Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaista šteta što nema zanimljivih postova Raymonda.
    Dok u nekim drugim temama, npr. u temi o Mančesteru, imamo priliku da čitamo gomilu neobjektivnih gluposti, i to uglavnom od jednog zaluđenog člana, postovi Raymonda o Sevilji su uvek bili zanimljivi za praćenje.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Stvarno gde je dotični?

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Ziv sam ja Cekam prelazni rok Mada i tu vec postoji nesto zanimljivo, procitah skoro na stranici Sevilla FC Balkan Fans da bi Pjontek mogao biti sestomesecno pojacanje Sevilje u ovom roku. Navodno Milan bio bio spreman da ga salje na pozajmicu jer posao oko Ibre vec gotov takoreci. Mozda bi Rossonero mogao da me ispravi ako gresim
        Last edited by Raymond Reddington; 28-12-19, 23:16.

        Comment


        • Nema od te price nista. To je zelja navijaca sa fb-a.

          Ibrahimovic je zavrsen. To je jedina istina.

          Comment


          • Nekako ostaje nada da gresis, jer pored ovakvog napada (De Jong i Cicerito) Sevilji treba neko dobro osvezenje

            Comment


            • Pozz Raymondo.

              Nemoj praviti takve pauze bez da nas obavestiš da si na privremenom

              Comment


              • Bice sad malo vise postova, posto ce se imati i malo vise vremena Nije lak studentski zivot

                Comment




                • Slika sa treninga, neki nemaju ovoliko publike ni na utakmicama. Barem ne ovako verne.

                  Comment


                  • Nije proslo puno vremena od, pa moze se slobodno reci, potpune transformacije Seviljinog kompletnog sastava, a vec u ovom prelaznom roku se mogu ocekivati prilicne izmene i promene. Ne drasticne kao one prosle gde je se desavalo svasta i nista, ali opet mora se uzeti u obzir da je ovo zimski rok. Dabur evidentno napusta klub, samo je pitanje gde i za koji novac. Moglo bi se reci da i nije dobio pravu priliku, nagadjali su se i razlozi zasto, al to je izgleda vec gotovo. Velike su mogucnosti da se i Banega pozdravi sa evropskim fudbalom i preseli se put azijskih bogatih krajeva. Pominje se i odlazak dvojice novajlija koji su definitivno ostavili najjaci utisak, a to su Diego Karlos (moguci odlazak u Liverpul) i Okampos (moguci odlazak jebem li ga gde, valjda neki PSG ili sta su vec jos pre pisali). Kad su dolasci u pitanju svasta se pise, nista se ne zna. Pominje se i De Tomas u zadnje vreme.

                    Comment


                    • Prateći Dabura iz Red Bula ne mogu verovati da ga je Lopetegi toliko igrački minimalizovao i davao prilike na kašičicu. Verovao sam da je Sevilja odskočna daska za neki TOP klub al očito nešto kliknulo da Izraelac ne ostavi veći trag na Pishuanu.


                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Iskreno, bio sam odusevljen kada sam proslog januara saznao da dolazi i to za dz. Pre njegovih utakmica sa Zvezdom i nisam toliko znao o njemu, nakon toga sam obratio paznju i na njegove partije za reprezentaciju gde je ako ne gresim sa Zahavijem pravio pometnju u odbranama drugih reprezentacija. Zao mi je sto se sve ovako zavrsava. Bila je neka prica da je imao problema sa Lopetegijem navodno zbog alkohola, ali u tu pricu bas nesto i ne verujem.

                        Comment


                        • Mala dopuna na sve ovo, posto sam se tek sad dokopao lap topa i vremena da prelistam malo spanske vesti (spanski znam jednako dobro kao i jezike kojim su komunicirali narodi Maja i Inka) i vidim da prelazi u Hofenhajm. Navodno obestecenje bi trebalo da bude preko 10 miliona.

                          Comment


                          • Sad i da potvrdimo odlazak perfektnog promasaja kako su ga spanski mediji nazvali, a ja slobodnoumno preveo. Dabur je doneo Sevilji 12 miliona jurosa.

                            Comment


                            • Po svemu sudeci, bice jos odlazaka iz Sevilje. Za Gomeza koji ove sezone nije fakticki ni igrao zainteresovana je Granada, ali i Espanjol. Za Poza koji je vidjen kao prava mlada nada i zamena na poziciji legende Navasa zainteresovana je Majorka (ja bih rado do Majorke malo, kod mene jutros bilo -23 jebes ga). Monci se izgleda dao u poteru za nekim krstenim napadacem, pa se kao neka imena navode Zaza, Marjano Diaz i Raul de Tomas. Diaza je Sevilja jos pre Madrida zelela da dovede, ali je Madrid odigrao svoju ulogu u svemu tome.

                              Comment


                              • Raul de Tomas ipak u Espanjolu.

                                Comment

                                Working...
                                X