Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @RR

    Stize vam Suso.

    Comment


    • Pozajmica ili prodaja? Nisam bas pratio ovih dana...

      Comment


      • Sad vidim da je pozajmica u pitanju. Takodje sad vidim da Arana opet ide na pozajmicu, ovoga puta putuje u Brazil.

        Comment


        • Sramotno izdanje Andalužana.
          Nznm jel se namerno batalio Kup Kralja al opet sramota da te pregazi tim iz niže lige.
          Dostaa respektabilan sastav izveo Lopetegi.
          Još padnem samo na vas za lovu.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ja sam gledao samo pocetak utakmice, nekih 15 minuta. Nisu sigurno namjerno ispali jer su igrali u jakom sastavu.

            Comment


            • Po sastavu bih rekao da nije postojala namera, isto tako i po izmenama na samom pocetku drugog poluvremena gde se probalo jos ofanzivnije. Da li se u mec uslo sa ogromnom dozom samouverenosti gde dodje uslovno receno manji tim i pregazi te kao stoku ili je nesto drugo bilo u pitanju ne znam, ali sramno je definitivno. Mene licno je sramota trenutno.

              Comment


              • Posle jos neprezaljene jucasnje sramote u kupu, danas je Gil poslat na pozajmicu u Leganes do kraja sezone.

                Comment


                • Mirandes se ne staje. Sad mi malo lakse kad vidim sve ovo

                  Comment


                  • Upravo gledam reprizu.

                    Nisu slucajno izbacili Sevillu, odlicno igraju. Strasan ovaj prvi gol.

                    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ja nisam gledao njihovu utakmicu ni protiv Sevilje, a ni sinoc, ali definitivno nije mala stvar izbaciti Seltu, Sevilju i Viljareal u kupu. Ako je prvi put bila sreca, ako je drugi put bila slucajnost, e treci sigurno nije.

                      Comment


                      • Mec sa Romom odlozen do daljnjeg. Navodno, spanska vlada zabranila letove iz Italije.

                        Comment


                        • Konacno derbi. De Jong je dao interesantnu izjavu vezanu za prethodni.
                          "Pre meca su mi pricali o samom derbiju, ali tek kada sam izasao na teren i video Monchiev izraz lica shvatio sam da to nije samo obican mec"

                          Comment


                          • Last edited by Raymond Reddington; 12-06-20, 01:44.

                            Comment


                            • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Meni je delovalo tako tuzno ceo taj pogled.

                                Comment

                                Working...
                                X