Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sevilja izgleda gubi bitku za Aleksisa Vidala. Roma i Monci su se ukljucili u pregovore sa Vidalom i velike su mogucnosti da on bude novi igrac Rome i da obnovi saradnju sa Monciejem.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Raymond Reddington View Post
      Sevilja izgleda gubi bitku za Aleksisa Vidala. Roma i Monci su se ukljucili u pregovore sa Vidalom i velike su mogucnosti da on bude novi igrac Rome i da obnovi saradnju sa Monciejem.
      Da to si pravu ,pricalo se o tome jos posle obnovljne povrede Karsdorpa,a sad mislim da ce biti vrlo vrv kad ode Emerson,jedino ako se Monki ne opredeli za Darminan koji se isto provlaci kao zelja Rome,takodje vidim da se i Staridz sad povezuje i sa Romom ukoliko se proda Dzeko

      Comment


      • #33
        Originally posted by 61563 View Post
        Da to si pravu ,pricalo se o tome jos posle obnovljne povrede Karsdorpa,a sad mislim da ce biti vrlo vrv kad ode Emerson,jedino ako se Monki ne opredeli za Darminan koji se isto provlaci kao zelja Rome,takodje vidim da se i Staridz sad povezuje i sa Romom ukoliko se proda Dzeko
        Sevilja pravi sagu od svega. Previse zamrsenih stvari. Ako Dzeko ode u Celzi oni pustaju Batshuaia u Sevilju, Sevilja samim tim vise nije zainteresovana ni za Starzida ni za Sandra jer je Batshuai navodno primarna meta Sevilje. Sad se ista prica pravi i oko Vidalovog dolaska jer Sevilja nudi znatno manje novca Barsi nego sto Barsa trazi (razlika je 4 miliona). Jedino sto je "sigurno" je izlgeda dolazak Roke Mesa na Ramon Sancez Pishuan.

        Comment


        • #34
          Himna Sevilje je nesto najljepse u svijetu sporta iliti fudbala. Pogotovo sada kada je sve poremeceno, prljavo i naopako.
          Uvjek se najazim kada je cujem pogotovo kada vidim Puertin broj, dres, sal neki transparent...

          Seviljina politika kluba nekako nedozvoljava da se vezes za klub. Svake godine ista prica. Novi tim, odlasci-dolasci. Odlazak najboljih. Nikako da se promjeni to, na zalost.

          Dodao bih ovaj video kao zakljucak ove price.



          PSobrodosao i nadam se aktivnoj temi.
          Last edited by Dule Krtola; 24-01-18, 16:40.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Dule Krtola View Post
            Himna Sevilje je nesto najljepse u svijetu sporta iliti fudbala. Pogotovo sada kada je sve poremeceno, prljavo i naopako.
            Uvjek se najazim kada je cujem pogotovo kada vidim Puertin broj, dres, sal neki transparent...

            Seviljina politika kluba nekako nedozvoljava da se vezes za klub. Svake godine ista prica. Novi tim, odlasci-dolasci. Odlazak najboljih. Nikako da se promjeni to, na zalost.

            Dodao bih ovaj video kao zakljucak ove price.



            PSobrodosao i nadam se aktivnoj temi.
            Jedno je vezati se za klub, nesto sasvim drugo vezati se za igrace i uspehe. Ja sam se vezao za klub i pratim ga poslednjih 10-12 godina. Trudim se koliko mogu da ispratim sve situacije i veruj mi da meni prvom smeta ovakva transfer politika kluba. Jednostavno Sevilja je klub koji stvara igrace. Da ne nabrajamo sad sve njih, oni koji prate fudbal dobro znaju o kojim i kakvim igracima je rec. Sevilja je klub koji ima veliku istoriju, mozda ne trofejno, ali kao jedan od "osnivaca" fudbala u Spaniji definitivno da. Pored te istorije, posle El klasika, Sevilja ima mozda i najveci derbi Spanije. Barsini i Realovi milioni nikada nece moci da zamene strast koju taj derbi nosi. Taj derbi nije sminkerski, nema prepirke veceras Ronaldo daje gol, veceras ce Mesi da ih razbije. Taj derbi ne deli Evropu, pa cak ni Spaniju na dva dela. Ali deli Sevilju na crveno i zeleno. Taj derbi pravi razliku izmedju strastvenog navijaca i obicnog posmatraca.

            Comment


            • #36


              Vrsaljko malo zalutao Hoce covek na silu da bude u pobednickoj ekipi

              Comment


              • #37


                Pre tacno 128 godina osnovan je najstariji klub u Andaluziji!

                PS Sevilja je pobedom nad Espanjolom postala 6 klub u istoriji spanske lige sa 1000 pobeda.

                Comment


                • #38
                  Sevilja je dobila definitivno najlakseg protivnika u polufinalu Kupa kralja. Sevilja ce igrati protiv Leganjeca, dok ce u drugom polufinalu igrati Barselona i Valensija.

                  Pored ovih informacija i dalje se prica o transfer metama Sevilje. Sandro je kao i Staridz izrazio zelju da predje u Sevilju, ali i dalje nema konkretnog poteza uprave koja izgleda ceka rasplet situacije u Celziju koji zeli da dovede Dzeka a onda pusti Batsuaija na pozajmicu. Pored toga, meta Sevilje je i Roke Mesa. Navodno, dogovor sve tri strane je uspostavljen, ali se pojavila i cetvrta strana tj Las Palmas koji svojim ugovorom o prodaji Mese Svonsiju remeti ceo transfer odnosno pozajmicu.

                  Comment


                  • #39
                    Dortmund je izgleda zainteresovan za Ben Jedera. U slucaju prodaje Obameijanga on je jedna od opcija za njegovu zamenu.

                    Comment


                    • #40
                      Nadam se da ce Vidal ipak ostati u Barseloni do kraja sezone, ima mjesta u ekipi za njega.

                      Isto tako ako Sevilja proda Ben Jedera, to ne bi valjalo po njih.

                      Korea mi se cini kao interesantan igrac, vidjecemo kako ce se razviti u buducnosti.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Ognjen View Post
                        Nadam se da ce Vidal ipak ostati u Barseloni do kraja sezone, ima mjesta u ekipi za njega.

                        Isto tako ako Sevilja proda Ben Jedera, to ne bi valjalo po njih.

                        Korea mi se cini kao interesantan igrac, vidjecemo kako ce se razviti u buducnosti.
                        Za Koreu je zagrizao Inter. Prvo su hteli da "uvale" Sevilje Zoaa Maria u zamenu za Koreu. Posle toga su trazili Koreu na pozajmicu. Zadnje sto sam procitao je da Montela nije dozvolio da on ode na pozajmicu. Njega i Sarabio smatram odlicnim igracima. Sarabio ne samo zbog ove zadnje nedelje, vec i od pre. Jedno vreme je bukvalno bio kao dzoker. Kad on udje nesto mora da se desi. Sto se tice Ben Jedera, situacija je cudna. To sam i pre pisao. Muriel je previse placen da bi se sad prodao ili poslao na pozajmicu, a ako se dovede napadac u ovom prelaznom roku Sevilja definitivno mora da se resi nekog. U toj situaciji Ben Jeder "ispada". A dobro je poznato kako Sevilja funkcionise. Kupili su milion proda za dva.

                        Comment


                        • #42
                          Ako je izmedju Ben Jedera i Murijela onda je bolje da ostane Murijel.

                          Sarabia je jos u Hetafeu "odskakao" tako da mi je ovo ocekivano od njega.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ognjen View Post
                            Ako je izmedju Ben Jedera i Murijela onda je bolje da ostane Murijel.

                            Sarabia je jos u Hetafeu "odskakao" tako da mi je ovo ocekivano od njega.
                            Za Muriela imam utisak kao da se nije uklopio, kao da mu nesto fali. Mozda sad sa Montelom uspe da se probije. Na zadnje dve utakmice mi je delovao bolje nego sve sto je odigrao pre toga.

                            Comment


                            • #44
                              Sta da ti kazem.

                              Mislim da u njegovom slucaju treba sacekati iducu sezonu da bi se moglo ozbiljno ocjenjivati. Doprinosi on i sada ali tek ako postane starter onda moze uci u pravu formu.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Ognjen View Post
                                Sta da ti kazem.

                                Mislim da u njegovom slucaju treba sacekati iducu sezonu da bi se moglo ozbiljno ocjenjivati. Doprinosi on i sada ali tek ako postane starter onda moze uci u pravu formu.
                                To si u pravu. Mislim da su se u ovoj polusezoni mnoge stvari izdesavale prebrzo. Dva trenera, smena losih i dobrih partija i svasta nesto. Tesko je i igracima da se naviknu pogotovu novim.

                                Comment

                                Working...
                                X