Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Mislim da posle ovog nema vise. Trebalo bi da sviraju kraj tom prelaznom roku, inace ostadosmo bez para.

    Comment


    • Ko je ovo?

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Bono, Djironin golman, doveden na pozajmicu. I na toj poziciji sad postoje neke cudne stvari. Riko od one lose sezone pre odlaska na pozajmicu u Fulam nema isti odnos sa klubom kao do tada. Decka trazi PSG, mi ga saljemo na pozajmicu sa pravom otkupa, a dovodimo starijeg golmana koji ce opet biti zamena Vacliku.

        Comment


        • Gonalon nakon Sevilje i te epizode koja je pocela njegovom teskom povredom sada je u Granadi.

          Comment


          • Ne treda jos donositi nikakav sud. Sada kada je zavrsen prelazni rok ce se vidjeti ko od igraca ima mjesta u sastavu i startnih 11. Dok traje prelazni rok mnoge stvari nisu jasne i zbog toga i treneri kalkulisu sa sastavom za vrijeme istog.

            Comment


            • Sredina terena Fernando-Jordan-Banega izgleda zakucana. Bekovi Jesus Navas-Reguilon isto.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by ognjen View Post
                Ne treda jos donositi nikakav sud. Sada kada je zavrsen prelazni rok ce se vidjeti ko od igraca ima mjesta u sastavu i startnih 11. Dok traje prelazni rok mnoge stvari nisu jasne i zbog toga i treneri kalkulisu sa sastavom za vrijeme istog.
                Sad vidim tvoj post na LaLiga temi. Koliko god trošili ne možemo da budemo u tri

                Comment


                • U susret mecu sa Alavesom koji ce Sevilja odigrati na gostujucem terenu, mogao bi se izdvojiti podatak da Sevilja nije odnela tri boda sa Mendizoroza jos od sad vec davne 2001. godine. Treba imati u vidu da su oni nakon toga bili jos sest sezona u Primeri, ali to je opet sest gostovanja bez pobede. Nadamo se da ce Lopetegi ovoga puta bolje postaviti ekipu i da ce se ovaj niz bez pobede prekinuti u nedelju.

                  Comment


                  • Iako je bilo najavljeno, Dabura opet nema ni na klupi Sevilje. Cicerito ce takodje cekati sansu sa klupe, kao i nas Gudelj.

                    Comment


                    • Ray, sta kazes za onaj gol Jordana protiv Alavesa?

                      Umjetnost

                      Comment


                      • Čovek ga je zavuko, ja sam ostao bez reči. Strašno pojačanje je Sevilja dovela, isto mislim i za Karlosa.

                        Comment


                        • Dabur napreduje u Sevilji. Stigao je do klupe

                          Comment


                          • Sad lepot gol i Cicerita iz slobodnjaka. Ovakvi golovi se vec duze cekaju!

                            Comment


                            • Comment


                              • Nakon pobede u derbiju Navas je popunio jos jednu rubriku Seviljine istorije. On je od juce i zvanicno igrac sa najvise pobeda u Primeri kada su u pitanju igraci koji su nastupali za Sevilju.

                                Comment

                                Working...
                                X