko me odusevljava iz meca u meca. Juce rutinska pobeda protiv Janviera, danas protiv Kuzmanova. Spasio je 11 od 12 break lopte, ali mene zapanjuje kako on menja smer loptice sa oba krila. A najvise od sve sto mi se svidja kod njega je VOLEJ i SMEC, jer realno 99% od ove mlade ne znaju smecirati i igrati voleje, kad god vidim Rubljova, Zvereva, Kacanova, Edmunda, Sapovalova na mrezi onda mi mrak padne pred ocima. Steta sto se povredio proljetos, mislim da je polomio stopalo, ali i ovako nije lose.

      Sutra u QF igra protiv Horanskog, jos jedna premostliva prepreka i nadam se da ide ka tituli.
      OVAKO

      Comment


      • #48
        Sve ima svoj razlog pa tako i njegova dobra igra na mreži. Zato je nakon pauze zbog povrede angažovao Ivana Navarra, atipičnog Španca koji je igrao servis-volej (ubijte me, ali ja se toga igrača uopšte ne sjećam). Razlog je taj što želi da bude nepredvidiv.

        https://www.tennisworldusa.org/tenni...gonna-do-next/

        Kad je Safin govorio o mladim igračima, rekao je da su mu nezanimljivi jer stoje na osnovnoj liniji i udaraju lopticu i da to može svako
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • #49
          Safin je donekle u pravo, nema niti jedan spektakularan igrac za sad koji moze maknuti ova trojca sa vrha, bar za sad. Mislili smo da ce to biti Zverev ali... Kod Kuhna mi se svigja sto se ne boji, Kuzmanov juce u prvog seta skoro da nije poen na servisa izgubio do 4-4, a Kuhn skoro u svaki svoji servis gem spasavao BP il se mucio i na kraju nije potklekao, vec rutinski brejknuo Bugarina i uzeo set. Ne boji se da odigra servis volej na brejk lopte, da napadne, a po meni bekend mu je prava perverzija, kako menja pravac s tim udarcem... FH CC isto mu je bas dobar, zvoni taj udarac, a ja se stvarno nadam da povrede nece bit deo njegovog zivota. Takodje da napomenem, mislim da je narastao ove godine u odnosu na prosle, i to poprilicno, sto je naravno i logicno jer je jos klinac.
          Last edited by Stefan-kobe; 16-08-18, 19:38.
          OVAKO

          Comment


          • #50
            Nijesam gledao meč, ali po komentarima sa menstennisforum-a piše da je daleko ispod nivoa prije povrede. Nekako se nadam polufinalu sa Mollekerom, ali neka jedan od njih prođe i biću zadovoljan.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • #51
              Ma jeste to tako, zato se i mucio po malo u oba seta, narocito u prvog, a na kraju spasio 11 od 12 bp. Ali mene zapanjuje njegova hrabrost i opcenito sistem igre koji nije jednodimenzionalan kao recimo kod ostale mlade igrace, prvi na pamet mi pada Rubljov, ako mu dodje neko ko je moze konstantno na BH drzati onda je mec gotov jer ovaj ne ume igrati osim sa fh strane.
              Mada realno njegov prvi mec nakon povrede je bio bas horor, bar po komentarima, sad je ovo puno bolje. Kazem bas steta sto se povredio u aprilu a uhvatio dobar zamah i bio u formi.

              Meni je Kuhn daleko ispred Molekera po talentu ali kao sto kazes nek odigraju SF pa da imamo bar jedan igrac u finalu.
              OVAKO

              Comment


              • #52
                Na 4:50 je taj poen u kom se povrijedio.

                https://www.youtube.com/watch?v=zVqRNna9YbA

                Od povratka na teren dosad na čalendžerima je imao odmjer 1:5. Konačno je vezao par pobjeda.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • #53
                  Slab treći set Kuhna i poraz od Horanskog. Makar je Molleker prošao i, po onome što sam vidio, imaće velike šanse da se plasira u finale. Za razliku od senzacionalne titule u Hajbronu kada je više mentalnom snagom nego kvalitetom došao do titule, ovdje još nije izgubio set.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • #54
                    Jesi ikada gledao ovog Vaksuza? Igra finale sa Lorenzijem danas i ovo spada u top 5 Challenger finala sa najveci jaz pomedju godinama oba igraca. Prvi je naravno 2016 Ramirez Hidalgo i Kacanov, 18 godina, a ova dvojca danas 16 godina.
                    OVAKO

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Jesi ikada gledao ovog Vaksuza? Igra finale sa Lorenzijem danas i ovo spada u top 5 Challenger finala sa najveci jaz pomedju godinama oba igraca. Prvi je naravno 2016 Ramirez Hidalgo i Kacanov, 18 godina, a ova dvojca danas 16 godina.
                      Izvini što ne odgovorih, tek sad vidjeh post.

                      Ne, nijesam ga gledao. Nekako su mi neinteresantni ti igrači koji napune 20, a igraju na čelendžerima (prošle godine 12 tinejdžera sa čelendžer titulom kojih je bilo 15). Mada kad se pogleda, Dominic Thiem je 2 dana pred 20. rođendan igrao svoje prvo čelendžer finale i izgubio ga protiv Carrena Buste, da bi dvadesetak dana kasnije osvojio čelendžer titulu.

                      Eto, neposredno nakon 20. rođendana Thiem napravlja "ogroman" uspjeh i ulazi u Top 220, a do kraja mjeseca u Top 170. Nego znaš kako, sad je Tsitsipas pukom srećom na 15. mjestu, a 2013. ne bi ni fjučers osvojio kakva je konkurencija tada bila. Seems legit.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • #56
                        Opelka je prosle nedelje igrao Challenger finale, a evo ove nedelje je u cetvrtfinalu.
                        Malopre je rutinirao Donalda Janga, a dobio ga je i prosle nedelje.
                        Vreme je da se trgne malo, razocaracu se ako ne bude usao u 100 do kraja godine.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • #57
                          Nije nista razocaravajuce kad lik nista ne zna, al bukvalno nista osim servisa. Lopata teska, ono bas odavno nisam video nesposobniji teniser.
                          OVAKO

                          Comment


                          • #58
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #59
                              Opelka u polufinalu, bravo.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • #60
                                Novo finale za Opelku, mislim da je vreme i za titulu.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X