Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ognjen View Post
    Rakitic

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Zato i kažem skoro nemoguće
    Koliko sam uspeo da čujem Rakitić se radovao ovoj tituli kao da je i sam osvojio. Ne znam koliko je tačno baš.

    Comment


    • Jeste, ima snimak. Skocio u bazen, tako neki performans.

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

      Comment


      • Sevilja je neverovatan tim.

        Mnogo puta osporavani Lopetegi zapušio kritičarima usta.

        Ostaće i upamćen po teranju Kontea iz Intera posle samo jedne sezone.

        RR

        Comment


        • Drago mi je zbog njega, Navasa i Banege najviše. Banega se lepo oprašta, kapiten je kapiten, a kao što ti reče, Lopetegi je zapušio usta kritičarima na odličan način. Realno, deliti treće mesto u LaLigi, plus osvojiti Ligu Evrope nije mala stvar. Jedino ispadanje u kupu je pokvarilo utisaka.

          Comment


          • Oscar Rodriguez stigao za 13.5 miliona.

            Comment


            • Vraca se Raketa

              Comment


              • Lepo je videti ga da se vraća ženinoj kući

                Comment


                • Prvo kolo protiv Atletiko Madrida u gostima. Derbi sa Betisom odmah nakon nove godine.

                  Comment


                  • PSG otkupio Rica, a Sevilja Bonoa.

                    Comment


                    • Gudelj je baš sazreo, videlo se to na utakmici u Moskvi, vidi se iskustvo u diktiranju tempa i vođenju igre, a veoma solidno se snalazi u čišćenju što se tiče defanzivne uloge.
                      Ivan Rakitić-Nemanja Gudelj, sjajan tandem sredine terena Sevilje, a da je bilo sreće to bi važilo i za reprezentaciju Jugoslavije.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • U Sevilji igra znatno defanzivnije nego u reprezentaciji, pa me defanzivca ni ne čudi. Čak šta, dva ili tri puta je imao ulogu štopera. Valjda sam za ovih godinu dana više navikao na njega kao defanzivca, pa me je malo iznenadila igra protiv Rusije (u pozitivnom smislu). Od momka kojeg su mnogi otpisali kada je otišao u Kinu došao je do toga da je skoro pa standardan u Sevilji, osvojen evropski trofej, plus poziv za reprezentaciju.

                        Comment


                        • Eto rešenja i za reprezentaciju, nisam ispratio da je igrao tu poziciju u klubu.
                          Ako ovaj naš selektor istraje sa tri centarhalfa, Gudelj tu treba da upadne umesto nesrećnog Maksimovića, između tandema Nikola Maksimović-Strahinja Pavlović.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Igrao je svega par puta, onako kao iznuđeno rešenje. Često se sa pozicije zadnjeg veznog povlači u zadnju liniju kao pomoć štoperima jer su vekovi dosta napadački orjentisani. Nisam baš toliko fudbalski potkovan, ali mislim da su nekad takve igrače zvali libero.

                            Comment


                            • Da, libero je u pitanju, večeras Kolarov na toj poziciji.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Sevilja uspešna u dva pripremna meča protiv Levantea (3:2) i Bilbaa (2:1).

                                Comment

                                Working...
                                X