Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Opelka izjednacio u setovima, idemo u treci.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #92
      Bravo Opelka!

      Sutra za titulu i Top 100.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #93
        Titula i Top 100

        Reilly doktore!

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • #94
          ATP CHALLENGER TOUR 2019

          Kecmanovic vodi protiv Fritza sa 1-0 u setovima u !/4 finalu Newporta Beacha.
          Prenos --> https://www.atptour.com/en/atp-challenger-tour
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #95
            Jannik Sinner, Italijan, 17 i po godina



            Tvoje lice zvuči poznato
            Last edited by amnesiac; 22-02-19, 13:10.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • #96
              Mali Janik Siner lagano do titule u Bergamu,odigrao je savrsen mec bez greske tako da protivnik nikakvu sansu nije imao.Momak je brutalan potencijal,znam da kazemo to za mnoge al ovo je stvarno nesto posebno...podsjeca me na Mareja i gradjom i stilom igre. Nasao sam podatak da je visok 185 a cini mi se da je i koji cm porastao,nadam se da nece vise.

              Comment


              • #97
                Ha! Znao sam da nijesam jedini. Momak je pljunuti Andy Murray i imam utisak da ga kopira i da je svaki njegov potez skinuo . Zato sam napisao "tvoje lice zvuči poznato", ali što je najbolje u vezi sa njihovom sličnošću to je bekhend koji je uživanje gledati. Zaista prelijepa tehnika kod tog udarca.

                Koliko će veliki igrač biti, to od njega zavisi. Inače je rodom sa samog sjevera Italije blizu Bolzana odakle je, inače, Andreas Seppi. Zbog toga imam osjećaj da je dovoljno ozbiljan da ide naprijed, da je južnije bio bih skeptičan . Eto, do prije nedjelju dana nijesam bio ni čuo za njega jer nije jurio juniorsku karijeru već je rano počeo da igra u seniorskoj. Sada se bukvalno iz meča u meč dizao i rijetko kad sam bio tako zadovoljan potencijalom nekog mladog igrača kao sada. Prva čelendžer titula za 2001. godište. Bravo!¨

                Last edited by amnesiac; 25-02-19, 01:07.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • #98
                  Da naglasimo da ima i odlican servis.
                  OVAKO

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by amnesiac View Post
                    Ha! Znao sam da nijesam jedini. Momak je pljunuti Andy Murray i imam utisak da ga kopira i da je svaki njegov potez skinuo . Zato sam napisao "tvoje lice zvuči poznato", ali što je najbolje u vezi sa njihovom sličnošću to je bekhend koji je uživanje gledati. Zaista prelijepa tehnika kod tog udarca.

                    Koliko će veliki igrač biti, to od njega zavisi. Inače je rodom sa samog sjevera Italije blizu Bolzana odakle je, inače, Andreas Seppi. Zbog toga imam osjećaj da je dovoljno ozbiljan da ide naprijed, da je južnije bio bih skeptičan . Eto, do prije nedjelju dana nijesam bio ni čuo za njega jer nije jurio juniorsku karijeru već je rano počeo da igra u seniorskoj. Sada se bukvalno iz meča u meč dizao i rijetko kad sam bio tako zadovoljan potencijalom nekog mladog igrača kao sada. Prva čelendžer titula za 2001. godište. Bravo!¨

                    Ako je momak spreman a dokazao je da jeste juniorski turniri mu nisu ni potrebni,znam dosta igraca iz top 100 koji ni ovaj celedzer trenutno ne bi mogli da osvoje...ovako dominatno pogotovo. Dobri rezultati u juniorskoj konkurencije ne znace nista...pa Donald Jang je kada je postao broj 1 izjavio da mu je uzor Sampras i da se nada ce ga prestici po broju slemova.

                    Comment


                    • Nicola Kuhn sve vise i vise razocarava, ona povreda prosle godine ga skroz isekla i od tad ne moze da se sastavi. Danas razocaravajuce izdanje protiv Safiulina, jos jedan mlad igrac, bukvalno nije mogao nista da uradi i jedva je dve brejk lopte zaradio i to u zadnjeg gema u mecu, gde verovatno i pritisak malo pojeo Romana. Nema ostrine u udarcima, servisom ne ostvaruje nikakvu prednost, ne znam stvarno sta se sa Kuhnom desava... Bice mi krivo ako ne iskoristi svoji talenat i potencijal, on je za meni jedan od retkih mladih tenisera sto ima sjajan osecaj za igru, zna da menja ritam, da odigra drop, ima dobre voleje, onako bas kompletan igrac.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Samo da odbelezimo, Sinner je osvoijo ITF turnir u Trento pobedjivsi Jahna u finalu sa 2 0 u setovima. Drago mi je sto nije stao nakon titulu prosle nedelje, nadam se da ce da nastavi u istom ritmu.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Pretekao si me

                          Prva titula na fjučersu što samo po sebi ne znači puno, ali u kontekstu prošlonedjeljnog osvajanja čelendžera ista dobija na značaju. Turnir je ranije prijavio i nadam se da mu je posljednji fjučers u karijeri. Red je na čelendžere i sa nestrpljenjem ih išekujem.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Ako ovako nastavi nece se ni na celendzerima dugo zadrzati,osvoji jos 2 i eto ga na pragu top 100...vjerovatno su mu apetiti porasli pa je to i neki cilj do kraja sezone.Bice i neki wc sigurno da odigra i par atp meceva i stekne potrebno iskustvo. Fasciniram sam potencijalom ovog klinca,nije zbog ove 2 titule vec zbog nacina na koji je dosao do njih..tako lagano i smireno igra i uvijek pronalazi prava resenja.Siguran sam da vec sad iz ove druge polovine top 100 moze svakoga da dobije ali to ne garantuje nista,bodovi se moraju skupljati.

                            Comment


                            • Od sutra CH u Nici , drugo izdanje turnira koji je odrzan prvi put 2017.
                              Prijavljeni Krajinovic, Paire, Ramos Vinolas, Brown, Kokkinakis..

                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Inače, evo Sinnera u novom fjučers finalu, ovoga puta na šljaci. I odlicno mu ide, dobio je prvi set 6:1 protiv Pellegrina (1997) koji ove godine na šljaci na fjučersima ima titulu uz skor 9:0.


                                edit: 6:1 6:1 za šesnaestu pobedu u nizu i treću titulu. Nakon čelendžera, drugi vezani fjučers. Svaka čast momče, vreme da se oprostiš od fjučersa.
                                Last edited by mark !t zer0; 31-03-19, 15:20.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X