Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valencia CF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Valensija planira da sto pre produzi ugovor sa mladim bekom Hozeom Luisom Gajom, koji bi u sebi mogao da sadrzi otkupnu klauzulu u visini od 40 miliona evra. Gaja je odlican ove sezone, i sve se vise govori o interesovanju Real Madrida. Novi trener Nuno ga je na startu ove sezone ucinio prvotimcem i to se ocigledno ispostavilo kao odlican potez.

    Inace, Valensija je stabilizovala svoju formu i nalazi se na samo 3 boda iza Ateltika i 6 bodova iza Barselone. Prema mom skormnom misljenju, i pored odlicnih rezultata, tim igra prilicno jednodimenzionalno, ali se to kompenzuje cvrstinom i individualnim kvalitetom koji prikazuju na terenu. Cetvrto mesto, koje je u poslednjem kolu pretprosle sezone, u onom cudnom mecu na Sancez Pishuanu umaklo Valensiji, i ostavilo bez posla Ernesta Valverdea, ovog proleca izgleda itekako dostizno.

    Comment


    • #92
      Anđeo se ukazao ne Mestalli

      Crnka se nalazila iza gola i niko ne zna ko je ona. Ova tajanstvena navijačica Valencije privukla je svu pažnju na sebe, pa su u drugom planu bili i golovi Piattija i nova pobjeda Šišmiša.
      [VINE]O233JaFdjIb[/VINE]

      Spoiler


      Comment


      • #93
        Ova Valensija postaje porto/benfika ver 2 ,kupe od njih,razvijaju i prodaju

        kolko sam kopao vesti za njih nisam mogo da provalim,kakve planove ima njihov vlasnik sad su obezbedili kvalifikacije za LŠ,ne znam kad se ti radovi oko stadiona završavaju al kako god okreneš dok god ne dobije veći novac od tv prava biće povuci,potegni

        već par dila imaju što sa benfikom,što sa portom,i to je čak njihov vlasnik kupovao igrače preko neke njegove agencije(šta je već) i pre no što je postao vlasnik kluba

        i onaj gomez je isto iz benfike došo,tamo je kao pao u drugi plan pa su ga poslali u Valensiju a sad se kolko njih raspituju za njega i verovatno će se i na njemu zaraditi
        Last edited by saburo sakai; 25-05-15, 15:24.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • #94
          Doveli su Valensiju(igrača ), tako sam neđe pročitao.

          Comment


          • #95
            Originally posted by saburo sakai View Post
            Ova Valensija postaje porto/benfika ver 2 ,kupe od njih,razvijaju i prodaju

            kolko sam kopao vesti za njih nisam mogo da provalim,kakve planove ima njihov vlasnik sad su obezbedili kvalifikacije za LŠ,ne znam kad se ti radovi oko stadiona završavaju al kako god okreneš dok god ne dobije veći novac od tv prava biće povuci,potegni

            već par dila imaju što sa benfikom,što sa portom,i to je čak njihov vlasnik kupovao igrače preko neke njegove agencije(šta je već) i pre no što je postao vlasnik kluba

            i onaj gomez je isto iz benfike došo,tamo je kao pao u drugi plan pa su ga poslali u Valensiju a sad se kolko njih raspituju za njega i verovatno će se i na njemu zaraditi
            Pratio sam ih dosta ove sezone, i koliko sam mogao da pohvatam, ovaj novi vlasnik što je došao je ozbiljno rešio da ulaže u klub. Želi da povrati staru slavu kluba, a para ima. Mislim da možemo očekivati ozbiljne transfere Valensije. To su i najavili kad su kupili zimus Enca Pereza za 30ak miliona. Simpatični su mi jer davaju dosta prostora mladim igračima. Ovaj mali bek Gaya je bukvalno procvetao ove sezone.
            Vidim da će da prodaju Otamendija za dobre pare Utd-u, i tu će im biti glavni zadatak da nađu pravu zamenu i partnera Mustafiju. Otamendi je bio glavni igrač u odbrani...
            U svakom slučaji, idu bolji dani za klub koji je zaboravljen u poslednje vreme...
            Last edited by z0La; 25-05-15, 17:14.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #96
              Nisam siguran da li postoji otkupna klauzula u ugovoru Otamendija ali ako postoji onda sam ubijedjen da ce Valensija istrajati na tome. U suprotnom slucaju cijenim da ga nece prodati ispod 35 miliona evra. Za sada se najozbiljnije pominje Junajted kao glavni kandidat za dovodjenje Argentinca i mislim da ne bi pogrijesili ako izdvoje oko 40 miliona za ovaj transfer.

              Comment


              • #97
                postoji sigurno ali mislim da će oni na kraju popustiti malo kako bi se izbeglo plaćanje onog poreza il kako već

                Junajtedu kontam da nije problem da plate pošteno tako da neće Valensija ostati nešto uskraćena
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • #98
                  I ja vjerujem da ce tako biti ukoliko dodje do transfera upravo kako bi izbjegli placanje tog poreza. Ali Valensija ce traziti sumu pribliznu toj ako, kao sto sam rekao, postoji takva stavka u ugovoru.

                  Recimo, na slican nacin je realizovan transfer Tiaga Alkantare iz Barselone u Bajern, transfer je iznosio koliko i otkupna klauzula ali zvanicno se nije radilo o otplati iste.
                  Last edited by ognjen; 25-05-15, 18:02.

                  Comment


                  • #99
                    pa da,jedna funta/evro ispod i svi zadovoljni

                    i slučaj Erere čini mi se prošle godine




                    samo čini mi se da je ovaj vlasnik Valensije za ovih godinu dana(il kolko već) ipak više pokazao u praksi nego recimo vlasnik Intera
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Diego Alves pokidao ligamente kolena.Pauza oko 6 meseci.

                      Comment


                      • Ovaj decacic trenira sa prvim timom Valensije. Pozvan je direktno iz Huvenila A i zove se Fran Viljalba. Iako mu je tek 17 godina, trebalo bi zapamtiti to ime. Jos jedan u nizu majstora veznog reda koje je proizvela spanska fudbalska masinerija.

                        Last edited by Bogi; 13-07-15, 12:35.

                        Comment


                        • U pravo sam zavrsio ispijanje kafe u 17 casova, iz moje omiljene solje sa grbom Valensije. Ne, dobro vidite na satu je 18:15,ali ja po nekad pijem kafu i po sest sati,tako da sam danas brz. Salu na stranu. Danas pocinje nova sezona i predstoji nam jos jedna zestoka borba sa Seviljom,Atletikom i Viljarealom (od njih ocekujem da ce biti jedno od prijatnijih iznenadjenja ove sezone) za LS. Izgubili smo Otamendija sto je ogroman gubitak. Mozda i nenadoknadiv. Ipak, dovedeno je nekoliko dobrih igraca, koje treba uklopiti. Pre svih dosta ocekujem od Danila, Karsela i Gomeza. Ipak sve to treba uigrati. Danas ocekujem od novajlija samo Karsela u prvih 11. Takodje, mora se naci adekvatna zamena za Otamendija. I to sto pre! Cini mi se da smo malo jaci nego prosle sezone. Aj pa sa srecom. Cujemo se posle utakmice. VAMOS Los Che!
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Veoma razocaravajuci pocetak sezone. Rekao sam da Danila i jos neke ne treba odmah gurati i forsirati. Nuno drzao Paca Alcasera i Fegulija na klupi
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • ....

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako ću ovu temu početi opasno da pratim...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X