Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danilo Petrović osvojio titulu u Jerusalimu, dobio Filipa Peliwa u tri seta..

    Comment


    • Na CH u Surbitonu u QF Troicki dobio Karlovica, kako drugacije nego i TB treceg seta Igrace protiv Kudle u SF

      Spoiler
      hahah sad vidim QF sam nekako okucala kao GS , kada vikendom odmaram oci od pomagala za vid
      Last edited by Maxx-a; 08-06-19, 20:13.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Kisa i u Surbitonu odlaze meceve. Cirkus i tamo.

        Viktoru bi pobeda a da ne govorim eventtualno plasman u f i titula mnogo znacila, koliko je igracki nazadovao od povrede ledja.
        Last edited by Maxx-a; 08-06-19, 16:55.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Izgubio prvi set Viktor , brejknut dva puta. Nisam ga gledala dosta dugo, kretanje je bas lose
          Similis simili gaudet

          Comment





          • Bravo, bravo!
            Drugi set dobio u TB iako je Kudla prvi imao mini break, u trecem izgubio prednost brejka kada je servirao za mec, ipak nije se predao ved brejknuo Denisa za 7 5.
            Inace servira na 5 3 i sudija kaze Kudla leads 5 3 .... Troicki
            Similis simili gaudet

            Comment


            • U finalu ce igrati protiv Evansa , najvece uspehe ostvario na hardu ali bi se reklo da stilu igre navise odgvara trava. Solidni udarci sa obe strane, servis nesto ranjiviji , slajsom odlicno menja ritam i mixuje igru. Bice svakako interesantan mec FH slice vs BH slice

              Iako je zanimljiv i inteligentan igrac ne bih imala nista protiv da ostane i ovoga puta bez titule na travi. Viktoru bi mnooogo znacila titula za nastavak karijere.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Indigo
                Rune uzeo u juniorskoj konkurenciji, strasan talenat, tek napunio 16 godina. Pricao sam vec o tom klincu, dobijaju Danci odlicnog igraca.
                Bolje je ovo ovdje postaviti. Treba napomenuti da su ove godine svi polufinalisti godište 2003. iako pravo nastupa imaju i oni rođeni 2001. Nijesam detaljnije pratio osim u nekoliko posljednjih godina, ali mislim da to baš nije uobičajeno.

                Holger Vitus Nodskov Rune 29. 4. 2003.
                Toby Alex Kodat 13. 1. 2003.
                Shintaro Mochizuki 2. 6. 2003.
                Martin Damm 30. 9. 2003.

                Da vidimo kako će se ti momci razvijati, a podsjetimo da je Carlos Alcaraz isto godište (poraz od Kodata u prvom kolu). Bespotrebno vraćanje na juniorsku konkurenciju u pokušaju da ušićare nešto se obilo o glavu Musettiju i Zeppieriju koji su poraženi u trećem, odnosno drugom kolu. Slična sudbina je prošle godine zadesila i Rudolfa Mollekera kada je lako poražen od Marka Miladinovića.

                Kad sam već kod Mollekera, konačno se plasirao u drugo čelendžer finale. U Poznanju će za protivnika imati Robreda koga je dobio već 2 puta ove godine.
                Last edited by amnesiac; 08-06-19, 23:46.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • Ne znam sta da kazem za Molekera, gledao sam mec protiv Halysa, ispizdio me to mere da sam umalo poludeo. Dakle bolji igrac na terenu, set prednosti, sve na njegovoj strani i odjednom se ugasi, pocinje crtat po tribinama, izigravat Gabriel Omar Batistuta sto se mreze tice, pravio neke duple... I haj drugi set otisao u kurac, al treci je zapoceo s brejkom, vodstvo od 3 0, i za minut bilo 3 2, odjednom se ugasi lik opet. Pa napravio lik 5 2,naravno opet usrao i Halys dosao na 5 4 ali tad se i on ugasio i dobio Rudolf.

                  Ovako tehnicki on je odlican igrac, bh mu je bas poezija, ni fh ne zaostaje, servis ok, al eto ima te bube u glavi, valjda jer je premlad, i radi ono sto radi.

                  Juce nisam gledao, al dobiti Hurkaza u dva seta i nije bas mala stvar. Nadam se da ide po titulu danas, dobio je u prethodnih 2 meseci 2 puta Robreda.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Kisa u Surbtonu odlaze finale
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ocajan Viktor , kao da su mu leve obe noge a pri tom nije ni spavao danima. Ne samo sto gura FH vec i BH samo a ni servis ga nece..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ceo zivot on gura al eto. Bolji je Evans igrac od njega, al ovo je ok rezultat za Viktor nakon duzeg vremena.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Nije uspio Molleker, ali i finale je uspjeh za njega budući da je dosta stagnirao.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Chung poceo da igra, valjda ce sad duze da bude zdrav

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Sinner uzeo jos jedan celendzer

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Umalo da izgubi dobijen meč, na kraju je Bolt pomogao. U svakom slučaju, bravo! Apsolutno otkrovenje godine je Sinner. Skače na 158. poziciju pred 18. rođendan što je solidno. I naredne nedjelje igra čelendžer u Americi, no pitanje je koliko će imati snage budući da je imao relativno duge mečeve ovdje.

                                Treba dodati da je jedno od većih razočaranja godine Nicola Kuhn nakon dvije godine osvojio čelendžer (Segovia) pa se poslije više od godinu dana vraća u top 200 (187.) Skromno za nekog ko ima već 19 godina a toliko je obećavao.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X