Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deluje da jeste zamena. Mada duga je sezona, igra se na tei fronta tako da videćemo.

    Comment


    • Otkupna klauzula za Joan Jordana je 60 miliona javljaju španski mediji.

      Comment


      • Korcia na pozajmici u Espanjolu.

        Comment


        • Sevilja se oslobodila još jednog "viška". Njanjon se vraća na pozajmicu u Ren iz kojeg je i došao u Sevilju.

          Comment


          • Arana u Atalanti. Očekuje se i da Mudo Vaskez ode u Torino, dok se za Gomeza priča kako je moguć njegov odlazak u ruski CSKA.

            Comment


            • Originally posted by Raymond Reddington View Post
              Mudo
              El Mudo, tačnije
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                El Mudo, tačnije
                Pardon, da se ne uvrede zene Jebo li ga nadimak

                Comment


                • I pored svih prica, Dabur izgleda ostaje u Sevilji. To je Kastrova zvanicna izjava.

                  Comment


                  • Potajno se priželjkivao Partizan. Čekaće se još da Sevilja doće. Nadamo se već sledeće godine u LŠ sa nekim od naših klubova.

                    Comment


                    • Lopetegi loše krenuo.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Pa i nije toliko lose. Gledajuci mec sam cuo i podatak da od sezone 08/09 Sevilja nema vezala tri trijumfa na startu. Ne znam koja je prica sa Daburom i zasto ga ne koristi, ali mislim da fali jedan napadac te vrste. Sevilja prvo poluvreme po mom nekom vidjenju vrlo dobra. Zasluzila bod. Drugo poluvreme Selta jos zatvorenija, prima gol i onda daje gol iz jedne jedine sanse na mecu. Odbrana za razliku od prosle sezone znatno bolja. Bez obzira na ovaj gol. Karlos sjajan, Kariso isto. Ali napad losiji za Ben Yeddera i Sarabiju.
                        Last edited by Raymond Reddington; 30-08-19, 22:14.

                        Comment


                        • Zašto nema Gudelja ni na klupi?

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • E to ni meni nije jasno. Nema ga posle dva meca koja je usao sa klupe. On fakticki nije imao zamenu za zadnjeg veznog osim Vaskeza koji to fakticki ni ne igra i Toresa koji opet nije primarno zadnji vezni. Da li je njegova ideja bila da napadne Seltu sto je donekle i uradio pa ga zato nije poveo ne znam. Malo mi je sve jos uvek konfuzno. Prvih par kola mi nikad nisu dali konkretnu sliku o Sevilji, a pogotovu ne sad kad je dovedeno 11 igraca i od onih koji su igrali proslu sezonu trenutno su samo Navas, Kariso i Banega u postavi.

                            Comment


                            • Pojavljuju se vesti da Monci dovodi Cicerita iz Vest Hema. Navodno obestecenje bi bilo izmedju 8 i 9 miliona.

                              Comment


                              • Serhio Riko će izgleda karijeru nastaviti u PSGu. Mediji prenose da je on već na putu za Pariz.

                                Comment

                                Working...
                                X