Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Djenova je zainteresovana za Gvida Pizara, mada je pitanje kolimo je taj transfer realan jer je ostalo malo vremena da Djenova ubedi Pizara, a i Sevilju.

    Comment


    • #62
      Stize Sandro.

      Sevilla have confirmed the signing of Everton's Sandro Ramírez on loan for the rest of the season.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Rossonero View Post
        Stize Sandro.
        U svim engleskim novinama sam usepo da nadjem upozorenje za klubove koji posluju sa Seviljom kada su u pitanju pozajmice

        Comment


        • #64
          Evo zvanicno.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Rossonero View Post
            Evo zvanicno.

            Ja sebe ne smatram nekim posebnim poznavaocem fudbala i fudbalske taktike pa me interesuju misljenja vezana za dosadasnja pojacanja Sevilje. I tvoje a i ostalih.

            Comment


            • #66
              Sto se tice Montelle nemam neko lijepo misljenje o njemu. Jedva sam cekao da mu vidim ledja u Milanu i hvala Bogu docekao sam brze nego sto sam ocekivao.

              Ajde sada da predjemo na pojacanja, sve je ovo korektno nista vise od toga. Po mom misljenju dovoljno za dva mjesta koja vode u LE ( 5-to mjesto direktno, 6-to mjesto kvalifikacije).

              Realno u top4 ne vidim Sevillu zbog toga sto su jedna ekipa kuci, a potpuno druga na gostovanjima, sto govori omjer pobjeda i poraza.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Rossonero View Post
                Sto se tice Montelle nemam neko lijepo misljenje o njemu. Jedva sam cekao da mu vidim ledja u Milanu i hvala Bogu docekao sam brze nego sto sam ocekivao.

                Ajde sada da predjemo na pojacanja, sve je ovo korektno nista vise od toga. Po mom misljenju dovoljno za dva mjesta koja vode u LE ( 5-to mjesto direktno, 6-to mjesto kvalifikacije).

                Realno u top4 ne vidim Sevillu zbog toga sto su jedna ekipa kuci, a potpuno druga na gostovanjima, sto govori omjer pobjeda i poraza.
                Ja ne mogu jos uvek da iskristalisem misljenje ni o Monteli ni o pojacanjima. Ni meni se ne svidja sto je on dosao, smatram da je Sevilja mogla mozda i da saceka nedelju dve sa dovodjenjem trenera. Kada su u pitanju pojacanja, ni Sandro ni Mesa se nisu naigrali previse od pocetka sezone. Mnogo je primera gde igraci zablistaju jednu sezonu, odu u neki klub i nakon toga ih vise nema. Jasno je meni da su ovo pozajmice i sve je to super, ali da li su prava pojacanja to tek treba da se vidi. Sa ovakvim igrama tesko da moze da se dodje do LS. Jedina nada je kup koji je skoro pa nemoguce osvojiti ako Barsa bude igrala kao do sada, s tim sto naravno prvo treba prodji Leganjes.

                Comment


                • #68
                  Tek sada vidim da Real drzi cetvrto mjesto.

                  Izbacili su Zidana, ali nece Montelicu.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Rossonero View Post
                    Tek sada vidim da Real drzi cetvrto mjesto.

                    Izbacili su Zidana, ali nece Montelicu.
                    Real igra ubedljivo najgoru sezonu u zadnjih deset godina ako ne i duze. Samo neka prorade kao protiv Atletika u drugom mecu i Leganjes pada

                    Comment


                    • #70
                      Svi ovi igraci koji su dovedeni u ovom prelaznom roku su onako pojacanja u Seviljinom stilu.

                      Roke Mesa je po meni dobar DLP tako da moze imati ulogu Nzonzija a mogu i obojica da igraju ako se Montela odluci za takvu postavku sa dva DLP-a.

                      Sandro Ramirez ne znam sta moze novo donijeti ali njegovo dovodjenje vidim kao mogucnost koju je Sevilja iskoristila cisto da imaju jednu opciju vise, nije Sandro njima toliko potreban. Ali teren ce sve reci, u Malagi je igrao odlicno ali ovdje je okruzen sa vise igraca slicnog ili veceg kvaliteta od sebe tako da je pitanje da li moze doci u onoj mjeri do izrazaja.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Ognjen View Post
                        Svi ovi igraci koji su dovedeni u ovom prelaznom roku su onako pojacanja u Seviljinom stilu.

                        Roke Mesa je po meni dobar DLP tako da moze imati ulogu Nzonzija a mogu i obojica da igraju ako se Montela odluci za takvu postavku sa dva DLP-a.

                        Sandro Ramirez ne znam sta moze novo donijeti ali njegovo dovodjenje vidim kao mogucnost koju je Sevilja iskoristila cisto da imaju jednu opciju vise, nije Sandro njima toliko potreban. Ali teren ce sve reci, u Malagi je igrao odlicno ali ovdje je okruzen sa vise igraca slicnog ili veceg kvaliteta od sebe tako da je pitanje da li moze doci u onoj mjeri do izrazaja.
                        Sto se tice Sandra mislim da si u pravu. Utisak je kao da je doveden cisto da bi se pojacala konkurencija u timu. Posto se trenutno igra sa jednim klasicnim napadacem kad ne ide kako treba Muriel i Ben Jeder se menjaju. Na ovaj nacin nijednom od njih nece biti sigurno mesto u timu ako se Sandro pokaze kao pojacanje. Nisam mogao da gledam utakmicu sad ali vidim da je uveo Nolita mesto Muriela. Koliko Nolito moze da bude direktno konkurentan za poziciju klasicnog napadaca to je sad pitanje.
                        Last edited by Raymond Reddington; 31-01-18, 22:22.

                        Comment


                        • #72
                          Ocajna partija Sevilje protiv Eibara. Potpuno bez kreativnosti i zelje. Katastrofalne reakcije u odbrani. Montela kao da je zeleo da odmori neke igrace pred duel sa Leganjesom u kupu. Pojacanja se i nisu pokazala pojacanjima.

                          Comment


                          • #73
                            Spanski mediji prenose jednu lepu vest. Berizzo je pobedio kancer.

                            Comment


                            • #74
                              Sevilja je prvi finalista kupa kralja!

                              Comment


                              • #75
                                Jos jedna pobeda u LaLigi. Ne preterano ubedljiva igra ali tri poena su tu.

                                Comment

                                Working...
                                X