Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novinari prenose kako je posao izmedju Sevilje i Milana u vezi Kjera vec gotova stvar. Opet bih zamolio kolegu Rossonera da nam se obrati

    Comment


    • Pozajmica do kraja sezone. Dolazi kao rotacija. Nece se naigrati, to je sigurno.

      Comment


      • To onda znaci da je Milan odustao od Todiba.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Nisam ni ocekivao da ce igrati. Za njega je najveca steta sto nije otisao do Turske opet. Mislim da bi tamo imao sanse da igra.

          Comment


          • Originally posted by Raymond Reddington View Post
            Nisam ni ocekivao da ce igrati. Za njega je najveca steta sto nije otisao do Turske opet. Mislim da bi tamo imao sanse da igra.
            Vjerovatno nije imao vise ponuda. U Milanu ga ceka klupa.
            Originally posted by ognjen View Post
            To onda znaci da je Milan odustao od Todiba.

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
            Da

            Comment


            • Jos jedan napadac ce izgleda da poseti Seviljin aerodrom u ovom prelaznom roku. Cicerito po svemu sudeci odlazi put Americkog sna i Los Andjelesa.

              Comment



              • Ostale grbove mozete videti na linku ispod
                https://www.20minutos.es/imagenes/de...l-circular/17/

                Comment


                • Frlja se raznim imenima kojima bi Sevilja mogla da se pojaca u napdau. Licno, voleo bih da u napadu vidim En Nesirija. Decko je pre svega mlade, po mom nekom ukusu atraktivan napadac. Koliko bi para trebalo izdvojiti za njega ne znam, ali bih voleo da ga vidim u napdau Sevilje. Secam se da je prosle godine pruzio nekoliko sjajnih partija (bar od onoga sto sam ja gledao, a i malo sam kao igroa neku spansku kopiju fantazija pa sam ga imao u napadu).

                  Comment


                  • Mladi Pozo na pozajmici u Majorki. Deluje kao perspektivan momak.

                    Comment




                    • Djes ba Jusufe, sta mai?

                      Comment


                      • Ovaj VAR nije normalan,zajedno sa sudijom,igras fudbal ne smes da pipnes coveka,da je Real dao takav gol bio bi priznat,ne bi ni gledali VAR.

                        Comment


                        • Comment




                          • Po mom skromnom misljenju, ovo nije zasluzio.

                            Comment




                            • Podrska momcima sa stranice stize i iz Sevilje, pa evo bar male reklame i ovde.

                              Comment


                              • Deluje kao da ce Sevilja u sledecem krugu Kupa kralja imati laksi posao nego u prethodnom jer gostuje ekipi Mirandesa. Mada opet treba imati u vidu da je to ekipa koja je je juce izbacila Seltu, tako da samo kolo po kolo, pa do finala.

                                Comment

                                Working...
                                X