Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @RR

    Uzivaj u magijama velikog majstora, potajno sam se nadao da ce u Milanu da zavrsi, a ustvari sam znao da stvari stoje tako da Atalanta nece da pojacava svoju konkurenciju,.

    Ogromno pojacanje, vjeruj mi.

    Comment


    • E bas sam hteo da te pitam kakvo misljenje imas o Kjaeru posle svih ovih partija kod vas jer koliko se secam bilo je neko misljenje da se nece previse naigrati. Mozda gresim. Nadam se da si zadovoljan koliko i ja Susom u poslednjih nekoliko partija Iskreno, jedva cekam da vidim ovog coveka na terenu. Pljacka je ovo sto je Sevilja uradila Atalanti.

      Comment


      • Odlicno se uklopio Danac, iznenadio me pozitivno. Odlicno izgleda u paru sa Romanjolijem. A sad dolaskom Tomorija smo maksimalno pokriveni na poziciji stopera.

        Suso i njegovo cuveno namjestanje na lijevu nogu, bilo da je sut ili centarsut, on kao da mu desna sluzi samo za hodanje i trcanje.

        Trebat ce mu neko vrijeme da se navikne na ligu, ocekuj ga vrlo brzo u startnoj postavi.

        Papu je magija.

        Comment


        • Comment


          • Malo magije

            Comment


            • Vrlo vazna pobeda pred vrlo zgusnut raspored Sevilje. Uzimajuci u obzir da igramo bez zamena i za levog i za desnog beka, kao i povredu Okamposa, ovo je bilo zlata vredno. Kundeov potez da ne ode ovog leta je ispao odlican i za njega i za Sevilju. Neverovatno samopouzdanje poseduje, pritom dobija svu mogucu slobodu za sva kretanja napred koja pravi oslobadjajuci prostor svojim saigracima, a u odbrani ima neverovatno dobar tajming i osecaj za igru. Skoro je bio neki podatak da je u LaLigi uspeo da spreci pet golova otklanjanjem lopte sa gol linije. Ukupno ih ima i vise jer mislim da je imao jedno u Ligi Evrope prosle sezone.

              Comment


              • Rossonero, jedan srdacan pozdrav

                Comment

                Working...
                X